حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Volume calculator 1.0.6 محاسبه گر حجم اشکال هندسی برای اندروید

دانلود Volume calculator برای اندروید

Volume calculator با چند کلیک می توانید حجم تانک مورد نظر خود را محاسبه کنید و حتی وزن مایع موجود در آن را اندازه گیری کنید. این اپلیکیشن رابط کاربری ساده ای دارد که محاسبه حجم انواع تانک های آب را برای شما آسان می کند. این برنامه دارای مجموعه ای از اشکال از جمله استوانه ای، مخروطی، مکعبی، ترکیبی، هرمی و ... می باشد. این نرم افزار ظاهری ساده دارد و به سرعت در آن قادر به محاسبه حجم شکل مورد نظر خود خواهید بود. این اپلیکیشن بیشتر تانک های آب معمول را پشتیبانی می کند. بیش از 50 هزار کاربر این اپلیکیشن را دانلود کرده اند.

رابط کاربری Volume calculator باز طراحی شده است و اکنون راحت تر از قبل می توانید به حجم اشکال دلخواه خود دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید که این اپلیکیشن، تنها رابطه محاسبه حجم اشکال را در اختیار شما نمی گذارد، بلکه با وارد کردن اطلاعاتی همچون ارتفاع و شعاع کف و ... تانک مورد نظر خود، حجم تانک محاسبه می شود و به نمایش در می آید. Volume calculator حجم بسیار کمی دارد که به 5 مگابایت هم نمی رسد. این اپلیکیشن امتیاز 4.4 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. از این برنامه روی تبلت ها نیز می توانید اجرا کنید. Volume calculator بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجرا می باشد.

ویژگی های نرم افزار Volume calculator :


- دارای بیش از 50 هزار کاربر

- کم حجم و سبک

- رابط کاربری جدید و مدرن

- محاسبه حجم انواع تانک ها

-محاسبه حجم با وارد کردن اطلاعات اندازه گیری شده

- مشاهده ظرفیت تانک مورد نظر

- مشاهده وزن مایع قرار گرفته در ظرف

- امکان وارد کردن چگالی مایع مورد نظر

تصاویری از محیط نرم افزار Volume calculator :


دانلود Volume calculator برای اندروید  دانلود Volume calculator برای اندروید  دانلود Volume calculator برای اندروید  دانلود Volume calculator برای اندروید  دانلود Volume calculator برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 5 مگابایت
   (4.1/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت