آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی جیغ یخی 8: فصل آخر برای اندروید Ice Scream 8: Final Chapter v1.0.5

دانلود بازی جیغ یخی 8: فصل آخر برای اندروید Ice Scream 8: Final Chapter v1.0.5

بازی Ice Scream 8: Final Chapter یک عنوان ترسناک و مهیج که توسط کمپانی Keplerians Horror Games توسعه و منتشر شده است. در این بازی شما در نقش یک کودک ماجراجو وارد ماجراهای تاریک و مهیج می‌شوید که در یک شهر کوچک اتفاق می‌افتد. شما باید از دست یک شخص مرموزی که با نام رود شناخته می‌شود و در اطراف شهر ساکن است فرار کنید، از تمامی حرکات این شخصیت آگاه باشید چراکه شما را تعقیب خواهد نمود و اگر حواستان نباشد ممکن است اتفاقات بدی برایتان رخ دهد. آیا شما می‌توانید از او فرار کنید و به دستورات مرموز و مبهم پی ببرید؟

بازی Ice Scream 8: Final Chapter هشتمین قسمت از این سری می‌باشد که بار دیگر شما را در ماجراجویی‌های ترسناک و مبهم قرار می‌دهد، اگر نسخه‌های قبلی این گیم را تجربه کرده باشید بدون شک این عنوان نیز شما را جذب خواهد نمود. گفته شده Ice Scream 8: Final Chapter آخرین قسمت از سری بازی‌های جیغ یخی می‌باشد و باید با طی کردن یکسری مرحله‌های عجیب و ترسناک بار دیگر شخصیت مرموز را شکست دهید از دست او فرار کنید، در این قسمت شخصیت‌ها و آیتم‌ها و بخش‌های جدیدتری به بازی علاوه بر قبل اضافه شده تا تجربه‌های جدیدی کسب کنید.


دانلود Ice Scream 8: Final Chapter

✅ نام نرم افزارIce Scream 8: Final Chapter❤️ تعداد دانلود28
⭐نسخه نرم افزارv1.0.5🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.1 به بالا🔆 حجم فایل417 + 384 مگابایت

دانلود بازی جیغ یخی 8: فصل آخر برای اندروید Ice Scream 8: Final Chapter v1.0.5


دانلود بازی Ice Scream 8: Final Chapter


با شروع بازی شما وارد دنیای ترسناک و جذاب این گیم می‌شوید که پر از معماهای چالش‌برانگیز و خطرات ناگهانی است. شما با شخصیت اصلی، کودکی قهرمان با نام "مایکل" روبرو خواهید شد، با قرارگیری در بخش‌های مختلف همانند خیابان‌ها، خانه‌ها، پارک‌های تاریک نفرین شده می‌بایست انواع مختلف چالش‌ها و ماموریت‌ها را به سرعت کامل کنید، بازی دارای گرافیک سه بعدی با کیفیت بالا و صداگذاری مناسب است که شما را بیشتر در داستان تاریک و ترسناک آن جذب می‌کند. با این ویژگی‌ها، Ice Scream 8 یک بازی مهیج و ترسناک برای علاقمندان به بازی‌های ترسناک و معمایی است که تجربه جذابی برای آن‌ها ایجاد می‌کند.


قابلیت های کلیدی بازی Ice Scream 8: Final Chapter


  • - گیم‌پلی ترسناک و هیجان‌انگیز برای کامل کردن معماهای بازی
  • - وجود شخصیت‌های جدید برای برقراری ارتباط با آنها 
  • - محیط‌های مختلفی از جمله خیابان‌ها، خانه‌ها، پارک های نفرین شده
  • - معماهای پیچیده و پازل‌های چالش‌برانگیز برای کامل کردن
  • - پیدا کردن آیتم های متنوع برای پایان دادن به هر چالش 


پسورد فایل :
کپی