زولا
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / مالتی مدیا / ویرایشگر صوت / دانلود Acoustica Mixcraft Recording Studio 9.0.462 میکس و ویرایش حرفه ای ترک صوتی

دانلود Acoustica برای ویندوز

Acoustica Mixcraft Recording Studio  توسط موسیقی دان ها را برای موسیقی دان ها توسعه داده شده است. موسیقی های خود را به نحو احسن ضبط و میکس کنید. موتوری قدرتمند با سرعت بسیار بالا برای شما توسعه داده شده است که با کمک آن قادر به تغییر دادن pitch موسیقی های خود خواهید بود. از تکنولوژی time stretching نیز پشتیبانی می شود و تقریبا می توانید تمامی پلاگین های ویرایش موسیقی را بر روی این برنامه نصب کنید. تعداد نامحدودی از فایل های صوتی را ضبط کنید، از جهات مختلف ویرایش کنید و با کمترین زحمت بر روی آن ها افکت بگذارید. می توانید پروژه خود را در قالب فرمت های wav, mp3 و دیگر فرمت ها خروجی بگیرید. این برنامه از بیش از 7500 loop حرفه ای، music bed ها، افکت های صوتی، و ... در ژانرهای مختلف پشتیبانی می کند.
Acoustica Mixcraft Recording Studio دارای ویرایشگر piano roll، notation و step است. تعداد زیادی از پلاگین های حرفه ای در این برنامه گنجانده شده که قیمت آن ها به بیش از 1300 دلار می رسد. این پلاگین ها شامل Melodyne Essentials, iZotope Mastering Essentials, Pianissimo Grand Piano, incredible effects و بسیاری دیگر می شود. پارامتر های مختلف فایل صوتی خود را به شکل همزمان تغییر دهید. می توانید از انواع فیلترهای صوتی استفاده کنید، و میزان اثر آن ها را در موسیقی خود تعیین کنید. صدها preset از قبل آماده شده نیز وجود دارد که کار شما را آسانتر و سریع تر می سازد.

ویژگی های نرم افزار Acoustica Mixcraft Recording Studio


- استادیوی کامل ضبط صدا

- برش زدن فایل های صوتی

- پشتیبانی از انواع پلاگین های ثالث

- بیش از 7500 حلقه حرفه ای

- افکت های متعدد برای کاربرد های مختلف

- دارای پلاگین های حرفه ای ویرایش صدا از سراسر جهان

- تنظیم مقدار شدت فیلترهای اعمال شده

- آنالیز فایل صوتی از جهات مختلف

- امکان ویرایش فایل های ویدویی

تصاویری از محیط نرم افزار Acoustica Mixcraft Recording Studio :


دانلود Acoustica برای ویندوز
لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 240 مگابایت
   (3.8/5)

System Requirements:
• Windows 7, 8 or 10 (64 or 32 bit)
• 8 GB RAM
• 1.8 GHz Dual Core CPU (Quad Core or higher recommended)
• Sound card, USB, or Firewire sound device

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت