آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 9.5 Cool Q Launcher for Android | نصب لانچر کول کیو برای اندروید

دانلود Cool-Q برای اندروید

Cool Q Launcher for Android لانچری جذاب با افکت های دیدنی می باشد که می توانید آن را بر روی اندروید های نسبتا قدیمی نیز اجرا کنید. اگر گوشیتان کهنه شده است و می خواهید حال و هوای آن را تغییر دهید این برنامه یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست. این نرم افزار تقریبا از تمامی گوشی ها پشتیبانی می کند. تم ها و والپیپرهای متنوعی در کتابخانه آنلاین برنامه گنجانده شده است که بسته به سلیقه تان می توانید بین آن ها انتخاب کنید. این برنامه تقریبا از تمامی مجموعه آیکون های توسعه داده شده برای لانچر هایی نظیر nova, go و ... پشتیبانی می کند.

از والپیپر های زنده، والپیپر های ویدیویی و والپیپرهای ایستای شخصی نیز پشتیبانی می شود. 4 استایل مختلف برای دراور برنامه وجود دارد. حالت افقی، عمودی، موضوعات یا لیست. از 9 فرمان لمسی نیز پشتیبانی می شود. 3 مود رنگ مختلف روشن، تیره و اتوماتیک وجود دارد. Cool Q Launcher for Android بیش از صد هزار کاربر به خود اختصاص داده است و در گوگل پلی امتیاز بالای 4.6 از 5 را دریافت کرده است. Cool Q Launcher for Android از شما دسترسی غیر ضروری ای طلب نمی کند. دسترسی مکان برای ابزارک آب و هوا شناسی، دسترسی دوربین برای استفاده از قابلیت torch و دسترسی مخاطبین برای ویژگی Flash call ضروری است. Cool Q Launcher for Android بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست. دانلود CM Launcher 3D , دانلود Nova Launcher Prime و دانلود لانچر لوسید از دیگر لانچرهای معروف اندروید می باشند.


دانلود Cool Q Launcher for Android

✅ نام نرم افزارCool Q Launcher for Android❤️ تعداد دانلود1439
⭐نسخه نرم افزار9.5🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل21 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Cool Q Launcher for Android


- صفحات گوشه گرد و جذاب

- پشتیبانی از انواع آیکون های اختصاصی

- پشتیبانی از 9 gesture مختلف

- تقویت کننده باتری

- شخصی سازی لانچر از جهات مختلف

- دارای 3 مود رنگ

- امکان استفاده از والپیپر های زنده

- دارای 4 استایل مختلف برای دراور

تصاویری از محیط نرم افزار Cool Q Launcher for Android :


دانلود Cool-Q برای اندروید  دانلود Cool-Q برای اندروید  دانلود Cool-Q برای اندروید  دانلود Cool-Q برای اندروید  دانلود Cool-Q برای اندروید


پسورد فایل :
کپی