سئو سایت
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / گوناگون / مدیریت PDF / دانلود نرم افزار PDF Unshare 1.5.1.4 برنامه قفل pdf و محافظت از فایل های پی دی اف

دانلود PDF Unshare برای ویندوز

PDF Unshare با این اپلیکیشن می توانید دسترسی های افراد به فایل های pdf ای که در اختیار دارید را محدود کنید. به عنوان مثال، می توانید کاری کنید که فایل های پی دی افتان تنها یک بار روی سیستم مخاطبتان باز شوند. می توانید جلوی مورد کپی قرار گرفتند، یا ویرایش شدن فایل ها را بگیرید. علاوه بر این می توانید اشتراک گذاری فایل هایتان را محدود کنید و با خیال راحت نوشته هایتان را به فروش برسانید. این اپلیکیشن حتی جلوی اسکرین شات ها را می گیرد. امکان تعیین کردن تاریخ انقضای دلخواه خود را برای فایل ها دارید. این اپلیکیشن امنیتی کامل برای شما به ارمغان می آورد. می توانید جلوی آپلود شدن فایل هایتان را بگیرید. علاوه بر این قادر به اضافه کردن واترمارک رنگی و متنی به فایل هایتان هستید.

این اپلیکیشن با زبان های مختلف سازگار می باشد. جلوگیری از اسکرین شات امکان پذیر است. می توانید جلوی پرینت گرفتن از فایل هایتان را بگیرید. این اپلیکیشن از دو فرمت خروجی pdf و updf پشتیبانی می کند. اگر ناشر فایل های خاصی هستید که نمی خواهید در اختیار عموم قرار بگیرد، این اپلیکیشن به شما کمک می کند از محتوای خودتان محافظت نمایید. باز کردن فایل ها را می توانید محدود به سیستم خاصی بکنید تا امکان انتشار پیدا کردن آن ها از دست برود. دانلود PDF Page Lock از دیگر ابزارهای مرتبط می باشد.

ویژگی های نرم افزار PDF Unshare :


- تنظیم کردن زمان انقضا رای فایل ها

- محدود کردن مشاهده فایل ها

- امنیت کامل

- جلوگیری از پرینت گرفتن

- جلوگیری از گرفتن اسکرین شات از فایل ها

- سازگار با زبان های مختلف

- پشتیبانی از فرمت های UPDF, PDF


اطلاعات تکمیلی دانلود PDF Unshare :


نام نرم افزارPDF Unshare
نسخه نرم افزار1.5.1.4
تاریخ آپدیت02 خرداد 1401
نیازمند سیستمویندوز 7 به بالا
تعداد دانلود514
هزینهدانلود رایگان
حجم فایل20 مگابایت

تصاویری از محیط نرم افزار PDF Unshare :

دانلود PDF Unshare برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 20 مگابایت
   (3.3/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت