حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 90.10.2.3 GinxDroid Browser مرورگر جینکس دروید برای اندروید

دانلود GinxDroid Browser برای اندروید

GinxDroid Browser نرم افزاری کم حجم، با پشتیبانی از باز کردن چند تب به شکل همزمان می باشد. این نرم افزار پاپ آپ ها را بلاک می کند، و دانلود منیجری اختصاصی دارد. می توانید در صفحه اصلی برنامهوارد وب سایت های دلخواه خود شوید. از موتورهای جست و جوی مختلفی پشتیبانی می شود. صفحات مورد علاقه خود را بوک مارک کنید، صفحاتی که قبلا بازدید کرده اید را در history بیابید، یا در حالت incognito به جست و جو در وب بپردازید. این نرم افزار دارای تم های تیره و روشن متنوعی می باشد. از انواع فرمان هی لمسی پشتیبانی می شود.

این اپلیکیشن بخش های مختلف فایل شما را جداگانه دانلود می کند تا به بیشترین سرعت دانلود برسید. این نرم افزار قادر به تازه سازی لینک دانلود نیز هست. به عنوان مثال زمانی که لینک دانلودی، وسط دانلود از کار می افتد این برنامه قادر به تازه سازی لینک دانلود است. البته به شرطی این ویژگی کار می کند که فایلی که می خواهید دانلود کنید، از قابلیت resume پشتیبانی کند. در صورتی که اینترنت شما قطع شود، پس از وصل شدن اینترنت، این برنامه به شکل خودکار دانلود را ادامه می دهد. زمانی که دانلودها به اتمام برسد، GinxDroid Browser به شکل خودکار خارج می شود تا مصرف باتری شما کاهش پیدا کند. GinxDroid Browser بر روی اندروید 6 به بالا قابل اجراست. دانلود کروم اندروید , دانلود فایرفاکس فوکوس , دانلود فایرفاکس اندروید و دانلود Yandex Browser از دیگر مرورگرهای مفید اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار GinxDroid Browser :


- دارای تم های متنوع

- پشتیبانی از انواع فایل ها

- دانلود کردن فایل های بسیار حجم

- ادامه دادن دانلود

- حل کردن مشکلات مرتبط با قطعی اینترنت هنگام دانلود

- تازه سازی لینک دانلود

- باز کردن چند tab به شکل همزمان

- جلوگیری از پاپ آپ ها

تصاویری از محیط نرم افزار GinxDroid Browser :


دانلود GinxDroid Browser برای اندروید  دانلود GinxDroid Browser برای اندروید  دانلود GinxDroid Browser برای اندروید  دانلود GinxDroid Browser برای اندروید  دانلود GinxDroid Browser برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 3 مگابایت
   (4.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت