مختار
رسانه سرگرمی
شید
دانلود رایگان / دانلود حذفیات / دانلود انیمیشن سریالی بره ناقلا ماجراجویی از گودال باتلاقی فصل اول 2020 Shaun The Sheep: Adventures From Mossy Bottom

دانلود Adventures From Mossy Bottom برای ویندوز

قسمت 1 تا 10 فصل اول قرار گرفت

اتمام فصل اول


2020 Shaun The Sheep: Adventures From Mossy Bottom انیمیشن هایی مثل بره ناقلا که بدون کلام باشند و در عین حال با مخاطب خود شوخی کنند و همه سنین از آن لذت ببرند این روزها کمتر پیدا می شوند. 2020 Shaun The Sheep: Adventures From Mossy Bottom سری جدید بره ناقلا است که انیمیشن هایی کوتاه و خنده دار از شون، خوک های شیطان، کشاورز و بیتزر نشان می دهد. هر قسمت از این سری تقریبا 13 دقیقه است. در قسمت اول، شون گرسنه از فر کشاورز استفاده می کند تا پیتزا درست کند. آنقدر پیتزا خوب در می آید که دیگر حیوانات مزرعه هم از آن می خواهند. خبر این پیتزا به گوش دیگران هم می رسد و هرچند اهالی مزرعه خط تولیدی می سازند که حتی ماشین ظرفشویی در آن سوس تولید می کند، بازهم نمی توانند به اندازه کافی پیتزا تهیه کنند. در قسمت دوم، شون لباس ابر گوسفندی برای خود طراحی می کند تا از دوستانش در مقابل خوک های شیطان حفاظت کند.

خوک ها کارهای بدی مثل پرتاب سیب های گندیده انجام داده اند و وقت آن رسیده که درس عبرت بگیرند. اما وقتی خود شون به کمک احتیاج پیدا می کند، باقی اهالی مزرعه تبدیل به قهرمانان خودشان می شوند. مثل سایر قسمت های بره ناقلا، تمام مکالمه ها با صدای حیوانات صورت می گیرد. این سری هم مثل سری های قبل از بینندگان بزرگ سال قافل نمانده و گاهی در آن با این مخاطبین هم شوخی می شود. Netflix کار انتشار این سری جذاب را بر عهده گرفته است. دانلود انیمیشن بره ناقلا فارماگدون 2019 و دانلود انیمیشن بره ناقلا فصل پنجم و دانلود انیمیشن سریالی بره ناقلا فصل چهارم از سری انیمیشن های بره ناقلا می باشند.

تریلر انیمیشن 2020 Shaun The Sheep: Adventures From Mossy Bottomلیست دانلود
  حجم فایل: 1.2 گیگابایت
   (4.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت