آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » اینترنت » ابزار اینترنت » دانلود نرم افزار BitNami Redmine Stack 4.2.1-1 برنامه مدیریت پروژه وب اپلیکیشن ها برای ویندوز

دانلود BitNami Redmine Stack برای ویندوز

BitNami Redmine Stack نرم افزاری قدرتمند با رابط کاربری دوستانه می باشد که در آن می توانید کتابخانه های متنوعی را بیابید. این نرم افزار دارای ورژن های آماده به کار Apache, MySQL, Ruby, Rails و Subversion است. بنابرین کاربران می توانند در عرض چند دقیقه و پاسخ دادن به چند سوال، Redmine را روی سیستمشان نصب کنند.

این اپلیکیشن از پلتفرم های مختلف لینوکس، ویندوز و مک پشتیبانی می کند. می توانید بر روی چند پروژه به شکل همزمان کار کنید. عیب یابی و حل کردن باگ ها به راحتی انجام می شود. این نرم افزار دارای تقویم و چارت های gantt نیز هست. اخبار، اسناد، و ... را می توانید مشاهده کنید. مدیریت فایل ها به راحتی انجام می شود. می توانید فید دریافت کنید و اعلامیه ها به ایمیلتان ارسال شوند. ایجاد کردن ویکی برای هر پروژه وجود دارد. می توانید برای هر پروژه فارومی متفاوت تعریف کنید. این نرم افزار از SVN, CVS پشتیبانی می کند. کاربران می توانند خودشان ثبت نام را انجام دهند. این اپلیکیشن از زبان های مختلف زنده دنیا پشتیبانی می کند. می توانید برای وب اپلیکیشن های خود، چند دیتابیس دلخواه را تعریف نمایید. BitNami Redmine Stack به شکل رایگان ارائه شده است و امکان بروزرسانی آن وجود دارد. این نرم افزار با انواع ویندوزها سازگار می باشد.

ویژگی های نرم افزار BitNami Redmine Stack


- پشتیبانی از مدیریت چند پروژه

- ایجاد نقش های انعطاف پذیر

- عیب یابی و حل مشکلات

- سازگار با apache و mysql

- ایجاد ویکی برای پروژه ها

- ایجاد کردن فیلدهای اختصای برای کاربران

- ثبت نام کاربران توسط خودشان

- پشتیبانی از scm integration

تصاویری از محیط نرم افزار BitNami Redmine Stack :


دانلود BitNami Redmine Stack برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی