آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » صداهای زنگ بلند برای اندروید Super Loud Ringtones 2.9

دانلود Super Loud Ringtones برای اندروید

Super Loud Ringtones با رینگتون های این برنامه می توانید از نهایت پتانسیل سیستم خود برای تولید صدا استفاده کنید. دیگر نیازی به نگرانی برای شنیدن صدای زنگ تلفن همراه وجود ندارد، صداهایی که در این برنامه وجود دارند دارای بلندترین حد ممکن خود هستند و قطعا آن ها را خواهید شنید. این رینگتون ها به شکل رایگان ارائه شده اند و بنا به سلیقه خود می توانید آن ها را برای تلفن خود انتخاب کنید. رینگتون های این برنامه را می توان برای تمامی تماس ها، شخصی خاص، آلارم، یا اعلامیه ها تعیین کرد.

این نرم افزار با تبلت ها نیز سازگار می باشد و از انواع سیستم های اندرویدی پشتیبانی می کند. رابط کاربری برنامه ساده بوده و هر کاربری می تواند در آن صدای زنگ خود را شخصی سازی کند. Super Loud Ringtones با داشتن بیش از 5 میلیون کاربر از سراسر جهان توانسته امتیاز 4.1 از 5 را در گوگل پلی بدست آورد. در بخش set as می توانید تعیین کنید که رینگتون انتخابی برای چه بخشی از سیستم شما به کار برده شود. 4 گزینه alarm, notifaction, contact و ringtone در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار Super Loud Ringtones :


- دارای بیش از 5 میلیون کاربر از سراسر جهان

- صداهای بسیار بلند برای زنگ تلفن

- امکان تعیین کردن صدای زنگ برای اعلامیه ها

- شخصی سازی کردن صدای زنگ اشخاص مختلف

- رابط کاربری ساده و به دور از پیچیدگی

- تغییر دادن صدای زنگ تمام مخاطبین

- شخصی سازی کردن صدای آلارم


تصاویری از محیط نرم افزار Super Loud Ringtones :


دانلود Super Loud Ringtones برای اندروید  دانلود Super Loud Ringtones برای اندروید  دانلود Super Loud Ringtones برای اندروید


پسورد فایل :
کپی