حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 3.6 Last Hope Sniper – تک تیر انداز آخرین امید برای اندروید

دانلود last hope sniper برای اندروید

Last Hope Sniper  برای یکی از بهترین بازی های تک تیر اندازی اکشن خود را آماده سازید. دشمنان بسیار خطرناکی انتظار شما را می کشند. بازمانده ها را نجات دهید و بکشید تا خود زنده باقی بمانید، جهان را نجات دهید. شما دارای سلاح های مختلفی می باشید، می توانید از کلت ها نیز استفاده کنید. ثابت کنید که بهترین اسنایپر هستید، از فاصله های بسیار دور دشمنان خود را هدف بگیرید و آن ها را نابود سازید. بیش از 100 مرحله متنوه انتظار شما را می کشد. شهر ها با جزئیات بسیار بالایی طراحی شده اند. مبارزه کنید تا دوستان و فامیلی خود را در مناطق بزرگ حفظ کنید. مرگ های واقع گرایانه را مشاهده کنید، در اثر تصادف با ماشین دشمنانتان کشته می شوند. شما می توانید سلاح های خود را نیز ارتقا دهید. Last Hope Sniper  بر روی اندروید 6 به بالا قابل اجرا می باشد.
این بازی از سری بازی تفنگی اندروید می باشد و دانلود Alpha Guns 2 و دانلود بازی Guns of Boom یا دانلود بازی کانتر اتک تیم  نیز از سری بازی هایی در این رابطه می باشند.

ویژگی های بازی Last Hope Sniper

 

- بهینه سازی شده برای سیستم های ضعیفتر

- گرافیک غنی با جزئیات فوق العاده

- وجود سلاح های متنوع و قابل ارتقا

- کشته شدن واقع گرایانه دشمنان

- امکان بازی کردن در دو حالت آفلاین و آنلایناطلاعات تکمیلی دانلود Last Hope Sniper :


✅ نام نرم افزارLast Hope Sniper
⭐نسخه نرم افزار3.6
🔃 تاریخ آپدیت21 آذر 1401
✔️ نیازمند سیستماندروید 6
❤️ تعداد دانلود8924
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل96 مگابایت

تصاویری از محیط این بازی:

 

دانلود Last Hope Sniper برای اندروید  دانلود Last Hope Sniper برای اندروید  دانلود Last Hope Sniper برای اندروید  دانلود Last Hope Sniper برای اندروید  دانلود Last Hope Sniper برای اندروید


پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز