آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر » دانلود بازی Metro Simulator 2 V1.6.1 شبیه سازی راننده مترو برای کامپیوتر PC

بازی Metro-Simulator-2

Metro Simulator 2 یک بازی شبیه سازی است که به شما اجازه می دهد تا به عنوان یک راننده مترو در در روسیه و متروی مسکو بازی کنید. در این بازی شما مسئولیت رانندگی و مدیریت قطارهای مترو را بر عهده دارید و باید مسافران را به مقصدشان برسانید و همچنین باید به موقع توقف ها و شروع حرکت قطارها را انجام دهید.

بازی Metro Simulator 2 دارای گرافیک بسیار واقعی و جزئیات دقیقی از محیط شهر و قطارها است. همچنین شما می توانید انواع مختلفی از قطارها را تجربه کنید و به مرور بازی، مهارت های خود را در رانندگی و مدیریت قطارها بهبود ببخشید.

در این بازی شما می توانید قطارهای مختلفی را رانندگی کنید، از قطارهای شهری تا قطارهای بین شهری و حتی قطارهای زیرزمینی. هر نوع قطار دارای ویژگی ها و خصوصیات خاصی است که شما باید با آن ها آشنا شوید و برای مدیریت صحیح آن ها تلاش کنید.

با گذشت زمان و بهبود مهارت های خود، شما می توانید به مراحل و مسیرهای پیچیده تری دسترسی پیدا کنید و تجربه ی جدیدی از رانندگی قطارها را تجربه کنید. می توانید همچنین بازی را به صورت چندنفره با دوستان خود انجام دهید و رقابت های جذابی را تجربه کنید.دانلود Metro Simulator 2

✅ نام نرم افزار Metro Simulator 2 ❤️ تعداد دانلود 139
⭐نسخه نرم افزار V1.6.1 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   ویندوز 7 به بالا | 64 بیتی 🔆 حجم فایل 4.9 گیگابایت

سیستم کنترل سرعت امکان جلوگیری از برخورد و سایر حوادث ناخواسته را فراهم می کند. مراقب مقدار سرعت سنج و چراغ های راهنمایی پیش رو باشید، رانندگی شما باید خوب باشد.شخصیت های اصلی بازی قطار هستند ، دو قطار در بازی وجود دارد و هر کدام کنترل های مخصوص به خود را دارند. آنها به تمام عملکردهای اولیه برای حمل و نقل ایمن مسافر مجهز هستند.


تریلر بازی Metro Simulator 2در سناریوها، شرایط از پیش تعیین شده است. شما با موقعیت های غیرعادی مختلفی روبرو خواهید شد که ممکن است در مترو رخ دهد. به دستورات ارسال کننده گوش دهید و آنها را دنبال کنید.  این بازی توسط استودیو  KishMish Games عرضه شده است.


حداقل سیستم مود نیاز 


به پردازنده و سیستم عامل 64 بیتی نیاز دارد
سیستم عامل: ویندوز 7 یا جدیدتر سیستم عامل 64 بیتی مورد نیاز است
پردازنده: Intel Core i5-4460 یا معادل AMD
رم: 4 گیگابایت
گرافیک: Geforce GTX 950 یا Radeon R9 280 (بدون پشتیبانی از کارت های داخلی)
DirectX: نسخه 11
فضای ذخیره سازی: 10 گیگابایت فضای موجود
کارت صدا: DirectX سازگار


سیستم پیشنهادی

به پردازنده و سیستم عامل 64 بیتی نیاز دارد
سیستم عامل: ویندوز 10 یا جدیدتر سیستم عامل 64 بیتی مورد نیاز است
پردازنده: Intel Core i7-9700K یا معادل AMD
رم: 8 گیگابایت
گرافیک: Geforce GTX 1070 یا AMD Radeon RX 590
DirectX: نسخه 11
فضای ذخیره سازی: 10 گیگابایت فضای موجود
کارت صدا: DirectX سازگار

پسورد فایل :
کپی