آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود روبی باکس اندروید و کامپیوتر آیفون Rubibox 1.7 نمایش فیلم و سریال رایگان

دانلود روبی باکس

Rubibox روبی باکس یک برنامه پخش ویدئو ( فیلم و سریال ) است که به کاربران امکان می دهد فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را به صورت رایگان تماشا کنند. این برنامه دارای یک کتابخانه بزرگ از سریال و فیلم های روز دوبله و با زیرنویس محتوا است، نرم افزار شامل  فیلم های پرفروش، برنامه های تلویزیونی محبوب و سریال می باشد. روبی باکس برای هر کسی که به دنبال یک راه عالی برای تماشای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی به صورت رایگان است، گزینه عالی است. این برنامه دارای کتابخانه بزرگی از محتوا، تعدادی ویژگی و بدون تبلیغات است.

این ابزار دارای فیوریت لیست می باشدکه می توانید لیست با کلیک روی این دکمه فیلم را در لیست علاقه مندی های خود قرار داده و بعدعا ان را ببینید ، نرم افزار در برگیرنده تمامی ژانرهای فیلم و سریال می باشد و ژانر به درستی مرتب شده اند تا شما با یک کلیک به ژانر مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید.جستجوگر داخلی نرم افزار بسیرا دقیق است و به راحتی به شما در پیدا کردن فیلم مورد نظرتان کمک کنید ، نکته بسیار مهم این است که این ابزار کاملا رایگان است و در سرورهای داخلی پخش می شود بنابریان نیازی به پ7رداخت اشتراک نخواهید داشت و حجم مصرفی شما نیم بها می باشد.


دانلود روبی باکس

✅ نام نرم افزارروبی باکس❤️ تعداد دانلود39049
⭐نسخه نرم افزار1.7🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5 به بالا🔆 حجم فایل5 مگابایت

تنها چیزی به به ان نیاز دارید در ابتدای ورود باید یک اکانت بسازید تا بتوانید به محتوای نرم افزار دسترسی پیدا کنید. دانلود مووی جوان و دانلود ایرانفلیکس و دانلود فلیکس دراما از دیگر نرم افزارهای مرتبط می باشند.


قابلیت های کلیدی Rubibox روبی باکس


- روبی باکس کاملاً رایگان برای استفاده است..
- دارای کتابخانه بزرگی از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی است
- ویژگی های DVR به کاربران این امکان را می دهد که DVR را نشان دهد و قسمت های مورد علاقه خود را ضبط کند.
- روبی باکس را می توان در دستگاه های مختلف، از جمله تلفن ها، تبلت ها، رایانه ها و تلویزیون های هوشمند تماشا کرد.
- روبی باکس بدون تبلیغات است، بنابراین می توانید بدون وقفه از محتوای مورد علاقه خود لذت ببرید.
- نرم افزار شامل فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و مستند است.
- می توان در دستگاه های مختلف، از جمله تلفن ها، تبلت ها، رایانه ها و تلویزیون های هوشمند تماشا کرد.


دانلود مووی جوان و دانلود ایرانفلیکس و دانلود فلیکس دراما از دیگر نرم افزارهای مرتبط می باشند.


نکته: از هر گونه پرداخت داخل نرم افزار خودداری کنید ، به گفته سازنده نرم افزار کاملا رایگان و نیازی به پرداخت نیست لینکها هم مستقیم از سایت سازنده قرار گرفته است.
پسورد فایل :
کپی