سئو سایت، سئو کار
پیام رسان
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / سرگرمی / ابزار دسکتاپ / دانلود TaskbarX 1.7.5.0 برنام کنترل آسان آیکون های نوار وظیفه ( تسک بار ویندوز )

دانلود TaskbarX برای ویندوز

TaskbarX با این نرم افزار قادر هستید مکان آیکون های taskbar خود را به راحتی تنظیم کنید. این اپلیکیشن ظاهری اورجینال و خاص به ویندوز شما می بخشد. آیکون ها را می توانید در وسط نوار وظیفه قرار دهید، یا هر مکان دیگری که دوست دارید. مجموعه متنوعی از انیمیشن ها در اختیار شما قرار می گیرد که سرعت آن ها را می توانید تغییر دهید. این انیمیشن ها را می توانید غیر فعال کنید. با این اپلیکیشن قادر به جا دادن تعداد بیشتری از آیکون ها در نوار وظیفه خود هستید. از taskbar عمودی نیز پشتیبانی می شود و می توانید آن را شخصی سازی کنید. 42 انیمیشن مختلف وجود دارد. عملکرد برنامه بسیار بهینه است.

حجم برنامه کم بوده و منابع سیستمی شما چندان مورد استفاده قرار نمی گیرند. می توانید offset دلخواه خود را برای مکان آیکون های وسط نوار وظیفه تنظیم کنید. از تمام تنظیمات نوار وظیفه ویندوز پشتیبانی می شود، به عبارت دیگر هرگونه تغییری که در نوار وظیفه معمول ویندوز انجام داده اید را می توانید در این برنامه نیز اعمال کنید. علاوه بر این taskbar این برنامه را می توانید شفاف، مات یا اکلریک کنید. از تعداد نامحدودی از مانیتورها به شکل همزمان پشتیبانی می شود. TaskbarX بسیار کم حجم و سبک است و بر روی انواع سیستم ها بدون مشکل اجرا می گردد.

ویژگی های نرم افزار TaskbarX


- تنظیم کردن ماتی نوار وظیفه

- بهینه سازی شده و کم حجم

- تنظیم کردن فاصله دلخواه

- تنظیم کردن مکان آیکون ها

- امکان قرار دادن آیکون ها در مرکز نوار وظیفه

- پشتیبانی از تعداد نامحدودی از آیکون ها

- دارای 42 انیمیشن متنوع

- امکان غیر فعال کردن انیمیشن ها

- پشتیبانی از تمام تنظیمات taskbar

- امکان تغییر دادن سرعت نمایش انیمیشن ها

تصاویری از محیط نرم افزار TaskbarX :


دانلود TaskbarX برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 2 مگابایت
   (3.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت