زولا
» » بازی اندروید

بازی 1.23.0 Gear.Club مسابقات ماشین گیر کلوب برای اندروید

تاریخ : 25 تیر 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 1425

دانلود Gear.Club - True Racing برای اندروید

Gear.Club

چیزی فراتر از هیجان آنی و ترشح آدرنالین در خون شما می باشد، این بازی جهانی خارق العاده از ماشین ها  می باشد. شما می توانید مسابقات واقع گرایانه را در این بازی تجربه کنید. موتور ماشین ها به شکل کامل شبیه سازی شده و سیستم تعلیق و آیرودینامیک با فیزیک واقع گرایانه توسعه یافته است. در این بازی ماشین اندروید فوق العاده شما می توانید با دوستان خود به شکل آنلاین در مسابقاتی نامحدود به رقابت بپردازید، Event های مختلفی برای شما تدارک دیده شده است. Gear.Club - True Racing مجموعه بزرگی از ماشین های مختلف را در اختیار شما قرار می دهد. بازیکنان می توانند این ماشین ها را جمع آوری کنند، ارتقا دهند و شخصی سازی کنند.

گرافیک بازی HD بوده و جلوه های ویژه ای در آن قابل مشاهده می باشد. در مکان ها و جاده های مختلف به مسابقه بپردازید تا به قهرمان مسابقات تبدیل شوید. بسیاری از جزئیات ماشین ها با دقت بسیار بالا طراحی شده است و می توانید با ارتقای این تجهیزات، ماشین خود را تقویت کنید و پتانسیل واقعی آن را آزاد سازید. Gear.Club - True Racing بر روی اندروید 4.3 به بالا قابل اجرا می باشد.

ادامه مطلب

دانلود بازی FarmVille 2: Country Escape v12.8.4114 مزرعه داری 2 برای اندروید

تاریخ : 25 تیر 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : admin
بازدید : 91481

بازی FarmVille 2: Country Escape

بازی FarmVille 2: Country Escape اندروید + نسخه مود

 

با بازی

FarmVille 2: Country Escape

پا به جهان کشاورزی بگذارید. به جمع آوری محصولات پرداخته و دستورالعمل های جدید ایجاد کنید. جمع آوری حیوانات و رشد مزرعه خود با دوستان را توسط یکی از بهترین بازی های کشاورزی اندروید تجربه کنید. در این بازی شما در نقش یک ریس مزرعه هستید و باید با مراحل کاشت و داشت و برداشت به گسترش مزرعه و رشد و نمو گیاهان مزرعه خود برپدازید.

یکی از ویژگی های برتر این بازی قابلیت بازی به صورت آفلاین می باشد یعنی شما در دو حالت آفلاین و آنلاین به بازی می پردازید . در بازی FarmVille 2: Country Escape سرعت و دقت حرف اول را می زند و شما باید با سرعت و دقت بالا به ساخت و گسترش مزرعه خود بپردازید. بازی در مارکت گوگل 50 میلیون بار دانلود شده است و امتیاز 4.3 از 5.0 را کسب کرده است ، همچنین قابلیت نصب روی اندروید 4.0.3 به بالا را دارا می باشد.

ادامه مطلب

دانلود Ragdoll Dismounting برای اندروید

Ragdoll Dismounting

 حرکات خیره کننده انجام دهید. به دیوار ها برخورد کنید، استخوان ها را بشکنید و آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. بر روی دوکمه strt دست خود را نگه دارید و اگر می خواهید "eject" کنید. این بازی دارای سیستم جالب فیزیکی ای است که شما را به خوبی مشغول خود می کند. شما می توانید با وسایل نقلیه مختلف به بازی بپردازید. هم چنین می توانید از استیکمن به جای ادمک ها استفاده کنید. سطوح مختلفی در این بازی طراحی شده است. کارهایی که در این بازی انجام می دهید را در زندگی واقعی امتحان نکنید. کارهای خود را ذخیره سازی کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. تا می توانید امتیاز خود را بالا ببرید. Ragdoll Dismounting برای بیش از نیم ملیون بار دانلود شده است و امتیاز بالای 4.6 از 5 را در گوگل پلی دریافت کرده است. در این بازی تا جایی که می توانید باید به کاراکتر خود آسیب بزنید تا امتیاز بیشتری کسب کنید. جلوه های نمایشی متنوعی برای شما در سطوح مختلف به نمایش در می آید که آدرنالین را در خونتان ترشح خواهد کرد. Ragdoll Dismounting بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.
ادامه مطلب

دانلود بازی Driving Zone 2 0.64 منطقه رانندگی 2 برای اندروید

تاریخ : 23 تیر 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 15793

دانلود Driving Zone برای اندروید

Driving Zone

از بازی های شبیه سازی رانندگی با کیفیت بالا می باشد که گیم پلی بی نظیری را ارائه می کند. شما می توانید از بین تعداد زیادی از انواع مختلف ماشین ها انتخاب کنید و به مسابقه بپردازید. فرصت های استثنایی برای تنظیم و اصلاح ماشین های خود از نظر فنی و هم چنین ظاهری دارید. تمامی ماشین ها دارای جزئیات مختلف واقع گرایانه هستند. با انجام کارهای خطرناک در سرعت های بالا می توانید امتیاز کسب کنید. اما همیشه مراقب پلیس باشید زیرا ممکن است شما را به خاطر تصادف یا رد کردن چراغ قرمز و دیگر خلاف ها دنبال کند. این بازی برای طرفداران مسابقه با سرعت های بسیار بالا توسعه داده شده است. هیچ محدودیتی در مقابل شما وجود ندارد و می توانید به راحتی به سرعت های بالا دست پیدا کنید. Driving Zone  را می توانید بر روی اندروید 4.1 به بالا اجرا کنید.
ادامه مطلب

دانلود Light a Way 1.12.1 b129 بازی مسیر را روشن کن برای اندروید

تاریخ : 22 تیر 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 5936

دانلود Light a Way برای اندروید

Light a Way

بازی ماجراجویانه جذابی می باشد که با داستانی فوق العاده همراه شده است. تاریکی خورشید را فرا گرفته و موجودات تاریکی از آن تنها با هدف خوردن و نابود کردن موجودات روشنایی ظاهر می شوند. شما در نقش محافظ با عصای جادویی روشنایی‌ ای که در اختیار دارید باید با آن ها مبارزه کنید و یکبار برای همیشه از شر تاریکی خلاص شوید. برای شخصی سازی کردن کاراکتر خود و داشتن قدرت های مختلف از بین 90 هاله ممکن یکی را انتخاب کنید. 30 نفر از دوستان خود را در طول ماجراجویی بیابید و از قدرت های آن ها که در مجموع 240 مهارت می شود استفاده نمایید. برای شکست دادن سایه های قدرتمند، عصای خود را با کریستال نوری همراه سازید‌. جهان را نجات دهید و بار دیگر روشنی و آرامش را به آن بازگردانید. Light a Way  در گوگل پلی امتیاز 4.4 را از 5 دریافت کرده و بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.
ادامه مطلب

دانلود بازی F1 Mobile Racing 2019 1.14 مسابقه رالی برای اندروید

تاریخ : 22 تیر 1398
دسته بندی : موبایل » بازی اندروید
نویسنده : nreern
بازدید : 1450

دانلود F1 Mobile Racing برای اندروید

F1 Mobile Racing

در مسابقات هیجان آور چند نفره شرکت کنید و رقیبان خود را شکست دهید. F1 Mobile Racing به عنوان بازی رسمی F1 در موبایل شناخته می شود. به شکل زنده با دیگر بازیکنان از سراسر جهان مسابقه دهید و آ« ها را در رقابت های تنگاتنگ 1 به 1 شکست دهید. ماشین خود را توسعه و ارتقا دهید. اجزاء ارزشمند را جمع آوری کنید و ماشین خود را ارتقا دهید تا به بهترین عملکرد ممکن برسید. از گرافیک خیره کننده سه بعدی بازی که با فیزیک واقع گرایانه همراه شده است لذت ببرید.

احساس کنید که در جهان واقعی دارید مسابقه می دهید. در بزرگترین مسابقه جذاب رقیبان خود را به چالش بکشید و تجربه ای تازه پیدا کنید. علاوه بر این در رویداد های ویژه، مسابقات جذابی برگزار می شود که جوایز ازشمندی را به همراه دارد. F1 Mobile Racing دارای بیش از 1 میلیون کاربر بوده و امتیاز 4.2 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. به علت بالا بودن گرافیک این بازی بهتر است از سیستمی مناسب برای اجرای آن استفاده کنید. علاوه بر این در رقابت های آنلاین باید اینترنتی پر سرعت داشته باشید در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهید شد. F1 Mobile Racing بر روی اندروید 4.3 به بالا قابل اجراست.

ادامه مطلب