آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار تناسب اندام و سلامتی برای اندروید Health Mate - Total Health Tracking 3.5.4

دانلود Health Mate برای اندروید

Health Mate - Total Health Tracking ابزاری جامع برای ثبت فعالیت های روزمره، وزن، قد و ... است که با کمک آن می توانید تناسب اندام پیدا کنید و وزن خود را به شکل قابل توجهی کاهش دهید. با تست فشار خون و وارد کردن آن در این برنامه، میزان بهبود سلامتی خود را در طول زمان مشاهده خواهید کرد. بر اساس داده های موجود فعلی خود، ببینید که تا چه اندازه سلامت هستید.

در لیدر برد این اپلیکیشن دوستان خود را اضافه نمایید و با آن ها مسابقه سلامتی دهید. بر اساس پیشرفت هایی که داشته اید مدال دریافت خواهید کرد. از جمله فعالیت های موثر بر سلامتی شما، چرخه های خوابتان است که در این برنامه می توان آن ها را ثبت نمود. شاخص BMI خود را به سادگی بیابید و پیشرفت خود در طول زمان را مشاهده نمایید. با Health Mate - Total Health Tracking می توان اطلاعات را بین سیستم های مختلف سینک کرد. با این اپلیکیشن اطلاعات مختلفی را برای بهتر کردن اندام خود می توانید بیابید. به عنوان مثال راه هایی برای کاهش وزن به شما ارائه می شود یا می توانید ببینید که تا چه اندازه خوابیدن می تواند بر روی سلامتی شما تاثیر مثبت داشته باشد. Health Mate - Total Health Tracking بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Health Mate - Total Health Tracking :


- دارای بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر جهان

- رابط کاربری مدرن و مناسب

- نموداری برای نمایش پیشرفت سلامتی

- امکان مسابقه دادن با دوستان

- دریافت مدال در صورت پیشرفت

- بدست آوردن شاخص BMI

- توصیه های پزشکی برای کاهش وزن

- هم گام سازی داده ها بین سیستم های مختلف

تصاویری از محیط نرم افزار Health Mate - Total Health Tracking :

دانلود Health Mate برای اندروید

دانلود Health Mate برای اندروید

دانلود Health Mate برای اندروید

دانلود Health Mate برای اندروید

دانلود Health Mate برای اندروید


پسورد فایل :
کپی