دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید

دانلود Pick Me Up برای اندروید

Pick Me Up آیا به راننده شدن علاقه دارید؟ در این بازی می توانید با سوار کردن مشتری ها و رساندن آن ها به مقصد سطح خود را بالا ببرید. جهان را کاوش کنید و آثار تاریخی جدیدی بیابید. برای رانندگی کافیست بر روی صفحه گوشی خود ضربه بزنید و انگشتان را روی صفحه نگه دارید. مراقب تصادف باشید. برای ایستادن کافیست دستتان را از صفحه گوشی بردارید. تا می توانید پول جمع آوری کنید و با ثروتی که جمع آوری کرده اید ماشین های جذاب جدید آزاد کنید.

Pick Me Up بیش از 50 میلیون کاربر از سراسر جهان دارد. باگ های نسخه های قبلی برطرف شده است و گیم پلی بازی بهبود یافته است. در بروزرسانی های آتی محتوای تازه ای به بازی اضافه خواهد شد. این بازی امتیاز 4.1 از 5 را در گوگل پلی کسب کرده است. گیم پلی Pick Me Up می تواند به شدت اعتیاد آور باشد. این بازی با گرافیک دو بعدی و ساده ای که دارد می تواند شما را شیفته خود کند. Pick Me Up برای تمامی سنین مناسب می باشد و همه می توانند از آن لذت ببرند. Pick Me Up برای تبلت ها نیز بهینه سازی شده است و بدون افت کیفیت در آن ها نشان داده می شود. این بازی یادآور بسیاری از بازی های آرکید دو بعدی قدیمی است و می تواند اوقات فراغت شما را به خوبی پر کند. Pick Me Up بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.

ادامه مطلب

دانلود Pico Tank برای اندروید

Pico Tanks: Multiplayer Mayhem

از بازی های پر سرعت سه به سه جذاب می باشد که بر روی استراتژی و کار تیمی تمرکز دارد. تانک منحصر به فرد خود را با هزاران ترکیب مختلف ممکن طراحی کنید. با دوستان خود تشکیل تیم دهید و وارد رقابت های سه به سه جذاب شوید. مود های مختلفی برای انجام بازی وجود دارد. در حالت hold the flag تیم شما باید پرچم را تا جای ممکن نگه دارد پیش از این که زمان به پایان برسد. fetch the cargo مود دیگر بازی است که در آن یکی از هم تیمی های قوی شما باید محموله را بدست آورد پیش از این که بازیکنان تیم مقابل این کار را انجام دهند و سپس آن را به پایگاه شما برساند در حالی که اعضای دیگر تیم از اون محافظت می کنند.

در team deathmatch باید تانک های رقیب را نابود کنید تا بیشترین امتیاز را بدست آورید. به دشمنان خود حمله کنید، متحدان خود را تعمیر کنید، و در بوته ها پنهان شوید. مودهای جدیدتر به زودی اضافه خواهند شد. شما می توانید تانک خود را در وسط میدان نبرد تغییر دهید. دیوانه وار بازی کنید و مهارت واقعی خود را به سایر بازیکنان نجات دهید. پاورآپ های مختلفی وجود دارد که می تواند امواج نبرد را در حساس ترین نقاط تغییر دهد. Pico Tanks: Multiplayer Mayhemبر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.بازی جنگ تانک ها برای اندروید و دانلود بازی World of Tanks Blitz از سری بازی های تانک اندروید می باشند.

ادامه مطلب

دانلود بازی Bridge Construction Simulator برای اندروید

Bridge Construction Simulator بازی ساخت پل از بازی های شبیه سازی مهندسی می باشد که علاوه بر افزایش خلاقیت، دقت و تمرکز فرد را بالا می برد. تمام فکر و ذهن خود را به کار ببرید و از مهارت های مهندسی خود استفاده کنید تا به سطح های بعد این بازی برسید. از منابعی که تحت اختیارتان قرار گرفته است بهترین استفاده را بکنید و پلی مستحکم بسازید تا وزن اتوموبیل هایی که قرار است از روی آن عبور کند را تحمل کند. به سرعتی که می توانید سعی کنید خود را به یک سازنده خوب و ماهر تبدیل کنید، چرا که بازی به تدریح مشکل خواهد شد. مدت زمانی که می توانید برای ساختن پل فکر کنید محدود نمی باشد، بنابرین با تفکری عمیق و مناسب شروع به ساخت پل کنید. حین پیشرفتی که در بازی می کنید، به تدریج پل هایی که می سازید نیز پیچپیده تر می شود و در اماکن گوناگون این پل ها را بنا خواهید کرد. در ابتدا با ساخت و ساز شهری شروع می کنید و سپس باید پل ها را بر روی دره ها، کوه ها و ... بنا کنید. این بازی بر روی اندروید 5.1 یا بالاتر قابل اجرا می باشد.

ادامه مطلب

دانلود Flutter: Butterfly Sanctuary برای اندروید

Flutter: Butterfly Sanctuary  بیش از سیصد پروانه مختلف را از سطح جنگل جمع آوری نمایید و آن ها را پرورش دهید. در هر مناسبت خاص چالش های مختلفی برای شما تدارک دیده می شود که در آن ها می توانید پروانه های نادر و به خصوصی را جمع آوری کنید. وارد جهانی آرام شوید و از موسیقی بازی لذت ببرید. به طراح پرورشگاه پروانه های خود تبدیل شوید! شما می توانید جنگل خود را با رنگ های مختلف، گیاهان خاص و ... تزیین کنید تا پروانه های جدید به پرورشگاه شما جذب شوند و آن را برای زندگی کردن انتخاب کنند. شما می توانید با دوستان خود در جمع کردن تعداد بیشتری از پروانه ها رقابت نمایید. گرافیک این بازی رنگارنگ بوده و محیطی بی نظیر و آرام را برای کاربر ایجاد می کند. برخی از پروانه هایی که در این بازی جمع آوری می کنید، واقعی هستند! Flutter: Butterfly Sanctuary  بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.

ادامه مطلب

دانلود بازی Nitro Nation Online برای اندروید

Nitro Nation Online از اعتیادآور ترین بازی های مسابقه ای اندروید می باشد که به خاطر گرافیک بی نظیر و فیزیک واقع گرایانه ای که دارد، کاربران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کرده است. تیمی بسیازید و دوستان خود را دعوت کنید. در تورنومنت ها شرکت کنید و نهایت سعی خود را انجام دهید تا پیروز شوید. با دیگر بازیکنان تیکه ها و اجزای ماشین ها را مبادله کنید و ماشین رویایی خود را بسازید. از طرف Pocket Gamer این بازی  به عنوان بازی ای با رابط کاربری ساده معرفی شده است. انواع مختلفی از ماشین ها، از اتومبیل های کلاسیکی تا مدرن همگی در بازی گنجانده شده اند. می توانید ماشین ها را به شکلی دلخواه شخصی سازی کنید و با برند های معروفی نظیر آئودی، BMW، شورلت، کرایسلر، دوج، فورد، جگوار، مرسدس بنز، نیسان، سوبارو، فولکس واگن سواری کنید. چناچه سیستم ضعیفی دارید، دانلود بازی توصیه نمی شود. این بازی بر روی اندروید 5 یا بالاتر قابل اجرا می باشد.
ادامه مطلب

دانلود Looney Tunes World of Mayhem برای اندروید

Looney Tunes از بازی های جذاب RPG می باشد که می تواند شما را برای مدتی طولانی سرگرم سازد. کاراکتر های کارتونی دلخواه خود را جمع آری کنید و با آن ها تیمی قدرتمند ایجاد نمایید. با کاراکتر هایی نظیر Bugs Bunny تعامل داشته باشید و در جهان کارتونی بازی به ماجراجویی بپردازید. شما حتی می توانید دهکده کارتونی خود را نیز ایجاد نمایید! در نبرد های کارتونی مختلف شرکت کنید و توانایی های شگفت انگیز و خنده داری را کشف نمایید. با جمع آوری جام ها می توانید کاراکتر های جدید را باز نمایید. هر کاراکتر دارای سطوح مختلفی می باشد که می توانید آن ها را آزاد سازید. این بازی نزدیکب ه نیم میلیون پلیر را از سراسر جهان به خود جذب نموده و برای تمامی رده های سنی مناسب ارزیابی شده است. Looney Tunes World of Mayhem بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجرا می باشد.
ادامه مطلب