آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود نرم افزار Expose by VIMAGE 1.2.0 برنامه ویرایش تصاویر برای اندروید

دانلود Expose by VIMAGE برای اندروید

Expose by VIMAGE نرم افزاری قدرتمند می باشد که با آن می توانید افکت های مختلفی نظیر glitch به عکس هایتان اضافه کنید. کار کردن با این اپلیکیشن بسیار آسان می باشد. می توانید فیلتر دلخواه خود را انتخاب کنید و کارتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. این نرم افزار کارهای پیچیده را آسان می کند. هوش مصنوعی برنامه قادر است به شکل خودکار پس زمینه را از تصویر اصلی جدا کند. نیازی به ماسک گذاری دستی وجود ندارد. preset های مختلفی در اختیارتان قرار می گیرد که در دسته بندی های مختلفی ارائه شده است. می توانید افکت هایی نظیر پس زمینه زنده، drip art و ... را تجربه کنید. فیلتری که متناسب حال و هوای عکستان است را انتخاب کنید و با یک ضربه آن را روی تصویرتان اعمال کنید.

عکس های شما، دنبال کنندگانتان را شگفت زده می کند. Expose by VIMAGE امتیاز 4.5 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. می توانید افکت هایی نظیر double exposure به ویدیوهایتان اضافه کنید. روی پس زمینه عکس هاتیان، افکت هایی نظیر cyberpunk یا glitch اعمال کنید. preset های برنامه، نور پردازی های مختلفی را در اختیارتان قرار می دهند. اهمیتی ندارد فردی حرفه ای باشید یا تازه کار، این برنامه ابزار متنوعی در اختیارتان می گذارد که نیازهای مختلفتان را پوشش می دهد. Expose by VIMAGE بر روی اندروید 6 به بالا قابل اجراست. دانلود پریسما نیز از برنامه های ادیت عکس اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار Expose by VIMAGE :


- نورپردازی های متنوع

- فیلتر های حرفه ای

- کسب امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

- رابط کاربری مناسب

- تشخیص پس زمینه عکس

- استفاده از پس زمینه زنده

- پشتیبانی از افکت glitch


تصاویری از محیط نرم افزار Expose by VIMAGE :


دانلود Expose by VIMAGE برای اندروید  دانلود Expose by VIMAGE برای اندروید  دانلود Expose by VIMAGE برای اندروید  دانلود Expose by VIMAGE برای اندروید  دانلود Expose by VIMAGE برای اندروید


پسورد فایل :
کپی