آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 3D Raindrops Keyboard Theme 10001003 تم کیبورد سه بعدی باران برای اندروید

دانلود 3D Raindrops Keyboard Theme برای اندروید

3D Raindrops Keyboard Theme  طراحی ای مدرن و جدید را برای کیبورد خود تجربه کنید. می توانید از کیبورد صوتی استفاده کنید و صدایی که با کیبورد به وجود آورده اید را ضبط کنید و از آن لذت ببرید. تم این برنامه شفافیت جذابی دارد و با جلوه های سه بعدی مختلفی که نشان داده می شود، یکی از جذاب ترین کیبوردها را در زیر دستان خود خواهید داشت. کیبورد خاص این برنامه را دانلود و نصب کنید. سپس بر روی کلید install این تم بزنید تا باقی کارها به شکل خودکار برای شما اجام دهد. با اعمال این تم، کیبورد سیستمتان به شکل شفاف و جذابی در خواهد آمد. زیر دستان شما، قطرات آب با جلوه سه بعدی به نمایش در خواهند آمد. 3D Raindrops Keyboard Theme حجم بسیار کمی داشته و فضای اندکی از سیستم شما را اشغال می کند. بیش از صدهزار کاربر این نرم افزار را دانلود کرده اند و از آن لذت میبرند. بجز این تم، تم های مختلف دیگری نیز طراحی شده است که در صورت نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید. امکان تغییر دادن و شخصی سازی کردن ویژگی های مختلف این برنامه وجود دارد. با وجود افکت های سه بعدی واقع گرایانه ای که 3D Raindrops Keyboard Theme دارد، سیستم شما دچار لگ نمی شود و هم چنین مصرف انرژی آن به شکل قابل توجهی بالا نمی رود. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 4.0.3 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار 3D Raindrops Keyboard Theme


- جلوه های سه بعدی جذاب

- رابط کاربری دوستانه

- امکان شخصی سازی کردن ویژگی های برنامه

- ضبط صدا و گوش دادن به آن

- کم حجم و سبک

- فونت های رایگان و متفاوت

- وجود تم های دیگر برای این کیبورد

- اضافه شدن روزانه گیف ها و اموجی ها

تصاویری از محیط نرم افزار 3D Raindrops Keyboard Theme :


دانلود 3D Raindrops Keyboard Theme برای اندروید  دانلود 3D Raindrops Keyboard Theme برای اندروید  دانلود 3D Raindrops Keyboard Theme برای اندروید  دانلود 3D Raindrops Keyboard Theme برای اندرویدپسورد فایل :
کپی