آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود برنامه رمز پویا ( رمز یکبار مصرف ) برای تمامی بانک ها

اپلیکیشن تولید رمزپویا

رمز پویا با رونق گرفتن اینترنت همراه، خرید و فروش محصولات، انتقال وجه، و بسیاری دیگر از نیازهای ضروری که قبلا با مراجعه به بانک انجام می شد، به شکل قابل توجهی ساده شده است. هرچند، چنین چیزی به کلاه برداران این فرصت را داد که با ساختن صفحات فیشینگ و ... افرادی که خرید اینترنتی انجام می دهند را مورد هدف قرار دهند و از کارت آن ها سرقت کنند. برای حل چنین مشکلی، ایده ای به نام رمز پویا مطرح شد که در ابتدا به علت مشکلاتی که با سیستم عامل ios داشت کنار گذاشته شد، اما اکنون چنین مشکلاتی برطرف شده است و با خیال راحت می توانید از این قابلیت استفاده کنید. به جای استفاده از رمز دوم اینترنتی که عوض کردن آن نیاز به مراجعه به ATM ها داشت، اکنون می توانید از رمزی استفاده کنید که با هر خرید عوض می شود. چنین ویژگی ای جلوی هکرها را می گیرد و پرداخت های اینترنتی شما امن خواهند بود. رمز پویا، اجباری شده است و هر چه زودتر باید آن را فعال کنید در غیر این صورت ممکن است در پرداخت های اینترنتی خود به مشکل بخورید.

رمز عبور پویا، برای مدت زمان کوتاهی که معمولا بین 30 تا 120 ثانیه است فعال می شود و با آن می توانید خرید اینترنتی انجام دهید، پس از آن این رمز موقت از کار می افتد و دیگر امکان استفاده از آن وجود نخواهد داشت. برای استفاده از این ویژگی، نیازی به مراجعه به بانک نیست. در صورتی که از قبل همراه بانک خود را فعال کرده باشید، و پیامک های خرید و دریافت وجه را از بانک دریافت می کنید، می توانید با بروز کردن اپلیکیشن همراه بانک خود، از قابلیت رمز دوم پویا بهره مند شوید. در حال حاضر بانک هایی مثل ملت، صادرات، تجرات، پارسیان، مسکن، رفاه سامان، تعاون، صنعت و معدن، حکمت ایرانیان، دی، آینده، سپه، موسسه اعتباری ملل، اعتباری توسعه، پست بانک ایران، بانک آینده، و ... به شما امکان استفاده از رمز پویا را به شکل رایگان می دهند. بانک مورد نظر خود را از میان اپلکیشن های ارائه شده انتخاب کنید و با نصب (یا بروزرسانی آن) رمز دوم خود را تولید کنید. در برخی از این اپلیکیشن ها، از حسگر اثرانگشت نیز پشتیبانی می شود و کاربر می تواند امنیت خود را حتی بالاتر ببرد. با این حال اگر سیستم شما از اثر انگشت پشتیبانی نمی کند، با پین کد می توانید رمز عبورهای پویای خود را تولید کنید. استفاده از رمز پویا اکنون برای تمام کاربران اجباری شده است و به زودی رمز دوم ایستا از کار می افتد. پس بهتر است هر چه زودتر برای آن اقدام نمایید.

ویژگی های اپلیکیشن های تولید رمز پویا


- پشتیبانی از حسگر اثر انگشت

- استفاده به شکل رایگان

- ارائه شده برای بانک های مختلف

- رابط کاربری ساده و دوستانه

- نسخه رسمی ارائه شده برای اپلیکیشن ها

- جلوگیری از هک شدن توسط کاربران دیگر

- تولید رمز پویای بین 30 تا 120 ثانیه ای

- امکان استفاده از پین کد برای قفل کردن اپلیکیشن

- جلوگیری از فیشینگ و دزدی اطلاعات بانکی

نکته مهم : لینک های دانلود قرار گرفته به دلیل امنیت شما کاربران عزیز از سایت خود بانک ها می باشد و در صورتی که سایت مذکور لینک دانلود قرار نداده باشد ما لینک بازار یا گوگل پلی آن نرم افزار را قرار داده ایم به دلیل امنیت و حساس بودن حتما سعی کنید از سایت خود بانک دانلود کنید !


لیست دانلود
  حجم فایل: متفاوت نسبت به کیفیت
   (4.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت