حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » اضافه کردن تاریخ و زمان روی عکس برای اندروید Auto Date Time Stamp on Photo v2.0 Pro

دانلود نرم افزار Auto Date Time Stamp on Photo Pro برای اندروید

با نرم افزار Auto Date Time Stamp on Photo می توانید تاریخ و زمان عکسبرداری را بر روی عکس های خود مهر کنید. گاهی وقت ها پیش می آید که می خواهید بدانید در چه زمانی فلان عکس را گرفته اید، ولی هر چه به مغز خود فشار می آورید نتیجه ای نگرفته اید. اما دیگر نیاز نیست که نگران باشید، چرا که به کمک این نرم افزار همیشه می توانید زمان و تاریخ گرفتن عکس را بر روی عکس مورد نظر بزنید. این نرم افزار بر روی اندروید 3 یا بالاتر قابل اجراست.

 

ویژگی های نرم افزار Auto Date Time Stamp on Photo :

 

- امکان خاموش و روشن کردن نرم افزار، می توانید فقط روی عکس هایی که می خواهید زمان و تاریح بزنید.

- این نرم افزار به طور خودکار دوربین شما را شناساسیی می کندو عملایت مورد نیاز را انجام می دهد، بنابرین نیازی نیست که پس از گرفتن عکس مورد نظر، نرم افزار را باز کرده و کاری انجام دهید.

- با تنظیمات موجود در نرم افزار می توانید فرمت و فونت تاریخ و زمانی که روی عکس مهر می شود را تغییر دهید.

- مکانی که می خواهید در آن تاریخ و زمان مهر شود را انتخاب کنید.

- برای متناسب بودن رنگ پس زمینه عکس و تاریخ، می توانید رنگ زمان و تاریخ مهر شده را تعیین کنید.

- در برنامه های مشابه، باید نرم افزار مورد نظر را باز کرده و سپس تاریخ و زمان را بر روی عکس بزنید، در صورتی که این نرم افزار در بین ویژگی های دوربین خود شما ظاهر می شود و کار را بسیار آسان برای شما می کند.

 

تصاویری از محیط این نرم افزار :

 

اضافه کردن تاریخ و زمان روی عکس برای اندروید Auto Date Time Stamp on Photo v2.0 Pro  اضافه کردن تاریخ و زمان روی عکس برای اندروید Auto Date Time Stamp on Photo v2.0 Pro  اضافه کردن تاریخ و زمان روی عکس برای اندروید Auto Date Time Stamp on Photo v2.0 Pro  اضافه کردن تاریخ و زمان روی عکس برای اندروید Auto Date Time Stamp on Photo v2.0 Pro

 


لیست دانلود
  حجم فایل: 10 مگابایت
   (4.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت