آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Opus Player 2.2.3 پخش کننده فایل های صوتی واتس آپ برای اندروید

دانلود Opus Player‌ برای اندروید

Opus Player در قالب یک audio player ساده برای فرمت opus شکل گرفت، اما اکنون با توسعه هایی که این برنامه پیدا کرده به چیزی بیشتر بدل شده است. مانند دیگر پخش کننده های فایل های صوتی می توانید در فایل منیجر این برنامه فایل های صوتی خود را بیابید، با این حال چیزی که این نرم افزار را از دیگر اپلیکیشن ها متفاوت می سازد این است که می توانید خروجی فایل صوتی خود را انتخاب کنید، یبن اسپیکر اصلی یا اسپیکری که برای تماس ها استفاده می شود. این قابلیت زمانی می تواند به کارتان بیاید که هدفونی همراه خود ندارید و در عین حال نمی خواهید فایل صوتی خود را به گونه ای پخش کنید که افراد اطراف شما آن را بشنوند. این نرم افزار با بیشتر file explorer های استاندارد سازگار است و ویژگی های متنوعی مانند اشتراک گذاری فایل ها، حذف آن ها، مرتب کردن آن ها و ... را در اختیارتان قرار می دهد.
شما می توانید فایل صوتی دلخواه خود را در فیس بوک به اشتراک بگذارید. همزمان می توانید فایل خود را به شکل story در اینستاگرام، یا status واتس آپ نیز بفرستید. امکان استفاده از این برنامه در کنار واتس آپ وجود دارد. در صورتی که از این برنامه برای گوش دادن فایل صوتی استفاده کنید، فرستنده متوجه شنیده شدن فایل صوتی توسط شما نمی شود. Opus Player بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار Opus Player‌:


- صرفه جویی در زمان برای یافتن پیام های قدیمی

- حذف کردن و اشتراک گذاری فایل های صوتی

- استفاده برای اجرای وویس های واتس آپ

- امکان انتخاب اسپیکر تماس برای پخش فایل صوتی

- تغییر دادن نام voice note ها

- دارای بیش از 1 میلیون کاربر

- مرتب کردن فایل ها در دسته بندی های مختلف


مشابه با موضوع :


دانلود واتساپ برای اندروید

دانلود واتساپ برای کامپیوتر


تصاویری از محیط نرم افزار Opus Player‌:


دانلود Opus Player‌ برای اندروید  دانلود Opus Player‌ برای اندروید  دانلود Opus Player‌ برای اندروید  دانلود Opus Player‌ برای اندروید  دانلود Opus Player‌ برای اندروید


پسورد فایل :
کپی