آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود و نصب 0.4.0 Instant Board - Shortcut Keyboard برنامه میانبر تایپ برای اندروید

دانلود Instant Board برای اندروید

Instant Board - Shortcut Keyboard نرم افزاری مناسب برای افرادی می باشد که زیاد در گوشی تایپ می کنند. از تایپ کردن چیز های تکراری خسته شده اید؟ با این برنامه می توانید کیبورد اختصاصی خود را بسازید. کیبوردی که در آن می توانید اصطلاحات و پاسخ های تکراری ای که می دهید را ذخیره کنید. با این نرم افزار قادر به ایجاد کلید های اختصاصی و شخصی خود هستید. هر کلید می تواند عبارت دلخواه شما را تایپ کند. امکان خروجی گرفتن از کلید ها و انتقال دادن آن ها به گوشی های دیگر وجود دارد. امکان پشتیبان گیری و بازیابی کلید هایی که ذخیره کرده اید نیز وجود دارد. در Instant Board - Shortcut Keyboard می توانید مستقیما کلید های موجود در پشتیبان هایتان را شخصی سازی کنید.

ویژگی جالب دیگر این برنامه، پویا بودن زمان در آن می باشد. می توانید از متغییر های زمانی در عباراتی که نوشته اید استفاده کنید. این متغییر های زمانی با توجه به زمان تغییر می کنند و می توانید فرمت آن ها را به شکل دلخواه در بیاورید. Instant Board - Shortcut Keyboard امتیاز 4.6 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است و بیش از صد هزار کاربر دارد. علاوه بر این حجم برنامه از 3 مگابایت تجاوز نمی کند. این برنامه را می توانید روی اندروید 5 به بالا نصب کنید.

ویژگی های نرم افزار Instant Board - Shortcut Keyboard :


- بیش از صد هزار کاربر

- کسب امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی

- ساختن کیبورد اختصاصی

- شخصی سازی کردن هر کلید به شکل جداگانه

- اضافه کردن اصطلاحات دلخواه

- پشتیبان گیری و بازیابی کیبورد ها

- انتقال کیبورد به گوشی های دیگر

تصاویری از محیط نرم افزار Instant Board - Shortcut Keyboard :


دانلود Instant Board برای اندروید  دانلود Instant Board برای اندروید  دانلود Instant Board برای اندروید


پسورد فایل :
کپی