آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی Gigantosaurus Dino Kart کارتینگ دایناسور برای کامپیوتر

بازی Gigantosaurus Dino Kartg

 Gigantosaurus Dino Kart عنوان بازی در سبک اکشن و ماجرایی است که بر اساس مجموعه تلویزیونی "Gigantosaurus" ساخته شده است. این بازی توسط استودیوی بازی سازی WildSphere توسعه یافته و توسط Outright Games منتشر شده است.

در بازی شما قادر خواهید بود به عنوان یکی از شخصیت های داستان اصلی مجموعه Gigantosaurus شرکت کنید. شما در مسابقات کارتینگ هیجان انگیزی با دایناسورهای دیگر شرکت می کنید. بازیکنان می توانند در یکی از چهار شخصیت اصلی انتخابی شامل راکی، مازو، بیل، و لودی شرکت کنند و در محیط های مختلفی مانند بیابان ها، جنگل ها و سایر مناطق رقابت کنند.

بازی Gigantosaurus Dino Kart دارای حالت های چند نفره و تک نفره است، به طوری که شما می توانید با دوستان خود در حالت چند نفره به صورت محلی یا آنلاین بازی کنید. در حین مسابقات، شما می توانید از قدرت ها و توانایی های ویژه ای استفاده کنید و از موانع و دشمنان خطرناکی عبور کنید.

تا 4 نفر از بازیکنان می توانند به صورت تقسیم صفحه در مسابقات رقابت کنند. این ماجراجویی مسابقه ای با موانع هیجان انگیز و قدرت های ویژه است که تنها در دنیای دایناسورها یافت می شود. از خطراتی مانند انفجارهای آتشفشانی از Mount Oblivion فرار کنید یا احساس قدرت صدای ژیگانتوسور معروف را تجربه کنید. با جمع آوری مهارت های ویژه، می توانید مسیرهای کوتاه تری را طی کنید، یا راه هایی برای سرکوب حریفان خود کشف کنید.

بازی شامل 15 مسیر در کاپ های Savannah، Jungle و Mount Oblivion است ، این بازی به تمام سطوح مهارتی پاسخگو است و قابلیت هایی مانند کارتینگ های خودکار و نمایش متن ها که توسط آنکیلوسوروس به نام Mazu برای شما خوانده می شوند، وجود دارد. با 15 مسیر و 8 شخصیت قابل انتخاب، دنیایی از مسابقات دایناسوری را کشف خواهید کرد. دانلود بازی Dinosaur Simulator از دیگر بازی های مرتبط می باشد.


Gigantosaurus Dino Kartg


قابلیت های کلیدی  Gigantosaurus Dino Kart


- انتخاب شخصیت: شما می توانید یکی از چهار شخصیت اصلی مجموعه Gigantosaurus را انتخاب کنید و با آن در مسابقات شرکت کنید. هر شخصیت دارای قدرت ها و توانایی های خاصی است که می توانید در طول مسابقات بهره برداری کنید.

- مسابقات کارتینگ: شما در مسابقات کارتینگ هیجان انگیزی شرکت می کنید. از مسیرهای پر پیچ و خم عبور کنید، موانع را عبور دهید و به رقابت با دایناسورهای دیگر بپردازید. با استفاده از قدرت ها و توانایی های ویژه، سرعت خود را افزایش دهید و به رقیبان خود ضربه بزنید.

- حالت چند نفره: بازی Gigantosaurus Dino Kart امکان بازی چند نفره را به شما می دهد. شما می توانید با دوستان خود در حالت چند نفره به صورت محلی یا آنلاین بازی کنید و در رقابت با یکدیگر قرار بگیرید.


تریلر بازی Gigantosaurus Dino Kart- ارتقا قدرت ها: در طول بازی، شما قادر خواهید بود قدرت ها و توانایی های خود را ارتقا دهید. با جمع آوری اقلام و انجام مأموریت های جانبی، قدرت های جدیدی را به دست خواهید آورد و قدرت خود را در مسابقات بهبود خواهید داد.

- محیط های متنوع: بازی Gigantosaurus Dino Kart شما را به محیط های متنوعی مانند بیابان ها، جنگل ها و سایر مناطق می برد. هر محیط دارای تنوع مناظر و موانع خاص خود است که شما باید با آن ها در طول مسابقات مقابله کنید.

- مأموریت های جانبی: در طول بازی، شما می توانید مأموریت های جانبی را انجام دهید. این مأموریت ها از چالش های اضافی تشکیل شده اند که می توانند به تجربه ی بازی افزوده شوند و به شما امتیازها و جوایز اضافی را به ارمغان بیاورند.


آموزش نصب بازی Resoraki The racing


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید ، سپس محتویات پوشه Crack را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

      


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 1.6 گیگابایت
   (4.1/5)


حداقل سیستم مورد نیاز


OS: Windows 10 64-Bit
Processor: AMD Ryzen 3 1200 /Intel Core i3-7100
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 550 4GB / Nvidia GTX 750
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card


سیستم پیشنهادی


OS: Windows 10 64-Bit
Processor: AMD Ryzen 5 2500X / Intel Core i5-8400
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon R9 280 / Nvidia GTX 960
DirectX: Version 11
Storage: 16 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت