زولا
» » دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Super Neptunia RPG سوپر نپتونیا برای کامپیوتر

تاریخ : 26 مرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 590

دانلود Super Neptunia RPG برای ویندوز

Super Neptunia RPG

 نپتون که مبتلا به فراموشی شده است در جهانی اسرار آمیز جایی که موجودات دو بعدی حکم فرمایی می کنند بیدار می شود. با کمک دوستانش، نپتون ماجراجویی را آغاز می کند که حافظه اش را بر گرداند و جهان را نجات دهد. نپتون هیچ چیزی را بجز نامش به یاد نمی آورد. با کمک دختر اسرار آمیزی به نام کروم، و سه چهره دوست داشتنی دیگر از سری نپتونیا، نپتون ماجراجویی خود را آغاز می کند. آن ها نمی دانند در جهانی که هستند دشمنی وجود وجود دارد که می خواهد سلطنت موجودات دو بعدی را بار دیگر احیا کند. آیا نپتون و دوستانش می توانند بازی های سه بعدی را نجات دهند؟ یا در نهایت آن ها در جهان دو بعدی گیر می افتند و راه رهایی از آن نمی یابند. اکنون نپتون از جهان سه بعدی، وارد جهان دو بعدی شده است. موسیقی های جذابی را در طول بازی تجربه کنید. پلیر ها می توانند آرایش جنگی کاراکتر های خود را بر اساس نوع حمله های خود تغییر دهند. بر اساس این که کدام یک از کاراکتر ها گروه را هدایت می کنند، پلیر ها می توانند حملات خود را با روش های مختلفی مدیریت کنند. کاراکتر های خود را با مهارت ها و تجهیزات مختلف قدرتمندتر کنید تا بتوانید در مقابل دشمنان سرسخت مقابله نمایید.
ادامه مطلب

دانلود بازی Room 208 اتاق 208 برای کامپیوتر

تاریخ : 24 مرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 1780

دانلود Room 208 برای ویندوز

Room 208

 ویکتور راکفورد جنگیری است که از او درخواست شده از مهارت های ماوراییش استفاده کند تا جلوی شیطانی که در اتاق 208 هتل the great leaf زندگی می کند را بگیرد. آیا او قادر به شکستن دادن این موجود مهلک هست؟ یا در نهایت خود طعمه ای دیگر برای آن می شود؟ در دهکده کوچک و آرام فلیتود، هتلی قدیمی و تاریخی وجود دارد. داستان این هتل ملکه ذهن ساکنان این دهکده شده است. اکنون که تعداد زیادی از مرگ های عجیب به وقوع پیوسته، شیطانی وحشتناک ساختمان را تصاحب کرده است و اکنون این وظیفه ویکتور راکفورد است که جلوی آن را بگیرد. در اتمسفری ترسناک با جزئیات زیاد به کاوش پبردازید. Room 208 تنها یک بازی با صحنه های ترسناک نیست. بلکه در آن می توانید وحشت های ذهنی و روانی را نیز تجربه کنید‌ گیم پلی بازی به شکل اول شخص طراحی شده است. باید پازل های مختلف را حل کنید، و از دست شیطان فرار کنید تا روحی گم شده را نجات دهید. این بازی دارای هوش مصنوعی قدرتمندی است. شما به دنبال طعمه نمی روید؛ بلکه خود یک طعمه هستید. پازل های مختلف را حل کنید و آیتم ها را جمع آوری کنید تا در سطوح بازی پیش بروید. این بازی دارای گرافیک بالایی است که از سیستم های 4K نیز پشتیبانی می کند.
ادامه مطلب

دانلود بازی Nowhere Prophet پیام آور ناکجا آباد برای کامپیوتر

تاریخ : 24 مرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 795

دانلود Nowhere Prophet برای ویندوز

Nowhere Prophet

 مجموعه کارت های خود را آماده کنید و سفری به بیابان های لم یزرع داشته باشید. Nowhere Prophet بازی تک نفره منحصر به فردی است. در نقشه هایی که به شکل تصادفی ایجاد می شوند سفر کنید و دنبال کننده های خود را در نبرد های تاکتیکی هدایت کنید. کارت های جدید را بیابید و مجموعه کارت های خود را با استراتژی مناسب ایجاد کنید. نقش لیدری قدرتمند و اسرار آمیز را بازی کنید. شما می توانید جریان الکتریکی را احساس کنید. شما آخرین امید برای افراد مطرود شده هستید. آن ها را در سرزمین هایی که به شکل تصادفی شکل می گیرند هدایت کنید و با برده گیران طماع و ماشین های مجنون مبارزه کنید. آیا می توانید به اندازه کافی زنده بمانید تا غار اسرار آمیز برسید؟ نبرد های نوبتی را تجربه کنید. در هر بازی نقشه ای جدید ایجاد می شود. غنائم مختلف را جمع آوری کنید و دنبال کننده های بیشتری بدست آورید تا deck قدرتمندی ایجاد کنید. محتوای جدید آزاد کنید. بیش از 300 کارت وجود دارد. در طول بازی موسیقی ای مهیج شما را همراهی می کند که متناسب با حال و هوای بازی است. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید تا پاداش دریافت کنید؛ یا با کمک به کسی چیزی بدست آورید یا با سرقت امتیازی بگیرید می توانید deck خود را ارتقا دهید.
ادامه مطلب

دانلود بازی The Forbidden Arts 1.0.2 هنرهای ممنوعه برای کامپیوتر

تاریخ : 24 مرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 860

دانلود The Forbidden Arts برای اندروید

The Forbidden Arts

 بازی پلتفرمر اکشن ماجراجویانه ای است که بر روی اکتشاف و کاوش تمرکز دارد. شما می توانید در نقش فونیکس، پسری جوان که که به دنبال استاد شدن در هنر آتش است نقش آفرینی کنید. برای انجام این بازی؛ اگرچه داشتن گیم پد ضروری نیست ولی به شدت توصیه می شود. زمانی که فونیکس از درویدی خردمند کمک می‌ خواهد، دروید قدرت آتش درون او را بیدار می کند که منجر به شروع ماجراجویی حماسی فونیکس می گردد. 5 حهان با سطوح مختلف وجود دارد. با 6 باس قدرتمند مبارزه کنید و با بیش از 30 نوع دشمن مختلف مقابله نمایید. بیش از 12 ساعت گیم پلی برای شما تدارک دیده شده است. گرافیک دست ساز بازی دارای کیفیت بالا و خیره کننده ای است. از خود در مقابل آسیب های احتمالی محافظت کنید و فضای اطراف خود را تغییر دهید. جهانی عظیم را کاوش کنید. تقریبا در هر مکان و زمانی می توانید بازی را ذخیره سازی کنید و ادامه آن را در زمان های دیگر بروید. هم چنین امکان بازی در دانجئون ها را به شکل دو بعدی خواهید داشت. سرعت عمل خود را در حالی که اندازه دیوار ها را تغییر می دهید، از روی شکاف ها می پرید و ... تست کنید. ماموریت هایی که npc ها به شما محول می کنند را کامل کنید.
ادامه مطلب

دانلود بازی Torchlight II مشعل 2 برای کامپیوتر

تاریخ : 24 مرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 760

دانلود torchlight II برای اندروید

Torchlight II

 ماجراجویی در تورچلایت 2 ادامه پیدا می کند. بازی اکشن نقش آفرینی پر شده از نبرد های حماسی، گنج های ارزشمند، و جهان های تصادفی. همراه با دوستان خود به ماجراجویی بپردازید و در حالت آنلاین یا LAN بازی کنید. این بازی محبوب بار دیگر، بزرگ تر و بهتر از قبل برگشته است. تمامی ویژگی های هیجان انگیز نسخه پیشین در Torchlight II گردآوری شده و ویژگی های تازه ای اضافه شده است که پلیرها درخواست آن را داده بودند. بار دیگر، سرنوشت جهان در دستان شماست. با امکان انتخاب از بین 4 کلاس مختلف، مجموعه ای از استایل های بازی متنوع را در زیر انگشتان خود خواهید داشت. هر کلاس را می توانید در نقش مرد یا زن بازی کنید و هم چنین قادر به شخصی سازی قهرمان خود خواهید بود. در حالت چند نفره با دوستان خود با LAN یا با ارتباط اینترنتی بازی کنید. سرویس matchmaking این برنامه امکان اتصال به دیگر بازیکنان از سراسر جهان را به شما می دهد. جهانی بزرگ را تجربه کنید. در برف، بارندگی، شب، روز و ... بازی کنید. تولید تصادفی سطوح باعث می شود که راه ها، هیولاها، و غنائم جدیدی را هر بار بتوانید جمع آوری کنید. ماهی گیری کنید و حیوان خانگی نگه داری نمایید.
ادامه مطلب

دانلود بازی پابجی برای کامپیوتر PUBG

تاریخ : 21 مرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 3765

دانلود PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS برای ویندوز

PUBG

 بازی شوتر جذابی است که در آن 100 بازیکن در یک نقشه قرار می گیرند و برای زنده ماندن تقلا می کنند. منابع مختلف را سریع تر از رقبای خود جمع آوری کنید و با شکست دادن افراد دیگر؛ به آخرین نفری که در میدان نبرد زنده می ماند تبدیل شوید. این بازی به بیش از 17 زبان زنده دنیا ترجمه شده است و 37 اچیومنت مختلف در آن وجود دارد. PUBG آنلاین بوده و در آن باید با دیگر بازیکنان رقابت کنید. این بازی برای پلتفرم های مختلف از جمله اندروید توسعه داده شده است‌. اگر به دنبال یک بازی شوتر با گرافیک بالا می گردید؛ این بازی یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما خواهد بود. کیفیت صحنه ها فوق العاده بالا است و جزئیات زیادی در نقشه ها به کار رفته که آن ها را واقع گرایانه تر می کند. این بازی توسط PUBG Corporation توسعه داده شده است و از آن می توانید انتظار بالایی داشته باشید. برای این که بهترین تجربه را از بازی بدست بیاورید؛ از اینترنت پر سرعت استفاده کنید. در غیر این صورت در اجرای بازی به مشکل می خورید. PUBG دارای گرافیک بالایی است که بر روی سیستم های قدیمی چندان خوب عمل نمی کند و در صورت استفاده از سیستم قدیمی ممکن است در طول بازی دچار لگ شوید.
ادامه مطلب