آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود و نصب 1.6.54 Persona Beauty Camera دوربین مخصوص سلفی پرسونا برای اندروید

دانلود Persona برای اندروید

Persona Beauty Camera نرم افزاری جدید بری گرفتن سلفی می باشد. این اپلیکیشن از هشو مصنوعی برای اعمال فیلترهای زیبایی بر روی چهره شما استفاده می کند. عکس های این برنامه کاملا طبیعی به نظر می رسند. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید تمام زخم ها، جوش ها و ... را بردارید. نیازی به ماسک های زیبایی نخواهید داشت. برخلاف دیگر برنامه ها که چهره شما را غیر طبیعی می کنند، Persona Beauty Camera قادر است عکس های بی نظیری از چهره شما تهیه کند و در عین حال ظاهر طبیعی صورتتان را حفظ کند. این نرم افزار از بهترین تکنیک های روتوش تصاویر استفاده می کند تا تمام عکس های شما زیبا به نظر برسند. این نرم افزار دارای ماسک های متنوعی نیز هست.

می توانید خودتان را به یک کاراکتر کارتونی تبدیل کنید یا حتی چهره تان را پیر کنید. البته نسخه رایگان برنامه، ویژگی های محدودی در اختیارتان قرار می دهد و برای آزاد کردن تمام ویژگی های برنامه نیاز به پرداخت درون برنامه ای خواهید داشت. Persona Beauty Camera بیش از صد هزار کاربر از سراسر جهان به خود اختصاص داده است. در این ورژن از برنامه، سرعت ماسک گذاری روی تصاویر بالا رفته است و عملکرد بهتری را می توانید انتظار داشته باشید. Persona Beauty Camera بر روی اندروید 8 به بالا قابل اجراست. دانلود بیوتی پلاس و دانلود یوکم پرفکت و دانلود Ulike از دیگر برنامه های مرتبط می باشند.


دانلود Persona Beauty Camera

✅ نام نرم افزارPersona Beauty Camera❤️ تعداد دانلود2456
⭐نسخه نرم افزار1.6.54🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 8 به بالا🔆 حجم فایل247 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Persona Beauty Camera :


- دارای بیش از صد هزار کاربر

- بالا بردن کیفیت عکس ها

- ماسک گذاری روی سلفی ها

- طبیعی به نظر رسیدن عکس ها

- زیبا کردن صورت

- استفاده از هوش مصنوعی برای زیباسازی

- حذف کردن جوش ها و زخم ها و ...

تصاویری از محیط نرم افزار Persona Beauty Camera :

 


دانلود Persona برای اندروید  دانلود Persona برای اندروید  دانلود Persona برای اندروید  دانلود Persona برای اندروید


پسورد فایل :
کپی