آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی Flooded بازی سیل زده برای کامپیوتر

دانلود بازی Flooded

بازی Flooded یک بازی شبیه سازی و استراتژی است که شما را به محیطی زیر آب و غرق شده می برد. در این بازی، شما در نقش یک شخصیت در یک شهر زیر آب گرفته قرار می گیرید و وظیفه شما این است که در میان آبهای خطرناک و محدودیت های زیر آب، زنده بمانید و به دنبال راه های فرار و نجات خود بگردید.

در طول بازی، شما با چالش های مختلفی مواجه خواهید شد، از جمله حل پازل ها، اکتشاف محیط های زیر آب، مواجهه با موجودات خطرناک و مدیریت منابع برای بقا. همچنین، شما می توانید امکانات و ابزارهای مختلفی را برای کمک به بقا و پیشروی در بازی بدست آورید.

با توجه به محیط زیر آبی، گرافیک و صداهای بازی برای ایجاد تجربه ای واقع گرایانه از جهان غرق شده به کار گرفته شده است. بازی Flooded با ترکیب چالش های زیر آبی، عناصر ترسناک و محیط زیبای خود، تجربه ای متفاوت از بازی را برای شما به ارمغان می آورد.


دانلود Flooded

✅ نام نرم افزارFlooded❤️ تعداد دانلود147
⭐نسخه نرم افزار2023🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا | 64 بیتی🔆 حجم فایل490 مگابایت

در Flooded، شما با ماجراجویی در دنیای زیر آبی همراه خواهید بود. در طول بازی، شما با محیط های متنوعی روبرو خواهید شد، از جمله شهرهای زیر آب، غارها، ساختمان های غرق شده و غیره. هر محیط دارای چالش ها و رازهای خود است که برای پیشروی در بازی باید آن ها را کشف کنید.


تریلر بازی Floodedقابلیت های کلیدی بازی Flooded


- اکتشاف محیط های زیر آبی: شما قادر خواهید بود به طور آزاد در دنیای زیر آبی پر از جزئیات و تفاصیل راه بیفتید. می توانید به شهرهای غرق شده، غارها، ساختمان ها و مکان های دیگر بروید و رازهای آن ها را کشف کنید.

- حل پازل ها و معماها: در طول بازی، شما با مجموعه ای از پازل ها و معماها روبرو خواهید شد. برای پیشروی در بازی، باید این پازل ها را حل کرده و مسیرهای جدید را باز کنید.

- مبارزه با موجودات زیر آبی: در حالت هایی از بازی، شما با موجودات خطرناک زیر آبی روبرو خواهید شد. باید تکنیک های مبارزه را بکار ببرید و از امکانات و ابزارهای خود بهره بگیرید تا با موفقیت با آن ها مقابله کنید.

- جمع آوری منابع و امکانات: در طول ماجراجویی، شما می توانید منابع و امکانات مختلف را جمع آوری کنید. این منابع می توانند شامل ابزارهای جدید، تجهیزات، قدرت ها و امکانات دیگری باشند که به شما کمک می کنند برخی از چالش ها را حل کرده و در مقابل دشمنان قدرتمند تر باشید.

- داستان و رازهای پنهان: "Flooded" دارای داستانی جذاب است که شما را درگیر می کند. در طول بازی، شما رازهای پنهان و حقایقی درباره دنیای غرق شده کشف خواهید کرد که به پیشروی در داستان و فهمیدن بیشتر از جزئیات آن کمک می کند.


حداقل سیستم مورد نیاز


Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 7 SP1
Processor: 2.8 GHz Dual Core CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 or equivalent with 2 GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB available space
Sound Card: DirectX compatible


سیستم پیشنهادی


Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 / 11
Processor: 3.2 GHz Quad Core Processor
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 960, Radeon RX 570 or equivalent with 4GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

آموزش نصب بازی Flooded 


1 - فایل را دانلود کنید و توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید.

2 - فایل با فرمت iso بدست آمده را توسط نرم افزارهایی نظیر PowerISO یا Daemon Tools باز کنید. ( به صورت Mount اجرا شود )

3 - بازی را نصب کنید.

      


پسورد فایل :
کپی