آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » دانلود نرم افزار Kushview Element V1 v1.0.0 برنامه محاسباتی و پردازشگر صوتی

دانلود نرم افزار Kushview Element V1 v1.0.0 برنامه محاسباتی و پردازشگر صوتی

Kushview Element V1 یک نرم‌افزار محاسباتی و پردازش صوتی و موزیکی می‌باشد که قابلیت‌های بسیار متنوع و کاربردی دارد. این نرم‌افزار به عنوان یک میکس و مونیتورینگ سیگنال‌های صوتی در دو جهت عمل می‌کند.

Kushview Element V1 نرم افزاری برای ایجاد و ویرایش موسیقی و صدا برای تهیه ترک‌ها و اجراها و همچنین به عنوان یک ابزار پردازش صوتی برای اتصال به دیگر نرم‌افزارها و پلتفرم‌های صوتی که باعث می‌شود قابلیت‌های بیشتری در اختیار داشته باشید. فرآیند‌های صوتی خود را بهبود بخشید به کمک برنامه صداهای خارق العاده‌ای را ایجاد نمایید. ویرایش و پردازش موسیقی و صدا یکی از بحث‌های مهم این روزها می‌باشد که کاربران حرفه‌ای برای ساخت موزیک و تدوین آن نیازمند یک همچین برنامه‌هایی هستند و باید گفت برنامه‌های بسیاری در این زمینه وجود دارد که قادر هستید از آنها استفاده کنید اما همه برنامه‌ها قابلیت‌های مختلف و همزمان را دارا نمی‌باشند و در اصل کامل نیستند اما با در اختیار داشتن برنامه Kushview Element V1 کار برایتان راحت‌تر خواهد شد.

دانلود نرم افزار Kushview Element V1

با توجه به این نکات، می‌توان گفت که عملکرد برنامه Kushview Element V1 برای تولید، ویرایش و پردازش موسیقی و صدا بسیار مناسب و کارآمد است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا به صورت حرفه‌ای با صداها و موسیقی کار کنند. و اگر به دنبال یک برنامه پردازش صوتی و موزیکی برای میکس و مونیتورینگ سیگنال‌های صوتی می‌گردید بهتر است این برنامه را در اختیار داشته باشید. در ادامه به لینک‌های دانلود نرم افزار Kushview Element V1 دسترسی خواهید داشت.

دانلود نرم افزار Kushview Element V1 v1.0.0 برنامه محاسباتی و پردازشگر صوتی

مهم‌ترین قابلیت‌های نرم افزار Kushview Element V1 :


  • - رابط کاربری: این نرم‌افزار بسیار کاربرپسند بوده و از یک طراحی ساده و ارگونومیک برخوردار است که کار با اجزا و ابزارها را برای کاربر آسان می‌کند.
  • - قابلیت‌ها: Kushview Element V1 ابزارهای گوناگونی برای مونتاژ و ویرایش موسیقی و صدا ارائه می‌دهد از جمله تنظیمات EQ، افکت‌های صوتی، میکس و مسترینگ و...
  • - اتصال پلاگین: این برنامه قابلیت اتصال به پلاگین‌های مختلف صوتی را داراست که امکانات و قابلیت‌های آن را گسترش می‌دهد.
  • - پشتیبانی از فرمت‌های صوتی: Kushview Element V1 از انواع فرمت‌های صوتی مختلف پشتیبانی می‌کند که این به کاربران این امکان را می‌دهد که با تنظیمات مختلف صوتی کار کنند.


ناگفته نماند که استفاده از این نرم افزار درقالب یک پلاگین کمکی نیز امکان پذیر بوده است که در این زمینه بدون مشکلی می‌توانید آنرا فعال‌سازی نمایید.

پسورد فایل :
کپی