آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Audio Widget pack 2.3 ویجت اختصاصی پخش صدا برای اندروید

دانلود Audio Widget pack برای اندروید

Audio Widget pack هر مدیاپلیری داریا ویجت اختصاصی و مناسب نیست. با دانلود این ابزارک می توانید ابزارک پلیرهای خود را اختصاصی کنید و ویژگی های تازه ای به آن ببخشید. طراحی این ویحت کاملا مدرن می باشد. اگر پلیر شما از آلبوم ها، فولدرها، ترک ها، و ... پشتیبانی کند این ویجت تمام آن ها را نشان می دهد. Audio Widget pack به شکل خودکار پلیر فعلی شما را شناسایی و انتخاب می کند. اما اگر چند پلیر روی سیستم خود نصب کرده اید و می خواهید Audio Widget pack با یکی از آن ها کار کند؛ می توانید پلیر دلخواه خود را برای این ابزارم مشخص کنید.

ابزارک Audio Widget pack تصویر پس زمینه مناسبی را نیز با کیفیت HD در اختیار شما قرار می دهد که در کنار این ابزارک؛ جلوه ای مناسب به سیستم شما می بخشد. توجه داشته بشاید که این ابزارک، یک برنامه مستقل نیست و به تنهایی نمی تواند فایل های صوتی شما را اجرا کند و باید مدیاپلیری اختصاصی روی سیستمتان نصب شده باشد. Audio Widget pack حجم کمی دارد و توانسته انتظارات کاربران خود را برآورده کند. این نرم افزار بیش از 50 هزار کاربر دارد و در گوگل پلی امتیاز 4.0 از 5 را دریافت کرده است. Audio Widget pack را می توانید بر روی اندروید 5 به بالا اجرا کنید.ویجت برقراری سریع تماس و Chronus Home & Lock Widgetاز دیگر برنامه های ویجت اندروید می باشد.


دانلود Audio Widget pack

✅ نام نرم افزارAudio Widget pack❤️ تعداد دانلود963
⭐نسخه نرم افزار2.3🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0🔆 حجم فایل18 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Audio Widget pack


- دارای بیش از 50 هزار کاربر

- طراحی مدرن و چشم نواز

- کم حجم و سبک

- سازگار با انواع مدیاپلیرها

- شناسایی خودکار مدیاپلیر سیستم

- نمایش انواع اطلاعات فایل صوتی

- امکان رفتن به فایل های صوتی بعدی

- امکان تعیین کردن مدیاپلیر برای ابزارک به شکل دستی

تصاویری از محیط نرم افزار Audio Widget pack :

 

دانلود Audio Widget pack برای اندروید  دانلود Audio Widget pack برای اندروید  دانلود Audio Widget pack برای اندروید  دانلود Audio Widget pack برای اندروید  دانلود Audio Widget pack برای اندروید


پسورد فایل :
کپی