مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود Aubade Audio Studio v1.9 استودیوی موزیک پر امکانات برای اندروید
دانلود Aubade Audio Studio برای اندروید

Aubade Audio Studio

نرم افزاری فوق العاده برای ویرایش فایل های صوتی می باشد که توسط آن می توانید بیش از 8 ترک مختلف را بر روی موسیقی ای که از قبل دارید، ضبط نمایید. این اپ دارای Recording level meter بوده و به شکل خودکار لتنسی و زمان ها را تنظیم می کند. بیش از 50 virtual MIDI instrument وجود دارد و امکان کار با Chord generator حرفه ای این برنامه نیز وجود دارد. 8 پترن متفاوت برای موسیقی ها وجود دارد. شما می توانید الگو های دلخواه خود را به شکل دلخواه مرتب سازید.
امکاناتی نظیر کپی کردن ترک، کات کردن، insert کردن و Append کردن ترک ها وجود دارد و می توانید افکت های مختلفی را به موسیقی های خود اضافه نمایید. با اضافه ساختن افکت Reverb می توانید به موسیقی های خود طنین بدهید. Aubade Audio Studio بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.دانلود نرم افزار G-Stomper Studio و استودیو عالی برای ویرایش موزیک اسری ابزارهای کار با موزیک اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار Aubade Audio Studio


- پشتیبانی از فرمت های WAV و MP3 

- اضافه کردن افکت های صوتی مختلف

- پشتیبانی از اضافه ساختن 8 ترک مجزا بر روی یک ملودی

- شبیه ساز های مختلف

- مرتب کردن ترتیب الگو های موسیقی


تصاویری از محیط این نرم افزار:


دانلود Aubade Audio Studio برای اندروید  دانلود Aubade Audio Studio برای اندروید  دانلود Aubade Audio Studio برای اندروید  دانلود Aubade Audio Studio برای اندروید  دانلود Aubade Audio Studio برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 5 مگابایت
   (4.6321/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت