آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » Die With Glory 1.3.1 بازی با افتخار کشته شو برای اندروید

دانلود Die With Glory برای اندروید

Die With Glory بازی ماجراجویانه جالبی می باشد که هدف اصلی شما در آن کشته شدن به حماسی ترین شکل ممکن می باشد. شما باید به جنگجویی قدیمی از نژاد وایکینگ ها به نام Sigurd کمک کنید تا بتواند در زندگی بعد از مرگ یعنی والهالا راه خود را پیدا کند. رسیدن به والهالا کار چندان ساده ای نیست و در طول مسیر با مواع مختلفی رو به رو خواهید شد. در نبرد های بزرگ شرکت کنید و شرایط بسیار پیچیده ای که برای شما طرح شده است را حل نمایید. ارتشی از مردگان را تحت فرمان خود در بیاورید تا بتوانید در نبرد های بزرگ بازی شرکت کنید. مینی گیم های مختلفی در سراسر بازی پراکنده شده است که باید آن ها را بیابید. شما می توانید به هدف خود با تعامل با دیگر کاراکتر ها، استفاده از انواع سلاح ها، انجام مینی گیم ها و ... برسید. Die With Glory بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.

 

ویژگی های بازی Die With Glory :

 

- گرافیک رنگارنگ و جذاب

- وجود مینی گیم های مختلف

- داستانی منحصر به فرد و نو

- ارتشی از مردگان را رهبری کنید.

- با دیگر کاراکتر ها تعامل نمایید.

 

تصاویری از محیط این بازی:

 

دانلود Die With Glory برای اندرویددانلود Die With Glory برای اندروید  دانلود Die With Glory برای اندرویددانلود Die With Glory برای اندروید  دانلود Die With Glory برای اندرویددانلود Die With Glory برای اندروید  دانلود Die With Glory برای اندرویددانلود Die With Glory برای اندروید  دانلود Die With Glory برای اندرویددانلود Die With Glory برای اندروید

 

آموزش نصب بازی :

 

1 – ابتدا فایل نصبی را دانلود و روی گوشی نصب کنید.
2 – فایل دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج سازید. اکنون پوشه com.cloudcastlegroup.DieWithGloryAndroid را در مسیر Android/obb حافهظ داخلی کپی کنید.

پسورد فایل :
کپی