تبلیغ

بازی


در این بخش بازی قرار داده ایم که شما در این دسته ای بندی می توانید به پست های بخش بازی دسترسی داشته باشید که دارای گستردگی فراروان می باشد و با دانلود رایگان در دسترس شما قرار داد.


بازی Volcan Defend the Tower دفاع از برج آتشفشان برای کامپیوتر

تاریخ : 20 بهمن 1397
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : nreern
بازدید : 1385

دانلود Volcan Defend the Tower برای ویندوز

Volcan Defend the Tower بازی سوم شخص شوتر جذابی است که در جهانی باز با حال و هوای علمی تخیلی رخ می دهد. در نقش sollum بازی کنید و در حالی که به ماجراجویی در زمین می پردازید، از تاورهای آتش فشان در مقابل دشمنان مختلف دفاع کنید. به علت سال ها غیب بشریت، طبیعت بار دیگر در زمین جان گرفته است. اما این بازیابی طبیعت غافل گیری هایی را نیز به همراه داشته است.

گونه ای بیگانه در زمین پراکنده شده است و گازی خطرناک و کشنده را پراکنده می کند. این بازی با Unreal engine 4، گرافیکی واقع گرایانه را برای شما تدارک دیده است که ساعت ها گشت و گذار را برای شما به ارمغان می آورد. از تمام قدرت حمله خود استفاده کنید تا از تاور ها دفاع کنید. قهرمان شما دارای بیش از 30 توانایی مختلف می باشد. از سلاح های مختلف استفاده کنید، حملات نزدیک زن قدرتمندی را انجام دهید و با دو سلاح مختلف به شکل همزمان دشمنان خود را غافل گیر کنید. با سیستم تلپورت به نقطه دیگری از جهان به شکل آنی بروید، بدون آن که لازم باشد وقت خود را تلف کنید. با ده ها دشمن با رفتار های مختلف مبارزه کنید. لشکرهای دشمنان دائما به شما حمله خواهند کرد.

ادامه مطلب

بازی Immortal Unchained جاودانه از بند رها شده برای کامپیوتر

تاریخ : 20 بهمن 1397
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : nreern
بازدید : 1980

دانلود Immortal Unchained برای ویندوز

Immortal: Unchained یکی از شدیدترین بازی هایی است که درژانر اکشن می توانید تجربه کنید. در نقش سلاحی زنده بازی کنید و منبع رویدادی که می تواند سبب پایان تمام جهان شود را نابود کنید. اسرار پنهان را بیابید، به استاد کار با سلاح های کشنده و خطرناک تبدیل شوید و باس های حماسی را شکست دهید. به علت قدرت و پتانسیل بی نهایت بالایی که دارید توسط ارتش در بند کشیده شده بوده اید. در ماجراجویی های خود، انتظار هیچ ترحم یا کمکی را نداشته باشید. آن ها برای کشتن شما تلاش نمی کنند، بلکه می خواهند از شما به نفع خود استفاده کنند. به هیچ کس اعتماد نکنید.

در جهانی فانتزی به گشتو گذار بپردازید و داستانی مهیج را تجربه کنید. نبرد های تاکتیکی و اول شخص را با گیم پلی ای فوق اکشن بازی کنید. علاوه بر سلاح های دور زن، شمشیر هایی نزدیک زن نیز در اختیارتان قرار می گیرد که با آن ها هر کسی را می توانید نابود کنید. باس های قدرتمند را در نبردهایی که به یادمان آیندگان خواهند ماند شکست دهید. مرگ پایان نیست، اما درد به همان اندازه که برای جبران اشتباهات خود تلاش می کنید دردناک است. مجموعه های مختلفی از سلاح ها را می توانید تلاش کنید.

ادامه مطلب

بازی Tower of Time برج زمان برای کامپیوتر

تاریخ : 19 بهمن 1397
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : nreern
بازدید : 1360

دانلود Tower of Time برای ویندوز

Tower of Time بازی جدیدی در سبک RPG انتظار شما را می کشد. در این بازی که با نبرد های زنده همراه شده است می توانید زمان را متوقف یا آرام کنید. فکر کردن و برنامه ریزی برای تاکتیک های درست یک امر ضروری برای موفق شدن است. این بازی حاوی بیش از 50 ساعت گیم پلی می باشد. تمامی سطوح این بازی توسط توسعه دهندگان به شکل دستی ساخته شده است و داستانی غنی همراه با سینماتیک های مختلف انتظار شما را می کشد.

با بردن گیم پلی RPG کلاسیک به سطحی دیگر، این بازی امکان توسعه کاراکتر ها به شکل انعطاف پذیر را فراهم می کند. هزاران قطعه غنیمنت و تجهیزات در جایی که زمان مفهوم معمول خود را از دست می دهد انتظار شما را می کشد. نبرد در Tower of Time متفاوت است. هر مبارزه به شکلی طراحی شده است که مانند پازلی تاکتیکی به نظر برسد. اگر می خواهید از نبرد های خد لذت ببرید، باید درجه ای از سختی را انتخاب کنید که متناسب با مهارت شماست. در سخت ترین درجه باید به مهارت ها و تجهیزات و شیوه همکاری کلاس های مختلف تسلط کامل پیدا کنید. در جهانی که جادو با تکنولوژی همراه شده است به نقش آفرینی بپردازید.

ادامه مطلب

بازی Steel Rats موش های فولادین برای کامپیوتر

تاریخ : 19 بهمن 1397
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : nreern
بازدید : 1245

دانلود Steel Rats برای ویندوز

Steel Rats بازی 2.5 بعدی جذابی در سبک اکشن آرکید می باشد که گیم پلی ای خیره کننده را به کاربر ارائه می کند. جهان بازی دارای استایل آینده نگرایانه رترو می باشد. بین 4 کاراکتر منحصر به فرد خود سویچ کنید و گیم پلی ای جذاب را تجربه کنید. به یکی از موش های فولادین تبدیل شوید، گنگی از موتور سواران که قسم خورده اند در مقابل ربات های بیگانه از شهر خود محافظت کنند. به ماشین کشتار تبدیل شوید و به لشکر دشمنان حمله کنید.

موتور شما سلاحتان در مقابل ربات های بیگانه است. نبرد از نزدیک را با حمله از راه دور با سلاح های مختلف ترکیب کنید و دشمنان خود را شکست دهید. هرچه نابود کردن شما خلاقانه تر باشد بهتر است، از دیوار ها بالا بروید، پشتک بزنید و دشمنان را گمراه کنید.از اسرار شهر coastal پرده بردارید و به راز حمله بیگانه ها به کره زمین پی ببرید. سطوج جدید را آزاد کنید و در لیدربرد پیشرفت کنید. یکی از 4 کاراکتر از گروه موش های فولادین را انتخاب کنید و بین آن ها در هر زمانی که خواستید سویچ کنید. هر کدام از آن ها دارای قدرت و سلاح منحصر به فرد خود می باشد که به شما امکان وارد کردن آسیب های جدی به لشکر دشمنان را ایجاد می کند.

ادامه مطلب

بازی Arc Savior ناجی آرک برای کامپیوتر

تاریخ : 19 بهمن 1397
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : nreern
بازدید : 650

دانلود Arc Savior برای ویندوز

Arc Savior جهانی زیبا و در عین حال مرگبار را با داستان های عمیق و جذاب تجربه کنید. سیستم های دفاعی خشن را گمراه کنید و بر بدشانسی های دائمی غلبه کنید. این هدف شماست، ماموریت شماست و شیوه زندگیتان است. شما، جدیدترین خلبان ما باید در کاوش و دفاع از سرزمینمان زنده باقی بمانید. شما بین بهترین و پیشرفته ترین سفینه ها انتخاب خواهید کرد و با قوی ترین سلاح ها با دشمنان جدید رو به رو می شوید. برخی از آن ها شناخته شده هستند، در حالی که دیگر دشمنان ناشناسند. در نبرد های سریع و چالش بر انگیز شرکت کنید.

ساختار های عظیم را  نابود کنید و با الگوهای مختلفی از حمله آشنا شوید. کنترل فضاپیمای خود را در جهانی سه بعدی بگیرید و تجربه خلبانی را بدست آورید. فضاپیمای خود را انتخاب کنید. شما می توانید فضاپیمایتان را با مجموعه ای از سلاح های قدرتمند شخصی سازی کنید. سیستم های دفاعی را به تدریج و با حملات متعدد نابود کنید. نقاط کور این سیستم ها را بیابید و با استفاده از آن ها دشمنان را نابود کنید. در بیش از 15 مکان مختلف به کاوش بپردازید، هر کدام از آن ها دارای داستانی منحصر به فرد برای شما خواهند بود.

ادامه مطلب

بازی کم حجم Juicy Realm قلمروی شاد برای کامپیوتر

تاریخ : 18 بهمن 1397
دسته بندی : سرگرمی » بازی
توسط : nreern
بازدید : 1930

دانلود Juicy Realm برای ویندوز

Juicy Realm بازی roguelike ای می باشد که در آن پلیر ها باید در مقابل میوه های عجیب غریبی که در سراسر جهان پراکنده شده اند مبارزه کنند. خط افتراق بین گیاهان و حیوانات مبهم شده است و زنجیره غذایی کاملا بهم ریخته است. تنها زمانی که گیاهان شروع به توسعه خودآگاهی کردند و دست و پای خود را بیرون آوردند انسان ها متوجه تهدیدی شدند که این موجودات وابسته به فتوسنتز برای آن ها به وجود می آورد.

هیچ کس نمی دانست که چگونه گیاهان می توانستند چنین تکاملی را در چنین مدت کوتاهی تجربه کنند. چیزی که حیوانات ماقبل تاریخ برای انجام آن نیاز به میلیون ها سال زمان داشتند. اما یک چیز واضح است، و آن این است که زمان آن برای بشریت فرا رسیده که جایگاه خود را در بالای زنجیره غذایی محکم کند، در غیر این صورت آن را از دست خواهد داد. به عنوان یکی از اولین کاشفانی که به تازگی امپراطوری گیاهان را یافته است، باید عمیق و عمیق تر وارد سرزمین دشمن شوید. میوه های رنگارنگ و عجیب را در حالی که سلاح های مختلف، منابع و تجهیزات را جمع آوری می کنید شکست دهید و از خودتان در مقابل دشمنان مختلف دفاع کنید.

ادامه مطلب
jadval