حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Lose Weight in 30 Days 1.26 برنامه کاهش وزن در کمتر از سی روز برای اندروید

دانلود Lose Weight in 30 Days برای اندروید

Lose Weight in 30 Days یکی از محبوب ترین نرم افزار های کاهش وزن می باشد که با داشتن بیش از 50 میلیون کاربر، امتیاز باورنکردنی 4.7 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. این نرم افزار به عنوان یکی از برترین اپلیکیشن های سال 2017 نیز انتخاب شده است. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که در کمتر از 30 روز وزن خود را کاهش دهید بدون این که سلامتی شما آسیبی ببیند. این برنامه نه تنها سلامتی شما را افزایش می دهد بلکه سبب تناسب اندام شما خواهد شد. شما می توانید اطلاعات خود را با google fit همگام سازی کنید.

Lose Weight in 30 Days اگر به راهنمایی های این برنامه به شکل منظم عمل کنید، می توانید به بازوها، پاها، شکم و ... خود فرمی مناسب ببخشید. انیمیشن ها و ویدیوهای مختلف آموزشی در این نرم افزار گنجانده شده است که شما را در طول کاهش وزن راهنمایی می کنند. نیازی به تجهیزات اضافه نخواهید داشت. با کمترین وسایل در خانه یا سر کار می توانید وزن خود را کاهش دهید. مقدار کاهش وزن خود را به شکل نموداری مشاهده کنید. کالری های سوخته شده خود را ببینید. تمرین های مختلفی برای کاهش وزن وجود دارد که هر کدام از آن ها مناسب یکی از اندام شما خواهد بود. به تدریج تمرین های شما شدیدتر خواهد شد. Lose Weight in 30 Days بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست. نرم افزار سلامتی و کاهش وزن و دانلود نرم افزار Weight Track Assistant نیز از برنامه های سلامتی اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار Lose Weight in 30 Days


- روش های کاهش زن برای بانوان

-- عدم نیاز به تجهیزات اضافه

- یکی از برترین برنامه های سال 2017

- آموزش کاهش وزن از طریق ویدیو و انیمیشن

- مشاهده نمودار کاهش وزن

- ایجاد تناسب اندام

- کاهش وزن به شکل تدریجی و طبیعی

- افزایش سلامتی کاربر

توضیحاتی در باره Lose Weight in 30 Days

Lose Weight in 30 Days یکی از محبوب ترین نرم افزار های کاهش وزن می باشد که با داشتن بیش از 50 میلیون کاربر، امتیاز باورنکردنی 4.7 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است.

نحوه دانلود Lose Weight in 30 Days چگونه است؟

Lose Weight in 30 Days به صورت رایگان و با حجم نیم بها قابل دانلود از سایت می باشد.


دانلود Lose Weight in 30 Days 1.26 برنامه کاهش وزن در کمتر از سی روز برای اندروید

✅ نام نرم افزارLose Weight in 30 Days
⭐نسخه نرم افزار1.26
🔃 تاریخ آپدیت17 فروردین 1402
✔️ نیازمند سیستماندروید 5.0
❤️ تعداد دانلود3245
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل21 مگابایت

تصاویری از محیط نرم افزار Lose Weight in 30 Days :

 

دانلود Lose Weight in 30 Days برای اندروید  دانلود Lose Weight in 30 Days برای اندروید  دانلود Lose Weight in 30 Days برای اندروید  دانلود Lose Weight in 30 Days برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 21 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت