آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 5.0 Bomber Friends دوستان بمب افکن برای اندروید

دانلود Bomber Friends برای اندروید

Bomber Friends به دوستان خود در مسابقه ای چند نفره و آنلاین بپیوندید و هیجان واقعی را تجربه کنید. دوستان خود را بمب باران کنید و آخرین نفری باشید که زنده باقی می ماند. پاوراپ های مختلف را جمع آوری کنید تا بمب های قدرتمندتری را جمع آوری کنید. از بمب های انفجاری استفاده کنید تا دوستان خود را در سراسر نقشه منفجر سازید. اما در صورتی که منفجر شدید، ناراحت نباشید چرا که تازه جذابیت بازی برای شما آغاز شده است. بمبرهای کشته شده می توانند پلیر های زنده را با نفرین هایشان شکار کنند و بازی را برای آن ها سخت تر سازند.

این بازی را می توان به شکل دو نفره تا 8 نفره بازی کرد. با دوستان خود بازی کنید یا با دشمنان تصادفی به رقابت بپردازید. حالت Campaign دارای بیش از 300 سطح مختلف می باشد. 6 جهان گوناگون وجود دارد که در آن ها هیولاهایی غافلگیر کننده وجود دارد. مراقب نفرین های شیطانی باشید و بمبر خود را شخصی سازی کنید. شما می توانید کاراکتر مرد یا زن برای خود انتخاب کنید و با کلاه های جذاب ظاهر او را به شکل دلخواه در بیاورید. از Android TV پشتیبانی می شود. Bomber Friends را می توانید بر روی اندروید 4.0.3 به بالا اجرا کنید.


دانلود Bomber Friends

✅ نام نرم افزارBomber Friends❤️ تعداد دانلود12741
⭐نسخه نرم افزار5.0🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 5.0🔆 حجم فایل114 مگابایت

ویژگی های بازی Bomber Friends


- بمب های مختلف دارای قدرت های متنوعی هستند.

- بیش از 300 سطح مختلف در حالت Campaign

- امکان مبارزه با دوستان یا دشمنان تصادفی

- بمبرهای کشته شده می توانند بازی کنند.

- بمبر خود را شخصی سازی کنید.

- در 6 جهان مختلف به مبارزه با هیولاها بپردازید.

- در لیدربرد بازی تا جای ممکن بالا بروید.

- اچیومنت های مختلف را جمع آوری کنید.

تصاویری از محیط بازی Bomber Friends :


دانلود Bomber Friends برای اندروید  دانلود Bomber Friends برای اندروید  دانلود Bomber Friends برای اندروید  دانلود Bomber Friends برای اندروید  دانلود Bomber Friends برای اندروید


پسورد فایل :
کپی