» » بازی اندروید

دانلود Battlelands Royale 1.7.0 بازی سرزمین های نبرد رویال برای اندروید

تاریخ : 03 خرداد 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 50

دانلود Battlelands Royale برای اندروید

Battlelands Royale برای زنده ماندن مبارزه کنید و به آخرین نفری که در این نبرد حماسی زنده باقی می ماند تبدیل شوید. با 32 پلیر دیگر در نبرد های 3 تا 5 دقیقه ای شرکت کنید. دیگر نیازی به صبر کردن نیست، منو های پیچیده وجود ندارد. کافیست بازی کنید، غنائم دلخواه خود را جمع آوری کنید، شلیک کنید و زنده باقی بمانید. مجموعه بزرگی از مود های مختلف برای نبرد وجود دارد. آرناها را در Solo ها تسخیر کنید یا با دیگر افراد متحد شوید و تشکیل تیم دهید. می توانید تا 3 دوست خود را دعوت کنید. در ایونت های مختلف این بازی شرکت کنید و چالش های اورجینال Battlelands Royale را به پایان برسانید تا کاراکترهایی فوق العاده برای خود باز کنید که دوستانتان را شگفت زده می کند.

کنترل های این بازی بسیار ساده است و به محض این که Battlelands Royale را دانلود کنید می توانید شروع به شلیک کردن نمایید. زمین فرود خود را انتخاب کنید، سلاح ها و تجهیزات کافی را جمع آوری کنید و برای حفظ زندگی خود مبارزه کنید. نقشه ای بزرگ برای شما طراحی شده است که در آن می توانید پنهان شوید و دشمنان خود را مورد هدف قرار دهید. اهمیتی ندارد که چه استراتژی ای را به کار می برید، حواستان باشد که گرفتار طوفان نشوید. Battlelands Royale بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.

ادامه مطلب

دانلود Crazy Dino Park 1.39 بازی مدیریت پارک دایناسورها برای اندروید

تاریخ : 03 خرداد 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 60

دانلود Crazy Dino Park برای اندروید

Crazy Dino Park به پارک کریزی دینو خوش آمدید، ابن مکان منحصر به فرد را کاوش کنید و از اسرار پنهانی آن که درست زیر زمین قرار دارد پرده بردارید. برای جمع آوری فسیل دایناسور های باستانی وارد پارک شوید. ساختمان های جدید بسازید و با دید کنندگان خود را سرگرم سازید. مدیریت پارک دایناسورها، آن هم به دیوانه واری این یکی پارک، وظیفه ای بزرگ و در عین حال فرصتی فوق العاده برای شما خواهد بود. پازل های jigsaw را کامل کنید تا این موجودات باستانی را به زندگی بازگردانید. گونه های جدیدی از دایناسورها را با ترکیب کردن آن ها با یک دیگر کشف کنید. در طول کاوش خود اشیاء ارزشمند دیگر را بیابید و مجموعه خود را کامل سازید.

بازدید کنندگان را به خود جذب کنید و پارک را با سلیقه خود شخصی سازی نمایید. مجموعه بزرگی از آیتم ها برای دکوراسیون پارک در اختیارتان قرار خواهد گرفت. قوی ترین دایناسور های خود را مجهز کنید و در مقابل دیگر بازیکنان توانایی های خود را به چالش بکشید و آن ها را در مبارزه شکست دهید. آرناهای PVP جذابی برای شما طراحی شده است. Crazy Dino Park با اختصاص دادن بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر جهان به خود، امتیاز 4.5 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. این بازی را بر روی اندرویدهای مختلف با توجه به سیستمی که دارید می توانید اجرا کنید.

ادامه مطلب

دانلود 5.6 Grow Survivor - Dead Survival بازی بقای مرگ برای اندروید + نسخه مود

تاریخ : 03 خرداد 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 50

دانلود Grow Survivor برای اندروید

Grow Survivor - Dead Survival شما یک بازمانده پس از قیامت هستید. زامبی ها را شکار کنید و واکسن های مختلف را مورد بررسی قرار دهید تا جهان را نجات دهید. کنترل بازی بسیار ساده است و می تواند بسیار اعتیاد آور باشد. با ضربه بر روی صفحه نمایش گوشی خود زامبی ها را بکشید. مواد مختلف را جمع آوری کنید تا سلاح ها را ایجاد نمایید. سیستم تجهیزات، سیستم پوسته ها با توانایی های مختلف، سیستم ایجاد روبات، حمله به مقر ها جایی که نقشه های سلاح ها وجود دارد، رقابت برای دفاع از مقر، مبارزه با باس های قدرتمند، رویداد های متنوع و جذاب از جمله ویژگی Grow Survivor - Dead Survival هستند.

این بازی نیازی به وای فای ندارد و می توانید آن را به شکل آفلاین در هر موقعیتی که دوست دارید بازی کنید. Grow Survivor - Dead Survival دارای  گرافیک پیکسلی رترو و کلیکی می باشد. انتظار می رود که در بروزرسانی های آتی، مود آنلاین نیز اضافه شود با این وجود زمان آن هنوز مشخص نیست. این بازی برای بیش از 100 هزار باراز سراسر جهان دانلود شده است و امتیاز 4 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. نسخه ای که دانلود می کنید کامل می باشد و دمو نیست. Grow Survivor - Dead Survival را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کنید.

ادامه مطلب

دانلود Unknown HERO 3.0.237 بازی قهرمان ناشناخته برای اندروید

تاریخ : 03 خرداد 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 65

دانلود Unknown HERO برای اندروید

Unknown HERO آیتم ها، توانایی ها و ویژگی های مختلف را با یک دیگر ترکیب کنید تا کاراکتر نهایی خود را ایجاد کنید. به شکار، خوردن انواع آیتم ها و شکست دادن باس های قدرتمند بپردازید. با استفاده از ست آیتم ها به کاراکتری قدرتمند تبدیل شوید. از هیولاهای مختلف با قدرت های متنوع استفاده کنید. توانایی کاراکتر خود را ارتقا دهید و آن را به بیشترین حد ممکن برسانید. در سخت ترین حالت به شکار بپردازید، آیتم های خوب را بخورید و به بالاترین نقاط بروید. Unknown HERO اکنون برای بیش از 100 هزار بار دانلود شده است و بیش از 20 هزار پلیر فعال دارد. این بازی یکی از بهترین راه ها برای گذراندن زمان برای شما به وجود می آورد.

گرافیک ساده بازی، و auto play rpg بودن آن، Unknown HERO را به گزینه ای مناسب برای وقت هایی که نمی دانید چه کاری باید انجام دهید و صرفا دنبال صرف کردن زمان خود هستید بدل می سازد. Unknown HERO یک بازی استراتژِ، با گرافیک پیکسلی می باشد که دارای مجموعه بسیار بزرگی از آیتم های مختلف برای استفاده است. بزرگ بودن فضای بازی این ویژگی را به آن بخشیده که هرگز  از انجام بازی خسته نشوید و بتوانید همیشه تجربه ای تازه کسب کنید. Unknown HERO بر روی اندروید 4.2 به بالا قابل اجراست.

ادامه مطلب

دانلود 4.31.21 HonorBound RPG بازی پیوند افتخار برای اندروید

تاریخ : 03 خرداد 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 55

دانلود HonorBound RPG برای اندروید

HonorBound RPG ماجراجویی خود را در این بازی شگفت انگیز آغاز کنید. در جهانی جادویی که امثال اورک ها، اژدهایان، اوگر ها و بسیاری دیگر از موجودات فانتزی پرسه می زنند وارد شوید. شیطان در این جهان که زمانی در صلح و صفا به سر می برد ریشه های خود را دوانده است و اکنون این بر عهده شماست که تعادل را بار دیگر به جهان باز گردانید. آیا یک جنگ جو هستید، یک سارق؟ یک جادوگر سلیرک یا یک شوالیه؟ انتخاب با شماست. با صدها نوع مختلف از قهرمانان متحد شوید تا تیم نهایی شکست ناپذیر را ایجاد کنید. تمام 5 عنصر اسرار آمیز را تحت سلطه خود در بیاورید و با آن ها هر دشمنی که در سر راهتان می ایستد را نابود سازید.

استراتژی منحصر به فرد خود را با جمع آوری متحدان بیشتر ایجاد کنید، و تیم خود را شخصی سازی کنید. در نبرد های PVE با باس های قدرتمند مبارزه کنید و غنائم افسانه ای نایاب را بدست آوورید. با این تجهیزاتی که بدست آورده اید لشکر خود را حتی قوی تر کنید. با دوستان خود تشکیل تیم دهید و به یک کلن بپیوندید تا متحدان بیشتری را بیابید. قدرت خود را در نبرد های PVP در مقابل هزاران کلن دیگر تست کنید و به آن ها نشان دهید که تا چه اندازه قوی هستید. HonorBound RPG بر روی اندروید 2.3 به بالا قابل اجراست.

ادامه مطلب

دانلود World of Tanks Blitz 5.10.0.388 – بازی نبرد تانک های رعد آسا برای اندروید

تاریخ : 03 خرداد 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 13886

دانلود نرم افزار World of Tanks Blitz برای اندروید

World of Tanks Blitz از بهترین بازی های تانکی با گرافیکی فوق العاده بالا می باشد. آیا برای نابود کردن و حمله های برق آسا در جنگ جهانی دوم، آماده هستید؟Pocket Gamer این بازی را به عنوان بهترین بازی چند نفره که برای موبایل می توان پیدا کرد، شناخته است. بیشتر از 50 میلیون نفر از سراسر دنیا این بازی را می کنند. در گیم پلی MMO این بازی می توانید نبرد های اکشن و بی نظیری را تجربه کنید. بیشتر از 200  تانک غول پیکر با بیشترین جزئیات ممکن برای شما طراحی شده اند و در اختیارتان قرار گرفته اند. آتش خشم خود را در این بازی آنلاین بر سر دیگران فرو بریزید و دشمنان خود را نابود سازید. با دوستانتان همراه شوید و در نبرد های 7 به 7 با دیگران شرکت کنید، بدون این که اهمیتی داشته باشد که شما چه کسی هستید. کلن و گروهی تشکیل دهید و بهترین استراتژِ های خود را به کار گیرید تا دشمن را یک بار برای همیشه نابود سازید. این بازی بر روی اندروید 4.0 و بالاتر قابل اجرا می باشد.

ادامه مطلب
jadval