آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود نرم افزار a 0.0.0.0: Faster & Safer Internet , DNS Changer 1.2.7 برنامه تغییر DNS و افزایش سرعت اینترنت اندروید

دانلود 0.0.0.0 برای اندروید

0.0.0.0: Faster & Safer Internet یک dns changer می باشد که با 1.1.1.1 فرق دارد. این برنامه به جای استفاده از CloudFare DNS server، گزینه های مختلفی را در اختیار شما می گذارد که بسته به نیاز و اینترنتی که در اختیار دارید می توانید بین آن ها انتخاب کنید. و سرعت اینترنت شما را افزایش می دهد. شما می توانید به دی ان اس خود گوگل که 8.8.8.8 هست نیز متصل شوید. این برنامه قادر به تقویت سرعت 4g و 3g نیز هست. اگر به دنبال افزایش سرعت اینترنتتان، به مخصوص در مرور وب سایت های خارجی هستید؛ 0.0.0.0 به کارتان می آید. توجه داشته باشید که اندروید به شکل پیش فرض امکان تغییر dns سیستمتان را به شما نمی دهد و باید برنامه ای مانند این اپلیکیشن روی سیستمتان نصب کنید تا قادر به انجام این کار باشید. 0.0.0.0بیش از 50 هزار کاربر دارد. تبلیغات مزاحم برنامه برداشته شده اند.

Faster & Safer Internet حجم کمی دارد که به 8 مگابایت هم نمی رسد. رابط کاربری برنامه دوستانه بوده و کار کردن با آن آسان می باشد. با یک ضربه قادر به فعال و غیر فعال کردن برنامه خواهید بود. در Faster & Safer Internet سرورهای dns معروفی در به شکل رایگان در اختیارتان قرار می گیرد. می توانید این اپلیکیشن را به شکل مستقیم با دوستانتان به اشتراک بگذارید و به آن در گوگل پلی امتیاز دهید. 0.0.0.0: Faster & Safer Internet , DNS Changer بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست. دانلود A 1.1.1.1: Faster & Safer Internet برنامه مرتبط با این پست می باشد.

ویژگی های نرم افزار 0.0.0.0: Faster & Safer Internet , DNS Changer


- افزایش دادن سرعت اینترنت

- باز کردن سریع تر وب سایت های خارجی

- نسبتا کم حجم و سبک

- سازگار با تبلت ها و انواع گوشی های اندرویدی

- مناسب برای افزایش سرعت PUBG

- پشتیبانی از DNS های مختلف

- رابط کاربری دوستانه

- بیش از 50 هزار کاربر از سراسر جهان

تصاویری از محیط نرم افزار Faster & Safer Internet :


دانلود 0.0.0.0 برای اندروید  دانلود 0.0.0.0 برای اندروید  دانلود 0.0.0.0 برای اندروید  دانلود 0.0.0.0 برای اندروید


پسورد فایل :
کپی