آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی N.O.V.A. Legacy 5.8.4 میراث نوا برای اندروید

دانلود N.O.V.A. Legacy برای اندروید

N.O.V.A. Legacy یکی از بهترین بازی اکشن می باشد که حس و حال sci-fi FPS را به خوبی برای کاربر به نمایش می گذارد. این نسخه از بازی حدود 20 مگابایت حجم دارد و با این حال گرافیک آن خارق العاده می باشد. Kal Wardin که یک نوای بازنشسته می باشد دوباره اظهار شده است تا در مقابل حملات نیرو های دشمن دفاع کند. او به همراه هوش مصنوعی اش Yelena که او را پشتیبانی می کند باید از تمدن بشریت محافظت نمایید و جلوی نابودی همیشگی آن را بگیرد. انواع سلاح ها را بسازید و آن ها را ارتقا دهید تا در مقابل دشمنان مختلف بتوانید دوام بیاورید. این بازی نیز مانند دیگر N.O.V.A ها یک بازی شوتر منحصر به فرد می بشاد که با گرافیک بی نظیری که دارد کاربر را به خوبی مجذوب خود می سازد. این بازی دارای خالت های مختلفی می باشد، می توانید در حالت داستانی بازی را به جلو ببرید. این بازی بر روی اندروید 4.0.3 و بالاتر قابل اجرا می باشد.

دانلود N.O.V.A. Legacy

✅ نام نرم افزار N.O.V.A. Legacy ❤️ تعداد دانلود 25478
⭐نسخه نرم افزار 5.8.4 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   اندروید 4.0.3 🔆 حجم فایل 47 و 81 مگابایت

ویژگی های بازی N.O.V.A. Legacy

 

- گرافیک منحصر به فرد

- حجم بسیار کم در مقابل قابلیت های متنوع

- امکان بازی کردن در حالت های گوناگون

- امکان ارتقا دادن سلاح ها

- بازی با دیگر بازیکنان از سراسر جهان

 

تصاویری از محیط این بازی:

 

دانلود N.O.V.A. Legacy برای اندروید  دانلود N.O.V.A. Legacy برای اندروید  دانلود N.O.V.A. Legacy برای اندروید  دانلود N.O.V.A. Legacy برای اندروید

 

در مورد نسخه مود : قبل از نصب و اجرای نسخه مود اینترنت باید حتما قطع باشد و بعد از تپ روی بازی با تاخیر 1 تا 3 دقیقه وارد می شود.

پسورد فایل :
کپی