آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Light Notes 4.1 برنامه مدیریت یادداشت ها برای اندروید

دانلود Light Notes برای اندروید

Light Notes نرم افزاری ساده برای مدیریت یادداشت های موجود در سیستم شما می باشد. می توانید به سرعت بین نوت های مختلفی که برداشته اید مرور کنید و یادداشت دلخواه خود را بیابید. علاوه بر این می توانید نوت، خاطره، لیست خرید ها و ... را نیز یادداشت کنید و آن را سیو کنید. Light Notesدارای تم های مختلفی را رنگ بندی های متریال و جذاب می باشد. می توانید برای هر یادداشت رنگ تعیین کنید. رابط کاربری برنامه کاملا متریال بوده و مطابق استانداردهای روز دنیا می باشد.

Light Notes کاملا جمع و جور و ساده طراحی شده است. به شکلی که وقتی وارد برنامه می شوید؛ لیستی از یادداشت های خود را با ظاهری کاملا ساده مشاهده خواهید کرد. در بالای برنامه؛ با زدن بر روی ذره بین می توانید بین یادداشت ها جست و جو کنید. اگر بر روی دکمه معلق + بزنید؛ می توانید فورا شروع به نوشتن نوت دلخواه خود کنید. Light Notes دارای trash نیز بوده و به شما امکان بازیابی یادداشت هایی که پاک کرده اید و به آن جا انتقال داده اید را می دهد. رنگ دلخواه خود را برای تم برنامه انتخاب کنید. بیش از 12 رنگ بندی مختلف وجود دارد که شامل رنگ های گرم و سرد می باشد. Light Notes بیش از صدهزار کاربر دارد. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 4.2 به بالا اجرا کنید. دانلود نرم افزار گوگل کیپ , دانلود Evernote Premium ودانلود Private Notepad از سایر برنامه های نوت برداری اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار Light Notes


- کسب امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی

- طراحی متریال و مدرن

- 12 رنگ بندی مختلف برای تم برنامه

- بسیار ساده و مینیمالیست

- کم حجم و سبک

- مدیریت تمام یادداشت ها

- امکان جست و جو بین یادداشت ها

- دارای trash برای ذخیره سازی یادداشت های حذف شده

تصاویری از محیط نرم افزار Light Notes :


دانلود Light Notes برای اندروید  دانلود Light Notes برای اندروید  دانلود Light Notes برای اندروید  دانلود Light Notes برای اندروید  دانلود Light Notes برای اندروید  دانلود Light Notes برای اندروید


پسورد فایل :
کپی