حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » گوناگون » پشتیبان اطلاعات » دانلود Syncios WhatsApp Transfer 2.3.6 برنامه بکاپ از واتساپ و انتقال به دستگاه دیگر

دانلود WhatsApp Transfer برای ویندوز

Syncios WhatsApp Transfer نرم افزاری قدرتمند برای پشتیبان گیری از تاریخچه واتساپ روی کامپیوتر می باشد. با این اپلیکیشن می توانید اطلاعات واتس آپ گوشی آیفون یا اندرویدی خود را با یک کلیک روی کامپیوتر پشتیبان بگیرید. این اپلیکیشن قادر به پشتیبان گرفتن از تمام اطلاعات موجود در واتس آپ شماست که شامل پیام ها، تصاویر، فایل های ویدویی، و فایل های ضمیمه شده می شود. فایل های پشتیبانی که تهیه کرده اید را می توانید بدون حذف کردن اطلاعات فعلیتان بازیابی کنید. این اپلیکیشن قادر به تولید انواع فایل های پشتیبان می باشد. فایل های پشتیبان جدید شما، جای فایل های پشتیبانی که قبلا گرفته اید را نمی گیرند و جداگانه ذخیره می شوند.

Syncios WhatsApp Transfer تمام نیاز های شما در زمینه پشتیبان گیری از واتس آپ را بر آورده می سازد. با این اپلیکیشن می توانید پیام های واتس آپ خود را استخراج کنید و از آن ها پرینت بگیرید. تمام این کارها با یک کلیک انجام می شود. این نرم افزار می تواند چت های شما را در قالب فایل html خروجی بگیرد. علاوه بر این می توانید اطلاعات واتس آپ خود را در فایل های اکسل یا csv نیز ذخیره سازی کنید. این نرم افزار قادر به خروجی گرفتن از تصاویر، مخاطبین، فایل های ویدویی، فایل های صوتی و .... در یک کلیک می باشد. دانلود واتساپ اندروید و دانلود واتساپ کامپیوتر دو نرم افزار مرتبط با این نرم افزار می باشد.

ویژگی های نرم افزار Syncios WhatsApp Transfer


- خروجی گرفتن از فایل ها در قالب فایل اکسل

- خروجی گرفتن از تصاویر و مخاطبین

- تهیه کردن پشتیبان از انواع اطلاعات

- بازیابی فایل های پشتیبان

- ذخیره چت ها در فایل html

- عدم overwrite کردن فایل های قدیمی تهیه شده

- پشتیبانی از سیستم های اندرویدی و آیفون

- عدم از دست رفتن اطلاعات موجود در گوشی بعد از بازیابی اطلاعات

تصاویری از محیط نرم افزار Syncios WhatsApp Transfer :


دانلود WhatsApp Transfer برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 120 مگابایت
   (4.1/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت