آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی The Mageseeker A League of Legends Story بازی جادوگر لیگ افسانه ها برای کامپیوتر

دانلود بازی The Mageseeker A League of Legends Story

The Mageseeker: A League of Legends Story یک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط شرکت Digital Sun، سازندگان بازی Moonlighter، ساخته شده است. داستان بازی در دنیای League of Legends رخ می دهد. در پادشاهی دماسیا، جادوگران جستجوگر به نام Mageseekers قدرتی دارند که شهروندانی که از جادو استفاده می کنند را سرکوب می کنند. آن ها این افراد را وارد خدمت می کنند، به آن ها آموزش می دهند، آن ها را زندانی می کنند یا به آن ها فرصت پنهان شدن می دهند.

در این بازی، شما در نقش Sylas قرار می گیرید، یک جادوگری که به تازگی از زندان ناعادلانه جادوگران جستجوگر آزاد شده است. شما با استفاده از زنجیره هایی که قبلاً شما را به بند می انداختند، باید سرزمین خود را از ستم آزاد کنید. حالا زمان آزادی جادو رسیده است!
دماسیا آماده برای انقلاب است، اما آیا شما می توانید برای رهبری آن آماده شوید؟ شما باید جادوگران را در سراسر سرزمین پیدا کرده و آن ها را به سوی هدف خود جذب کنید. با استفاده از قدرت ارتش روز به روز، پایگاه خود را ارتقا دهید و قابلیت های منحصر به فردی را باز کنید.

 قابلیت های کلیدی بازی The Mageseeker A League of Legends Story


- جنگ جادویی: در بازی قدرت جادو در همه جا حضور دارد. شما می توانید انواع جادوها را از جمله شعله های سوزاننده و یخ زدایی مرگبار فراگیرید. هر جادو قابلیت ها و اثرات خاص خود را دارد که می توانید آن ها را به سبک بازی خود سفارشی کنید.

- استفاده از زنجیره: به عنوان Sylas، شما می توانید از زنجیره هایی که قبلاً شما را به بند می انداختند، بهره برداری کنید. می توانید با زنجیره ها به دشمنان خود حمله کنید یا از جادوی آن ها بهره برداری کنید و در مبارزات با آن ها به موفقیت دست یابید.

- جمع آوری ارتش: در بازی شما می توانید جادوگران دیگر را در سراسر سرزمین پیدا کنید و آن ها را برای قیام خود جذب کنید. با افزایش ارتش خود، می توانید پایگاه خود را ارتقا دهید و قابلیت ها و امکانات منحصر به فردی را باز کنید.

- رهبری انقلاب: در بازی شما به عنوان رهبر انقلاب در دماسیا عمل می کنید. باید با دشمنان قدرتمند مبارزه کنید و با همدستانی که هم جدید و هم قدیمی هستند هماهنگ شوید. باید رازهای گذشته دماسیا را کشف کنید و آن ها را برای تغییر آینده از جانب خود استفاده کنید.

- سفارشی سازی و ارتقاء: شما می توانید شخصیت Sylas خود را با استفاده از تجهیزات و امکانات مختلف سفارشی سازی کنید. همچنین، با استفاده از منابع جمع آوری شده و تقویت ارتش خود، می توانید پایگاه خود را ارتقا دهید و قابلیت های منحصر به فردی را باز کنید.


تریلر بازی The Mageseeker A League of Legends Storyآموزش نصب بازی The Mageseeker A League of Legends Story


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید.

4 - تمامی محتویات پوشه RUNE را در مسیر نصب بازی کپی کنید.

The Mageseeker A League of Legends Story  The Mageseeker A League of Legends Story  The Mageseeker A League of Legends Story  The Mageseeker A League of Legends Story


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 3.1 گیگابایت
   (4.2/5)


حداقل سیستم مورد نیاز 


Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10, 64-bit
Processor: Intel Core2 Quad Q6600 / AMD Phenom II X4 965
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 550 Ti 1 GB / Intel Iris Plus / AMD HD 6770
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space


سیستم پیشنهادی


Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10, 64-bit
Processor: Intel i5-750 / AMD Phenom II X4 965
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 650 Ti 1 GB / AMD HD 6770
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: 4K @ 60FPS: Intel i5-750 / AMD A8-6600K, 8GB RAM, GeForce GTX 660Ti 3 GB / AMD Radeon R9 280x / Intel Arc A380

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت