تبلیغ
» » بازی آندروید

بازی Underhand 1.0 آب زیر کاه برای اندروید

تاریخ : 20 تیر 1397
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 290

دانلود Underhand برای اندروید

Underhand آیا همیشه می خواستید که فرقه خود را تشکیل دهید؟ یا نیاز به احضار شیاطین وحشتناک از اعماق تاریکی داشتید؟ این بازی چنین شانسی را به شما خواهد داد! underhand در سبک CCG طراحی شده است، جایی که شما در نقش رهبر فرقه خود قرار می گیرید. کار شما مدیریت منابعی که در دسترس دارید، به شایسته ترین شکل ممکن می باشد. در حالی که رویداد های مختلفی در نتیجه کشیده شدن کارت ها از Deck شما رخ می دهد، باید واکنشی مناسب نشان دهید. آیا در احضار کردن یک باستانی، یا حتی همه ی آن ها می توانید موفق شوید؟ یا در نهایت تنها یک قربانی برای آن ها خواهید بود؟ Underhand بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ادامه مطلب

بازی Bakery Blitz: Bakehouse Story 4.6.2 شیرینی پزی رعد آسا برای اندروید

تاریخ : 20 تیر 1397
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 235

دانلود Bakery Blitz: Bakehouse Story برای اندروید

Bakery Blitz: Bakehouse Story در این بازی مدیریتی جذاب، انواع کیک ها را بپزید و به بهترین شیرینی پز جهان تبدیل شوید. ماموریت شکر بازگرداندن شییرینی به جهان می باشد، به او کمک کنید تا دسرهای خوش مزه طپخ کند و در سراسر جهان به سفر بپردازد. شما می توانید بوی گرم و شیرین آن ها را در هوا استشمام کنید. بیش از 50 دسر مختلف برای آماده ساز یوجود دارد، انواع کوکی ها، کیک ها، هات چاکلت، سالاد میوه، بستنی، ساندویچ، ... را سرو کنید و مشتریان را راضی نگه دارید. بیش از 26 مکان مختلف با سلایق گوناگون وجود دارد. بیش از 600 سطح مختلف طراحی شده است که می تواند شما را برای مدتی طولانی سرگرم سازد. Bakery Blitz: Bakehouse Story بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجراست.

ادامه مطلب

بازی Volcano Island: Tropic Paradise 1.2.9 جزیره آتشفشان برای اندروید

تاریخ : 20 تیر 1397
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 180

دانلود Volcano Island برای اندروید

Volcano Island: Tropic Paradise در جزیره ای دور و بکر به کاوش بپردازید و سرزمین خود را تشکیل دهید. در حین ماجارجویی خود مراقب لاوا ها باشید. مخفیگاه خود را به یک کولونی امن از آتشفشان بدل سازید. تیم خود را تشکیل دهید، با یک دیگر رقابت کنید و جوایز مختلف را بدست آورید. هر هفته چالش های جدیدی نیز به بازی اضافه می شود. آیا میتوانید بالاترین رتبه ها را برای خود کسب کنید؟ محموله های گم شده در جزیره را باز کنید تا گنجینه های ارزشمند و پنهان آن ها را بیابید. این بازی چند نفره می باشد و از تبلت ها نیز پشتیبانی می کند. Volcano Island: Tropic Paradise برای افراد 13 سال به بالا مناسب ارزیابی شده ا ست و آن را می توانید بر روی اندروید 4.0.3 به بالا اجرا کنید.

ادامه مطلب

بازی کلیکی Tap Wizard RPG: Arcane Quest 1.9.1 جادوگر ماموریت سری برای اندروید

تاریخ : 20 تیر 1397
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 180

دانلود Tap Wizard RPG: Arcane Quest برای اندروید

Tap Wizard RPG: Arcane Quest بازی کلیکی حماسی ای می باشد که عناصر نقش آفرینی را نیز در خود جای داده است. جادوگر خود را با اسپل های اسرار آمیز مجهز کنید و لشکر دشمنان را شکست دهید. راحت بنشینید و ببینید که چگونه جادوگرتان تمامی کارهای سخت را انجام می دهد و ماموریتش را کامل می کند. او را لول آپ کنید و با قدرت ها و طلسم های مختلف مجهز سازید. با هیولاها مبازه کنید، در دانجئون ها به نقش آفرین یبپردازید و ماموریت های مختلف را کامل سازید. 30 اسپل مختلف برای استفاده وجود دارد. هر کدام از آن ها را می توان ارتقا داد. تم گرافیکی بازی رترو می باشد. Tap Wizard RPG: Arcane Quest بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.

ادامه مطلب

بازی I'm Ping Pong King 2.3 من پادشاه پینگ پونگ هستم برای اندروید

تاریخ : 20 تیر 1397
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 375

دانلود I'm Ping Pong King برای اندروید

I'm Ping Pong King یکی از بازی های بسیار جذاب در زمینه تنیس می باشد که هدف شما در آن شکست دادن 16 رقیب و بدست آوردن تاج پادشاهی است. استیکمن های بامزه در I'm Ping Pong King می توانند به قهرمانان تنیس، رئیس شما یا مادربزرگتان تبدیل شوند. انجام این بازی به سادگی و تنها با ضربه زدن بر روی سمت چپ و راست صفحه نمایش صورفت می گیرد. اما مراقب باشید که هیچ توپی را از دست ندهید در غیر این صورت شکست خواهید خورد. هر کدام از رقیبان شما دارای مهارت های متفاوتی خواهد بود. گرافیک بازی به شکل دو بعدی و ساده طراحی شده است و همه سنین می توانند از آن لذت ببرند. I'm Ping Pong King بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.

ادامه مطلب

بازی VectorMan Classic 1.1.0 وکتورمن کلاسیک برای اندروید

تاریخ : 20 تیر 1397
دسته بندی : موبایل » بازی آندروید
توسط : nreern
بازدید : 295

دانلود VectorMan Classic برای اندروید

VectorMan Classic سال 2049 است و زمین توسط ربات ها کنترل می شود. تنها شما، VectorMan می توانید از آخرین انسان های باقی مانده در مقابل شیطان دیکتاتوری که حکم فرمایی می کند محافظت نمایید. VectorMan Classic بازی جذابی می باشد که ابتدا برای سگا توسعه داده شد و اکنون می توانید آن را بر روی سیستم اندرویدی خود تجربه نمایید. پاورآپ های مختلف را جمع آوری کنید و با کمک آن ها بدن خود را تغییر دهید و به یک قاتل بی رحم تبدیل شوید. 16 سطح مختلف در این بازی وجود دارد که در آن با لشکر هیولاهای آخرالزمانی مبارزه خواهید کرد. VectorMan را به دریل، بمب، یا یک ماهی رباتی شکل بدل سازید تا به پایگاه های دشمن نفوذ کنید. VectorMan Classic بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ادامه مطلب
jadval
tank