آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی DYSMANTLE | نصب بازی تجزیه برای کامپیوتر

دانلود DYSMANTLE برای ویندوز

DYSMANTLE از اقامت گاه خود خارج شوید. همه چیز را نابود کنید. از جزیره ای که در آن گرفتار شده اید فرار کنید. کاوش کنید، بجنگید، سطحتان را بالا ببرید، برای بقا تلاش کنید. بسازید، شکار کنید، کشاورزی کنید، پازل ها را حل کنید. ماهی گیری و پختن غذا را فراموش نکنید. در جهان شیرین و تلخ آخر الزمانی از زندگی لذت ببرید. بیش از 99% از اشیائی که در اطراف خود میبینید را می توانید با ابزار مناسب بشکنید. هیچ مانعی جلوی راه شما سبز نمی شود. با موجودات جهش یافته مبارزه کنید یا از دست آن ها فرار کنید. جهان باز بازی که به شکل دستی طراحی شده است را کاوش کنید و از اسرار آن با خبر شوید. با کشتن هیولاهایی که منطقه را پر کرده اند، مکانی آرام به وجود آورید و آن را برای خود کنید.

ابزار، سلاح ها، لباس و ... را بسازید. در DYSMANTLE می توانید گیاهان غیر طبیعی را جمع آوری کنید و جوایز متفاوتی را از آن ها بدست آورید. با پخت و پز غذاهای مطلوب می توانید توانایی هایتان را ارتقا دهید. پازل ها را حل کنید، و به مقبره های زیر زمینی دسترسی پیدا کنید. DYSMANTLE هنوز در حال توسعه است و ویژگی های تازه ای به آن اضافه خواهدش د.

ویژگی های بازی DYSMANTLE :


- گرافیک چشم گیر با جزئیات بالا

- شکستن تمام اشیاء

- ساخت و ساز ابزار مختلف

- کاوش کردن در مکانی بزرگ

- شکار کردن هیولاها

- پخت و پز دستور العمل های عجیب

- بالا بردن سطح و لول کاراکتر

- فرار کردن از جزیره آلوده شده


تریلر بازی DYSMANTLE


حداقل سیستم مورد نیاز:


به پردازنده و سیستم عامل 64 بیتی نیاز دارد
سیستم عامل: Windows Vista / 7/8/10
پردازنده: 2 گیگاهرتز
حافظه: 2048 مگابایت رم
گرافیک: SM 3.0+
DirectX: نسخه 11
فضای ذخیره سازی: 512 مگابایت فضای موجود

تصاویری از محیط بازی DYSMANTLE :


دانلود DYSMANTLE برای ویندوز  دانلود DYSMANTLE برای ویندوز  دانلود DYSMANTLE برای ویندوز  دانلود DYSMANTLE برای ویندوز  دانلود DYSMANTLE برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی