آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 12.0.4 Owlfiles - File Explorer برنامه مدیریت فایل برای اندروید

دانلود Owlfiles برای ویندوز

Owlfiles - File Explorer  نرم افزاری قدرتمند و کاربردی می باشد که با استفاده از آن نه تنها می توانید به فایل های موجود در سیستمتان دسترسی پیدا کنید، بلکه قادر به مدیریت فایل های موجود در کامپیوترتان، فضای ابری و NAS نیز هستید. با این برنامه می توانید به راحتی فیلم ها و فایل های صوتی را به گوشی اندرودی خود استریم کنید. مشاهده کردن مستقیم اسناد در این برنامه امکان پذیر می باشد. می توانید به سرور های FTP و SFTP دسترسی داشته باشید و به راحتی از آن ها استفاده نمایید. دسترسی به SD card ها امکان پذیر می باشد.
 این اپلیکیشن به شکل خودکار کامپیوترها، سرورها، و nas را شناسایی می کند. تغییر نام دادن فایل ها، مشاهده محتوای آن ها، اضافه کردن فایل ها به لیست علاقه مندی ها، نمایش فایل های اخیر، مود تاریک و ... از جمله ویژگی های این برنامه می باشند. می توانید به راحتی چندین پنجره را باز کنید و فایل ها را بین آن ها انتقال دهید. این اپلیکیشن با سرعت بالایی قادر به انتقال دادن فایل ها بین گوشی اندرویدی و سوررتان می باشد. حتی می توانید فایل ها را بین دو گوشی اندرویدی و آیفون که به یک دیگر متصل شده اند انتقال دهید. امکان گرفتن پینگ هاست، نمایش لیست تمام پورت های باز یک هاست، نمایش تمام سیستم های موجود در LAN و WOL از جمله ویژگی های این نرم افزار هستند. Owlfiles - File Explorer را می توانید روی اندروید 5 به بالا بدون مشکل اجرا کنید. از نرم افزار های دیگر در این زمینه می توان به دانلود ES File Explorer اشاره کرد.


دانلود Owlfiles - File Explorer

✅ نام نرم افزارOwlfiles - File Explorer❤️ تعداد دانلود484
⭐نسخه نرم افزار12.0.4🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5 به بالا🔆 حجم فایل84 مگابایت

ویژگی های نرم افزار Owlfiles - File Explorer


- اتصال به تعداد نامحدودی از سرور ها
- انتقال آسان فایل بین کامپیوتر و گوشی
- انتقال فایل بین آیفون و اندروید
- همگام سازی تمام سیستم ها
- استریم فایل صوتی و ویدیویی
- پشتیبان گیری از فایل ها در کامپیوتر

تصاویری از محیط نرم افزار Owlfiles - File Explorer:


دانلود Owlfiles برای ویندوز  دانلود Owlfiles برای ویندوز  دانلود Owlfiles برای ویندوز  دانلود Owlfiles برای ویندوز  دانلود Owlfiles برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی