آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود و نصب بازی Kingdoms Reborn تولد دوباره پادشاهی برای کامپیوتر PC

بازی Kingdoms Reborn

Kingdoms Reborn یک بازی شبیه سازی ساخت و مدیریت شهری می باشد که در یک نقشه جهانی تولید شده به صورت تصادفی اتفاق می افتد. این بازی توسط استودیو بازی سازی Earthshine ارائه شده است. هدف بازیکنان از یک روستای کوچک در دوران قرون وسطایی، به یک امپراطوری جهانی موفق و پرآباد رشد دادن است. 
با بنیادگذاری زیرساخت ها، مدیریت منابع و گسترش قلمرو، بازیکنان شهر خود را توسعه می دهند. با پیشرفت در بازی، انتظار می رود تحولات تاریخی و تکنولوژیکی جامعه شهروندان را شاهد شوند. این بازی دارای حالت چندنفره است که به بازیکنان اجازه می دهد با دوستان خود به صورت زمان واقعی تعامل کنند.
در این بازی، برنامه ریزی استراتژیک، مدیریت منابع و تصمیم گیری ها برای رفاه و بقای امپراطوری حیاتی هستند. بازیکنان باید نیازهای شهروندان، ساختمان ها و کاوش نقشه جهانی را مدیریت کنند تا منابع ارزشمند را کشف کنند.

Kingdoms Reborn بازی است که بر خلاف بسیاری از بازی های شهرسازی، شهروندان آن به صورت شبیه سازی شده و با جزئیات فراوان شبیه به بازی هایی مانند "Banished" عمل می کنند. بازیکنان با انتخاب یکی از چهار فرق فرهنگی (The Duchies، The Emirates، The Norsemen، و The Shogunate)، در محیط های مختلف زیست بوم های گوناگون به بنیادگذاری شهرهای خود می پردازند.

با کمک تکنولوژی ها و به روزرسانی ها، بازیکنان می توانند خانه ها و ساختمان های خود را از طیف زمانی مختلف تکامل دهند و به مرور از دوران های مختلف تاریخی عبور کنند. کارت ها شامل کارت های ساختمان ها، اقدامات، سیاست ها و بونوس ها هستند که اثرات مختلفی بر بازی دارند و استراتژی بازیکنان را تغییر می دهند.


تریلر بازی Kingdoms Rebornقابلیت های کلیدی بازی Kingdoms Reborn


- شهروندان شبیه سازی شده: بازی دارای سیستم شبیه سازی شهروندان است که با جزئیات فراوان عمل می کنند و نیازها و تمایلات خود را نشان می دهند.

- فرق فرهنگی: بازیکنان می توانند یکی از چهار فرق فرهنگی (The Duchies، The Emirates، The Norsemen، و The Shogunate) را انتخاب کنند، هرکدام با خصوصیات و سبک های منحصر به فرد خود.

- دنیای تصادفی: نقشه ی بازی به صورت تصادفی تولید می شود و دارای 7 زیست بوم متفاوت می باشد که برای اکتشاف آنها نیاز به کاوش دارید.

- تکنولوژی ها و ارتقاء ها: بازیکنان می توانند با پیشرفت در بازی، تکنولوژی های جدید را تحقیق و ارتقاء های مختلفی را به ساختمان ها و خانه ها اعمال کنند.

- پیشرفت در عصرها: شهروندان و ساختمان ها به طول زمان در چهار دوره ی مختلف تاریخی پیشرفت می کنند.

- حالت چندنفره: امکان بازی در حالت چندنفره (multiplayer) وجود دارد، که بازیکنان می توانند با دوستان خود به صورت زمان واقعی همکاری یا رقابت کنند.

- سیستم کارت ها: از طریق سیستم کارت ها بازی، شما به عنوان بازیکن می توانید از کارت های مختلفی استفاده کنید که تأثیرات متنوعی بر بازی دارند و استراتژی های مختلفی را فراهم می آورند.

نسخه جدید و آپدیت Kingdoms Reborn v0.182 اضافه شد.

kingdoms-reborn  kingdoms-reborn  kingdoms-reborn  kingdoms-reborn


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 2.5 گیگابایت
   (4.2/5)


حداقل سیستم مورد نیاز


Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64-Bit)
Processor: Intel Core I5-2500K (3.30 GHz 4-Cores) or equivalent AMD-Hardware
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Dedicated graphics card, GTX 750 Ti 2GB
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Additional Notes: GPU must support Shader Model 5.0


سیستم پیشنهادی


Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64-Bit)
Processor: Intel Core i7-7700k (4.2GHz 4 Cores) or equivalent AMD-Hardware
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Dedicated graphics card, GTX 1660 6GB
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space
Additional Notes: GPU must support Shader Model 5.0

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت