عضویت در سایت   ورود به سایت
ورود به سایت
Mftmirdamad
tabli
بازی آندروید

دانلود Time breaker 1.0 بازی شکننده زمان برای اندروید

تاریخ : امروز, 01:13
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 30

دانلود Time Breaker برای اندروید

Time breaker در طول دزدی کردن، کریستوس با ارزش ترین شی موجود در جهان را می یابد. با شکستن آن او در تله زمان می افتد و به موجودی تبدیل می شود که در جهان های مختلف از بانک ها سرقت می نماید. اما چرا او؟ در طول زمان سفر کنید و تمامی قوانین را بشکنید. تا کجا می توانید پیش بروید؟ آیا در نهایت می توانید کشف کنید که چرا کریستوس انتخاب شده است؟ با استراتژی پیش بروید و با ارزش ترین غنائم را در بانک ها و دانجئون ها به سرقت ببرید. اما سریع باشید، زیرا در ها بسته می شوند و شما گرفتار خواهید شد. همه چیز به سرعت عمل شما بستگی خواهد داشت، در زمان مناسب از صحنه جرم فرار کنید! در ابعاد مختلف سفر نمایید و قدرت های جدیدی را آزاد نمایید. این بازی بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجرا می باشد.

ادامه مطلب

دانلود بازی کوک زنی برای اندروید Cross Stitch 1.0.2

تاریخ : امروز, 01:08
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 40

دانلود Cross Stitch برای اندروید

Cross Stitch از بازی های مناسب برای تمامی رده های سنی می باشد که هم کودکان و هم بزرگ سالان می توانند از آن لذت ببرند. انجام بازی بسیار ساده می باشد و تنها لازم است که شما رنگ مناسب را در جای صحیح قرار دهید. در صورتی که این کار را درست انجام دهید، با کمی صبر و حوصله می توانید آثار هنری بسیار زیبایی را ایجاد نمایید. مانند نقاشی های معروفی که توسط ونگوگ کشیده شده اند. هر هفته در صورتی که برنامه را بروزرسانی کنید می توانید پترن های جدید اضافه شده را نیز تجربه نمایید. شش موضوع مختلف برای الگو ها وجود دارد. این بازی در دسته بندی بازی های فامیلی قرار گرفته است و این یعنی شما می توانید آن را به همراه خانواده انجام دهید. cross stitch بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجرا می باشد.

ادامه مطلب

دانلود BattleGround Royale 1.2 بازی میدان نبرد سلطنتی برای اندروید

تاریخ : دیروز, 05:01
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 625

دانلود BattleGround Royale برای اندروید

BattleGround Royale آیا اهل بازی های اکشن و پیکسلی هستید؟ سعی کنید که در آرناهای خشن بازی تا جای ممکن زنده باقی بمانید. به مناطق باقی مانده در سیاره سفر کنید و دشمنان را نابود سازید تا بتوانید بهترین غنائم را برای خود بردارید. حواستان به مناطق در حال کوچک شدن باشد، زیرا آن ها می توانند به شما آسیب برسانند. با سلاح های متنوع مانند تفنگ های پیکسلی و ... شلیک نمایید و صحنه های اکشن بی نظیری را تجربه نمایید. در صورتی می توانید زنده باقی بمانید که آخرین بازمانده باشید. پوسته های مختلفی برای ظاهر تدارک دیده شده است که حجم وسیعی از سلیقه های مختلف را پوشش می دهد. توجه داشته باشید که این بازی به تازگی منتش رشده است و خالی از عیب نیست! battleground royale را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا نمایید.

ادامه مطلب

دانلود بازی کانتر استریک گلوبال برای اندروید Modern Counter Global Strike 3D 1.1

تاریخ : 23 مهر 1396
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 1110

دانلود Modern Counter Global Strike 3D برای اندروید

 Modern Counter Global Strike 3D از بازی های اکشن می باشد که در آن می توانید به شکل رایگان نقش آفرینی کنید. با تروریست ها مبارزه کنید و نبردی شدید را تجربه نمایید. در این بازی مهیج، در خط مرزی شما باید مراقب اسنایپر ها و جانی ها باشید که شما را نشانه گرفته اند. در این بازی با گنگستر ها، تروریست ها، جنایتکار ها و ... رو به رو خواهید شد. برای نجات جان افراد قربانی که  گروگان گرفته شده اند باید با استراتژی جلو بروید و دشمنان را شکیت دهید. اینکه با چه استایلی مبارزه کنید، انتخاب شماست، می توانید به عنوان اسنایپر حرفه ای وارد عمل شوید و دشمنان را از دور بزنید یا می توانید به یک شوتر قدرتمند تبدیل شوید. برای ماموریت های روزانه و هیجان انگیز ترور جنایت کار ها آماده شوید. شما باید تمامی ماموریت هایی که بر عهده تان گذاشته می شود را کامل نمایید. این بازی بر روی اندروید 3 به بالا قابل اجراست.

ادامه مطلب

دانلود Drift Max City - Car Racing in City 4.8 بازی دریفت در شهر برای اندروید

تاریخ : 23 مهر 1396
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 530

دانلود Drift Max City - Car Racing in City برای اندروید

 Drift Max City - Car Racing in City از بازی های ماشینی با گرافیکی سه بعدی و مدرن می باشد. در جاده های مسابقه ای واقع گرایانه با بهترین عملکرد خود برانید و مسابقه رانندگی در شهر را تجربه نمایید. بیش از 14 ماشین مسابقه ای وجود داشته و می توانید ماشین های خود را به شکل دلخواه شخصی سازی نمایید. از نظر ظاهری  25 رنگ متنوع برای رنگ زدن ماشین ها وجود دارد و خم چنین تنظیمات فنی مختلفی را می توان به شکل دلخواه تغییر داد. در حال حاضر هفت مسیر برای مسابقه ها طراحی شده است. زاویه دیدی که نسبت به بازی دارید، آزاد می باشد و امکان تغییر دادن زاویه دوربین بازی به شکل دلخواه از زوایای گوناگون وجود دارد. در هر مسیر، با دوستان خود مسابقه دهید و در لیدربرد بازی پیشرفت کنید.

ادامه مطلب

دانلود 1.06 Racing Xtreme: Best Rally Driver 3D بازی بهترین راننده رالی برای اندروید

تاریخ : 23 مهر 1396
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 325

دانلود Racing Xtreme: Best Rally Driver 3D برای اندروید

Racing Xtreme: Best Rally Driver 3D  ورژن نهایی مسابقه ماشینی شماره یک بالاخره رسید! در مقابل رقیبان مختلف نقش آفرینی کنید و برای خود احترام بدست آورید. رقیبان خود را در سرزمین متروکه خود به چالش بکشید و آن ها را شکست دهید. بیش از سی ماشین آخر الزمانی در بازی وجود دارد. کلاس های ماشین های مختلف را کشف کنید و از آن ها در موقعیت های خاص استفاده نمایید. با ماشین های غول پیکر، مسابقه های روزانه را برنده شوید. اجازه دهید که موج خلاقیتتان با چندین امکان شخصی سازی شکوفا شود.

سرزمین های مختلفی برای مسابقه دادن وجود دارد. گرافیک این بازی سه بعدی بوده و البته در نوع خود بی نظیر می باشد. علت حجیم بودن آن نیز، همین گرافیک بالا می باشد. 25 رنگ متنوع برای ماشین ها ارائه شده است که با توجه به سلیقه ای که دارید می توانید انتخاب نمایید. شما می توانید تقریبا از هر جنبه دلخواهی ماشین خود را شخصی سازی نمایید و آن را ارتقا دهید. موتور، توربو، نیترو، بدنه، تایر ها و ... از این قاعده استثنا نیستند. عملکرد ماشین خود را به حد نهایی برسانید تا بتوانید رقیبان سرسخت را به راحتی شکست دهید. برای تجربه واقعی مسابقه های آخر الزمانی، ماشین خود را تا جای ممکن ارتقا دهید و سپس از نیترو استفاده کنید تا تمام رقیبان خود را پشت سر بگذارید. این بازی بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.

ادامه مطلب
karafs
karafs