مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / سیستم عامل / دانلود 12.5 Bliss OS سیستم عامل بلیس | نصب اندروید 10 روی کامپیوتر و لپ تاپ

دانلود Bliss OS برای ویندوز

Bliss OS سیستم عامل اوپن سورسی است که از اندروید الهام گرفته شده است. این سیستم عامل ویژگی های مختلفی را برای شخصی سازی در اختیار شما قرار می دهد. ویژگی های امنیتی متنوعی نیز اضافه شده که این سیستم عامل را نسبت به اندروید امن تر می کند. از Bliss OS می توانید برای هر کروم بوک، کامپیوتر دارای ویندوز / لینوکس یا تبلتی که در 4 سال اخیر تولید شده است استفاده کنید. Bliss OS سرعت بسیار بالایی دارد و در عین حال پایدار و تقریبا بدون باگ است. در این سیستم عامل می توانید سنگین ترین اپلیکیشن ها را به راحتی روی سیستمتان نصب کنید.
Bliss OS مصرف کمی از باتری سیستم شما خواهد داشت. البته گزینه های متنوعی نیز در این زمینه وجود دارد که بر اساس آن ها میزان مصرف باتریتان را کنترل خواهید کرد. این سیستم عامل مدام بروزرسانی های امنیتی دریافت می کند و در مقابل انواع ویروس ها و مالورهای جدید مقاوم می شود. Bliss OS دوجور رابط کاربری در اختیار شما می گذارد. می توانید از حالت دسکتاپ یا تبلت استفاده کنید. این ویژگی بلیس، آن را مشابه ویندوز 8 می کند که این دو رابط کاربری را در اختیار کاربر می گذارد. علاوه بر این در Bliss OS قادر به ترکیب این دو رابط کاربری با یک دیگر و به وجود آوردن ساختاری جدید از سیستم عامل خواهید بود. Bliss OS با انواع برنامه های ARM & ARM64 سازگار است. دانلود فونیکس Phoenix OS و دانلود Remix OS از دیگر سیستم عامل اندروید کامپیوتر می باشند.

ویژگی های سیستم عامل Bliss OS


- سرعت و پایداری بالا

- سازگار با انواع اپلیکیشن های اندرویدی

- سه حالت مختلف برای رابط کاربری

- طراحی مدرن و کاملا متریال

- قابل استفاده برای تبلت ها و کامپیوتر ها

- دریافت بروزرسانی های امنیتی به شکل دائمی

- ارائه شده به شکل سورس باز

- شخصی سازی سیستم عامل از جهات مختلف


آموزش نصب Bliss OS

نکته قبل نصب : هیچ اطلاعاتی در مورد سیستم مورد نیاز برای نصب اشاره نشده و دقت کنید این شبیه ساز اندروید نیست بلکه مانند ویندوز یک سیستم عامل مجزا می باشد سیستم مورد نیاز با توجه به اینکه سازنده اشاره ای نکرده است پیشنهاد ما حتما از پردازنده اینتل و رم حداقل 4 باید استفاده بشه !

1 - فایل دانلودی را از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل iso بدست آمده را با دانلود Rufus روی فلش بوت کنید.( آموزش rufus )

3 - مراحل نصب باید حتما از طریق بوت سیستم پیگیری شود !

تصاویری از محیط سیستم عامل Bliss OS :


دانلود Bliss OS برای ویندوز  دانلود Bliss OS برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 1.44 گیگابایت
   (4.6/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت