آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود برنامه Animals: Ringtones 18.0 آهنگ زنگ صدای حیوانات برای اندروید

دانلود Animals Ringtones برای اندروید

Animals: Ringtones  رینگتون، صدای اعلامیه یا آلارم دلخواه خود را از بین 100 صدای HD حیوانات انتخاب کنید. در حالی که صدای غرش شیر، یا صدای گاو و ... آمدن پیامک ها یا تماس مخاطبین را به شما اعلام می کنند، دوستان خود را غافل گیر کنید. Animals: Ringtones از بیش از 40 زبان زنده دنیا پشتیبانی می کند. برای استفاده از این برنامه تنها کاری که لازم است انجام دهید انتخاب حیوان مورد نظر خود، و سپس تنظیم کردن صدای آن به عنوان صدای زنگ کلی، صدای زنگ مخاطب مورد نظر، صدای زنگ پیامک یا اعلامیه ها، یا صدای زنگ آلارم است. رینگتون های این برنامه اورجینال می باشند و از آن ها می توانید بر روی انواع گوشی ها و تبلت ها بدون مشکل استفاده کنید.
در صورت به مشکل خوردن برنامه می توانید با پشتیبان آن ارتباط برقرار کنید و مشکل را حل کنید. Animals: Ringtones با داشتن بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر جهان امتیاز بلاای 4. از 5 را در گوگل پلی دریافت کرده است. این نرم افزار کم حجم می باشد و فضای زیادی از سیستم شما را اشغال نخواهد کرد. تعداد جدیدی از صداهای زنگ نیز در نسخه تازه برنامه اضافه شده است که می توان از آن ها به شکل رایگان استفاده کرد. Animals: Ringtones بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.

دانلود Animals: Ringtones

✅ نام نرم افزارAnimals: Ringtones❤️ تعداد دانلود7953
⭐نسخه نرم افزار18.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.1🔆 حجم فایل34 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Animals: Ringtones


- دارای بیش از 100 صدای مختلف

- تنظیم صداها به عنوان آلارم گوشی

- تنظیم کردن صدا به عنوان رینگتون مخاطبی خاص

- دارای امتیاز بالای 4.7 از 5 در گوگل پلی

- دارای بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر جهان

- پشتیبانی از 40 زبان زنده دنیا

- تنظیم کردن صدا به عنوان صدای پیامک

تصاویری از محیط نرم افزار Animals: Ringtones :


دانلود Animals Ringtones برای اندروید  دانلود Animals Ringtones برای اندروید  دانلود Animals Ringtones برای اندروید  دانلود Animals Ringtones برای اندروید  دانلود Animals Ringtones برای اندروید


پسورد فایل :
کپی