مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / گوناگون / پشتیبان اطلاعات / دانلود CopyTrans Shelbee 2.200 برنامه پشتیبان گیری از اطلاعات آیفون از طریق کامپیوتر

دانلود CopyTrans Shelbee برای ویندوز

CopyTrans Shelbee از آنجایی که روز به روز افراد بیشتر با گوشی آیفون خود سر و کار دارند و اطلاعات مختلف خود را در آن ذخیره می کنند، راهی مناسب برای پشتیبان گیری از اطلاعات ضروری به نظر می رسد. در حالی که تعداد زیادی از صاحبان آیفون، از آیتونز استفاده می کنند، بسیاری از افراد هم ترجیح می دهند از اپلیکیشن های دیگر استفاده کنند. CopyTrans Shelbee یکی از این برنامه هاست که راهی ساده و مناسب برای پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات از هر گوشی iOS را در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه نسبت به سایر اپلیکیشن های مشابه ساده تر و کم حجم تر می باشد.

بدون آن که نیاز باشد پیکربندی پیچیده ای انجام دهید، قادر به پشتیبان گیری از اطلاعات مختلف خود خواهید بود. این نرم افزار قادر به پشتیبان گیری از اپلیکیشن ها، مخاطبین، پیامک ها، تقویم ها، دوربین، و preference هاست. می توانید از آیفون خود به شکل کامل پشتیبان تهیه کنید. این اپلیکیشن تاریخچه پشتیبان گیری ها را نیز به شما نشان می دهد. با اعلامیه های مختلف، از وضعیت پشتیبان گیری با خبر می شوید. بازیابی ساده اطلاعات پشتیبان گیری شده ویژگی دیگر این اپلیکیشن می باشد. با فعال کردن smart notifications می توانید از زمان دیگری که باید پشتیبان گیری انجام دهید با خبر شوید.

ویژگی های نرم افزار CopyTrans Shelbee


- پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات

- سرعت بالا در پشتیبان گیری

- پشتیبان گیری از اپلیکیشن ها، اسناد، مخاطبین و ...

- پشتیبان گیری کامل از آیفون

- سازگار با انواع سیستم عامل های iOS

- کاملا رایگان با امکان بروزرسانی

- مکان امن برای ذخیره سازی فایل های پشتیبان

- مشاهده تاریخچه پشتیبان گیری های انجام شده

تصاویری از محیط نرم افزار CopyTrans Shelbee


دانلود CopyTrans Shelbee برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 14 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت