حسابداری موج
فیلمنو
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود نرم افزار 1.0.9 Fake Caller ID برنامه تماس ساختگی برای اندروید

دانلود Fake Caller ID برای اندروید

Fake Caller ID: prank call App نرم افزاری بی نظیر می باشد که شما را از موقعیت های دشوار نجات می دهد. با این اپلیکیشن می توایند در زمان های دلخواه، تماسی ساختگی را جعل کنید که تمام جزئیات آن دست شما می باشد. گزینه های مختلفی در اختیارتان قرار می گیرد و برای شخصی سازی این تنظیمات نیازی به پرداخت درون برنامه ای ندارید. امکان تنظیم کردن تماس های دریافتی با صداهای واقعی و شماره های دلخواه وجود دارد. می توانید زمان تماس گرفته شدن را مشخص کنید. امکان اضافه کردن اطلاعات مخاطب روی صفحه تماس وجود دارد.

علاوه بر این می توانید تاریخچه ای از تماس های جعلی ایجاد کنید. ویژگی خاص این اپلیکیشن این است که امکان استفاده از آن را هم به شکل آنلاین و هم به شکل آفلاین دارید. رابط کاربری برنامه تا جای ممکن به شکل ساده و سرراست طراحی شده است و کار کردن با آن راحت می باشد. Fake Caller ID: prank call App امتیاز 4.5 از 5 را در گوگل پلی کسب کرده است. با این نرم افزار می توانید دوستتان را سر کار بگذارید و با شماره های افراد مشهور به خود تماس بگیرید. این اپلیکیشن بیش از صد هزار کاربر دارد و بر روی انواع گوشی ها و تبلت ها قابل اجراست. Fake Caller ID: prank call App نیاز به اندروید 4.4 به بالا دارد.

ویژگی های نرم افزار Fake Caller ID: prank call App :


- دارای بیش از صد هزار کاربر

- کسب امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

- رابط کاربری دوستانه

- امکان استفاده از برنامه به شکل آفلاین

- ایجاد تاریخچه تماس های جعلی

- برقراری تماس های جعلی

- تنظیم کردن زمان تماس ها

- تغییر دادن جزئیات تماس ها

تصاویری از محیط نرم افزار Fake Caller ID: prank call App :


دانلود Fake Caller ID برای اندروید  دانلود Fake Caller ID برای اندروید  دانلود Fake Caller ID برای اندروید  دانلود Fake Caller ID برای اندروید  دانلود Fake Caller ID برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 8 مگابایت
   (4.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت
خرید لایسنس ویندوز