حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Google Wallpapers 12 مجموعه والپیپرهای با کیفیت گوگل برای اندروید

دانلود Wallpapers برای اندروید

Google Wallpapers با والپیپرهای با کیفیت و جذاب، از تمام پتانسیل صفحه نمایش خود استفاده کنید. این اپلیکیشن ویژگی های پیشرفته ای را در اختیار شما قرار می دهد. یک عکس از تصاویر خودتان، یک عکس از مجموعه گوگل ارث، یک تصویر از گوگل پلاس و ... انتخاب کنید و هر زمان که دوست داشتید آن را تغییر دهید. این اپلیکیشن کاری می کند که گوشی شما همیشه تصویر مطلوب و دلخواه شما را نشان دهد. Wallpapers مجموعه بسیار بزرگی از والپیپرهای مختلف را در اختیار شما قرار می دهد که به تدریج بزرگ تر هم می شود. این تصاویر از Google Earth, Google+ و ... جمع آوری شده اند و ظاهری جذاب به سیستم شما می بخشند. امکان انتخاب والپیپر های این مجموعه برای لاک اسکرین هم وجود دارد. موضوع دلخواه خود را انتخاب کنید. هر روز والپیپرهای جدیدی اضافه می شود.

Google Wallpapers عکس هایی با کیفیت بسیار بالا در اختیار شما قرار می دهد که حتی در تبلت ها هم بتوانید بدون افت کیفیت از آن ها استفاده کنید. این اپلیکیشن بیش از 100 میلیون کاربر دارد. تصاویر این مجموعه در فضای ابری قرار دارند و با مشاهده، آن ها را دانلود خواهید کرد. برای همین حجم Wallpapers بسیار کم است و به 3 مگابایت هم نمی رسد. تصاویر خیره کننده این مجموعه، معمولا عکس هایی از زمین هستند که نمایی فوق العاده به سیستم شما می بخشند. Wallpapers بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.دانلود AMOLED Wallpapers و دانلود نرم افزار ZEDGE Ringtones And Wallpapers از دیگر برنامه های مفید در این زمینه می باشد.

ویژگی های نرم افزار Google Wallpapers


- بیش از صد میلیون کاربر

- توسعه داده شده توسط گوگل

- اضافه شدن روز افزون تصاویر جدید

- کیفیت بسیار بالای والپیپرها

- امکان استفاده از تصاویر برای پس زمینه لاک اسکرین

- قابل استفاده برای تبلت ها

- استفاده از تصاویر متنوع به شکل روزانه

- کم حجم و فشرده شده

تصاویری از محیط نرم افزار Google Wallpapers :


دانلود Wallpapers برای اندروید  دانلود Wallpapers برای اندروید  دانلود Wallpapers برای اندروید  دانلود Wallpapers برای اندروید  دانلود Wallpapers برای اندروید  دانلود Wallpapers برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 14 مگابایت
   (3.9/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت