آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود SketchBook v2.0.1 برنامه طراحی و نقاشی آسان و سریع برای اندروید

دانلود SketchBook برای اندروید

SketchBook نرم افزاری کم حجم و مناسب برای رسم انواع اشکال می باشد. و یک نرم افزار حرفه ای نقاشی برای اندروید می باشد.  صرف نظر از مهارتی که در نقاشی کشیدن دارید؛ با کمک این برنامه قادر به رسم اشکال جذاب یخواهید بود. این برنامه قلم مو های متنوعی در اختیارتان قرار می دهد که کار طراحی را آسان می کند. با Fill tool قادر به پر کردن سریع بخش دلخواه نقاشیتان با رنگ مناسب خواهید بود. پاک کن، color picker، gradient، ویرایشگر لایه ها، selection tool از دیگر ویژگی های این رنم افزار می باشد. در حال حاضر از 4 نوع لایه مختلف پشتیبانی می شود. لایه های متنی، شکلی، تصویری و رسمی که گسترده بزرگی از انتخاب ها را پیش روی شما می گذارد. بیش از 100 هزار کاربر این برنامه را دانلود کرده اند. ابزار این اپلیکیشن به گونه مناسبی در بخش های مختلف برنامه قرار گرفته اند که کاربر سریع تر به آن ها دسترسی داشته باشد.

انواع قلم ها در کنار یک دیگر هستند و می توانید سایز آن ها را به دلخواه تغییر دهید. هم چنین رنگ ها به شکل جداگانه و مناسب طبقه بندی و لیست شده اند. از قلم های نازک و کلفت با استایل خاص نیز پشتیبانی می شود. SketchBook با تبلت ها نیز سازگار است و در صفحات بزرگ قادر به طراحی خواهید بود. علاوه بر این می توانید میزان saturation و رنگ و ... طرح خود را تنظیم کنید. SketchBook بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست. دانلود Infinite Painter و دانلود Colorfy از دیگر برنامه های نقاشی اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار SketchBook


- دسترسی آسان به ابزار های مختلف

- ویرایش کردن جداگانه لایه ها

- پشتیبانی از 4 نوع لایه مختلف

- پوشش گستره بزرگی از قلم ها

- امکان شخصی سازی کردن نور پردازی

- تکرار کردن لایه های دلخواه

- تنظیم کردن شفافیت

- پشتیبانی از تبلت ها و اسمارتفون ها

تصاویری از محیط نرم افزار SketchBook :


دانلود SketchBook برای اندروید  دانلود SketchBook برای اندروید  دانلود SketchBook برای اندروید  دانلود SketchBook برای اندروید


پسورد فایل :
کپی