آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » دانلود بازی پارکینگ ماشین ها برای اندروید Parking Order v1.1.2

دانلود بازی پارکینگ ماشین ها برای اندروید Parking Order v1.1.2

بازی Parking Order یک عنوان جذاب و سرگرم‌کننده که توسط استودیوی Rollic Games طراحی و عرضه شده است، هدف شما در بازی این است که با موفقیت تمام ماشین‌ها را بدون ایجاد تصادف یا برخورد پارک کنید. با پیشرفت در سطوح دشواری افزایش می‌یابد، بنابراین باید متمرکز بمانید و از مهارت‌های پارک کردن خود برای غلبه بر این چالش‌ها استفاده کنید. به یاد داشته باشید که به دستورالعمل‌هایی که در ابتدای هر سطح به شما داده می‌شود توجه کنید و حرکات خود را به دقت برنامه‌ریزی نمایید. صبور باشید و وقت خود را صرف کنید تا مطمئن شوید که هر ماشین را به درستی پارک کرده‌اید.

بازی Parking Order دارای قابلیت‌های بسیاری می‌باشد، با پیشرفت در بازی می‌توانید سطوح جدیدی را بازگشایی نمایید، یکی دیگر از حالت‌های محبوب گیم‌پلی، حالت پازل است، که در آن باید پازل‌های پارکینگ را با حرکات محدود حل کنید. این حالت می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد و برای موفقیت نیاز به تفکر استراتژیک و برنامه‌ریزی دارد. علاوه بر این، سطوح جایزه با چالش‌ها و موانع ویژه وجود دارد که لایه‌ای اضافی از پیچیدگی را به بازی اضافه می‌کند. به طور کلی، Parking Order حالت‌های گیم‌پلی مختلفی را ارائه می‌کند تا بازیکنان را درگیر و سرگرم نگه دارد. جهت دانلود این بازی اندروید با ما همراه باشید.


دانلود Parking Order

✅ نام نرم افزارParking Order❤️ تعداد دانلود19
⭐نسخه نرم افزارv1.1.2🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.1 به بالا🔆 حجم فایل713 مگابایت

دانلود بازی پارکینگ ماشین ها برای اندروید Parking Order v1.1.2


دانلود بازی Parking Order


مراحل ویژه مهارت‌های شما را به حداکثر می‌رساند، با به پایان رساندن هر یک از مراحل ویژه می‌توانید اتومبیل‌های جدید یا ارتقاء یافته‌ای را در اختیار بگیرید ادامه بازی را راحت‌تر انجام دهید، با پیشرفت در بازی، می‌توانید قفل ویژگی‌های جدیدی مانند گزینه‌های سفارشی‌سازی برای ماشین‌های خود، حالت‌های مختلف بازی، و حتی گزینه‌های چند نفره برای رقابت با دوستان یا سایر بازیکنان آنلاین را باز کنید. با به‌روزرسانی‌ها و افزودن‌های منظم به بازی، همیشه چیزهای جدید و هیجان‌انگیزی وجود دارد که باید منتظر آن در هنگام بازی باشید. چه یک بازیکن معمولی باشید که به دنبال سرگرمی است یا یک بازیکن رقابتی که به دنبال چالش است، در این بازی ویژگی‌های متنوع مخصوص تمامی گیمران وجود دارد.


قابلیت های کلیدی بازی Parking Order


  • - بدست آوردن انواع مختلف اتومبیل‌های جدید در بازی
  • - کامل کردن تمامی چالش های موجود در مراحل
  • - وجود انواع مختلف حالت ها برای انتخاب کردن
  • - دارا بودن گزینه‌های سفارشی‌سازی برای ماشین‌های خود
  • - گزینه‌های چند نفره برای رقابت با دوستان یا سایر بازیکنان


پسورد فایل :
کپی