» » دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Go All Out به کار بردن نهایت توان برای کامپیوتر

تاریخ : 27 خرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 1570

دانلود Go All Out برای ویندوز

Go All Out

 زمانی که مبارزه می کنید، از این که از تمام انرژی و توان خود استفاده می کنید مطمئن شوید. به آخرین جنگجویی که در نبرد های شدید این بازی زنده باقی می ماند تبدیل شوید. از بروزرسانی های دائمی رایگان، کاراکترهای منحصر به فرد، مجموعه بزرگی از پوسته های قابل باز کردن، تجهیزات و ... لذت ببرید. تاکتیک ها، مهارت ها و روش هاش متنوعی برای مبارزه کردن وجود دارد. Go All Out جایی است که قوی ترین مبارزان احضار شده اند تا جهان را از خطری اسرار آمیز که در سایه ها حرکت می کند محافظت کنند. این مبارزات برای افتخار، لذت، یا یافتن قوی ترین مبارز نیست. قدرت واقعی در همکاری و تعامل برای مبارزه همراه با یک دیگر نهفته است.
شما می توانید کاراکتر های اورجینال یا مهمان دیگر بازی ها و کمیک بوک ها را در این بازی بیابید. مکانیسم بازی پیشرفته ای مانند کمبوها، جاخالی دادن، حرکت ناگهانی، و بسیاری دیگر را می توانید در این بازی بیابید. تجهیزات مختلفی برای آزاد کردن وجود دارد. شما می توانید در مود های مختلف بازی به نقش آفرینی بپردازید. هر مبارزه با دیگری متفاوت است و به شکلی طراحی شده که بازیکنان را به نهایت توانشاان برساند. در حالت 1 به 3 برای زنده ماندن مبارزه کنید و مهارت های خود را به چالش بکشید.
ادامه مطلب

دانلود بازی Jump King پادشاه پرش برای کامپیوتر

تاریخ : 27 خرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 765

دانلود Jump King برای ویندوز

Jump King

 یک بازی پلتفرمه جذاب است که در آن از روی موانع مختلف می پرید و برای یافتن Smoking Hot Babe افسانه ای تلاش می کنید. شما در این ماجراجویی تنها هستید، و برای بالا رفتن نیاز به استاد شدن در تکنیک پرش خواهید داشت. همیشه سعی کنید که به خاطر داشته باشید در هر پرش، درسی برای یاد گرفتن وجود دارد. در هر پرش، شما تنش و استرس را احساس خواهید کرد؛ اگرچه نمی توانید کشته شوید! دلیل آن این است که یک پرش اشتباه می تواند سبب افتادن درارتفاع زیادی شود و برای برگشتن به نقطه قبلی خود مجبور به پرش های زیادی خواهید شد. مکانیسم بازی ساده است. دست خود را برای تنظیم هر پرش نگه دارید و سپس رها کنید پرش انجام شود.
بر خلاف سادگی مکانیسم بازی، استاد شدن در آن کار مشکلی است. شما مجبور خواهید بود که هر شرایط را به شکل جداگانه قبل از پرش در نظر بگیرید، چرا که زمانی که سقوط کنید هیچ راه برگشتی از هوا ندارید. تنها راهی که باید طی کنید به سمت بالا است، و تنها دشمنتان خودتان هستید. به محض این که پرش را انجام دهید هیچ راه برگشتی ندارید. همیشه راه های واضح، بهترین نیستند. جهانی اسرار آمیز با کاراکتر های مختلف را تجربه کنید که از آن ها متنفر می شوید یا عاشقشان می گردید‌.
ادامه مطلب

دانلود بازی Cooking Simulator شبیه سازی آشپزی برای کامپیوتر

تاریخ : 25 خرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 2130

دانلود Cooking Simulator برای ویندوز

Cooking Simulator

 به سرآشپز نهایی تبدیل شوید. کنترل آشپزخانه ای به شدت منظم و واقع گرایانه را با انواع لوازم مختلف آشپزی در اختیار بگیرید. بیش از 60 دستورالعمل غذایی را آزاد کنید و به استاد تپخ آن ها تبدیل شوید یا از ده ها مواد غذایی مختلف استفاده کنید تا هر آن چه را که می خواهید بپزید. Cooking Simulator بیش از 150 اچیومنت استیمی را شامل می شود. می توانید در حالت های sandbox یا career بازی کنید.
مهارت های مختلفی برای آزاد کردن وجود دارد و فرآیند پیچیده آشپزی را مشاهده خواهید کرد. فیزیک واقع گرایانه، گرافیک سه بعدی بی نظیر، وجود لوازم متنوع برای پخت و پز از جمله ویژگی های این بازی است. مواد خوراکی، بسته به فعالیت هایی که روی آن ها انجام می دهید، طعم، رنگ و ظاهرشان تغییر می کند. هر بار که سیب زمینی ها را قاچ می زنید، استیک ها را می چرخانید، یا سوپی را می جوشانید، فیزیک واقع گرایانه ای به آن اعمال می گردد. به محض این که تمام فرآیند آشپیزی را آموختید می توانید شروع به توزیع دیش های غذا کنید. شما از مبانی ابتدایی شرع خواهید کرد و به تدریج نحوه پختن دیش های پیچیده تری را می آموزید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید و تعداد بیشتری از آن ها را به رستوران خود جذب کنید.
ادامه مطلب

دانلود بازی PRE:ONE پریوان برای کامپیوتر

تاریخ : 25 خرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 1230

دانلود PRE ONE برای ویندوز

PRE:ONE

 یک بازی FPS ماجراجویانه است که در آینده ای دور رخ می دهد. ماشین ها در مورد جهان خارجی کنجکاو شدند و در نتیحه تیمی از کاوش گران را ارسال کردند. آیا برای کاوش جهان جدید آماده هستید؟ در این جهان دور، تنها بازماندگان شهر ماشین ها هستند که در مورد جهان بیرونی خود کنجکاو شده اند. لیدر ماشین ها تصمیم گرفته است که تیمی از کاوشگر ها را برای پاسخ دادن به کنجکاویشان ایجاد کند. و بنابرین، این تیم وارد جهان ناشناخته بیرون از شهر می شود. برای 10 سال کاوشگران در حالی که گشت و گذار می کردند با نشانه هایی از تمدن برخوردند، با این حال هیچ نشانه ای از حیات را پیدا نکردند. آن ها به تدریج از یک دیگر جدا شدند تا اکنون تنها کاوشگر باقی مانده Pray است. Pray در حالی که یکی از همراهنش که گم شده در نظر گرفته می شد جلوی چشمانش نابد شد، شروع به دنبال کردن قاتل همراهش کرد. در طول ماجراجویی اش، Pray تجربه های متفاوتی را کسب کرد و با چالش های متنوعی رو به رو شد. او به عنوان دشمن دیگران در نظر گرفته خواهد شد و مورد حمله قرار می گیرد. PRE:ONE بازی چالش آور و مشکلی است که به شما حس بدست آوردن چیزی را پس از موفقیت ها به جای پیروزی های آسان ارائه می کند.
ادامه مطلب

دانلود بازی Baldurs Gate – Enhanced Edition دروازه بلدر برای کامپیوتر

تاریخ : 25 خرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 1365

دانلود Baldurs Gate برای ویندوز

Baldurs Gate

 بازی کلاسیک ماجراجویانه ای است که ماجرای اورجینال بلدگیت، بسته Tales of the Sword Coast و تمامی محتواهای جدید شامل سه عضو تازه را در اختیار شما قرار می دهد. به علت شرایطی اسرار آمیز مجبور به ترک خانه شده اید و خود را در حالی می یابید که وارد کشمکشی شده اید که Sword Coast را در آستانه جنگ دارد. به زودی متوجه خواهید شد که نیروهای دیگری نیز در کار هستند، و بسیار پلیدتر از آن چه که تصور کرده اید هستند.
از اولین ارائه این بازی که در سال 1998 انجام شد، Baldurs Gate به استانداردی برای بازی های نقش آفرینی، دانجئون ها و اژدهایان در عرصه بازی های رایانه ای تبدیل شد. قهرمان خود را شخصی سازی کنید، متحدانی شجاع را استخدام کنید و جهان Sword Coast را برای سود و یافتن حقیقت کاوش کنید. ماجراجویی جدیدی که در این پچ گنجانده شده است The Black Pits نام دارد، و کاراکتر هایی نظیر Blackguard Dorn Il-Khan, Neera the Wild Mage, و Rasaad yn Bashir the Monk را خواهید یافت. صداگذاری های تازه ای برای کاراکترها انجام شده است. این بازی در مانیتورهای بزرگ، بدون افت کیفیت به نمایش در می آید. بیش از 400 بهینه سازی در بازی اورجینال انجام شده است و حالت چند نفره بهبود یافته است.
ادامه مطلب

دانلود بازی Haven Moon پناهگاه ماه برای کامپیوتر

تاریخ : 25 خرداد 1398
نویسنده : nreern
بازدید : 1125

دانلود Haven Moon برای ویندوز

Haven Moon

 شما را به جهانی اسرار آمیز می فرستد، جایی که شما در آن باید جزیره های متروکه را کاش کنید و اسرار پنهان آن را برای یافتن گنجینه ها حل کنید. در این بازی شبه اسرار آمیز که از جهان Jules Verne الهام گرفته شده است، از حواس و هوش خود استفاده کنید تا راهتان را در گذرگاه های مخفی بیابید. شما به سلوس فرستاده شده اید، قمر سیاره منرا. در جلوی شما، جعبه ای آهنی باز می شود و درون آن، یاد داشتی از اکتور تورن، تنها بازمانده حادثه وخیمی که جهان او را نابود کرد می یابد. در یادداشتش؛ او توضیح می دهد که آرزو دارد به شما گنجینه ای که در طول زندگی اش جمع کرده است را بدهد.
پس از آن، شما باید به کاوش در جزایر سلوس بپردازید تا با اکتور تورن آشنا شوید، از اتفاقی که برای او افتاده است با خبر شوید و مکان گنجینه ها را بیابید. در نهایت باید نحوه بازگشت از این جزایر را پیدا کنید. گیم پلی Haven Moon بر اساس کاوش، مشاهده، گوش دادن و حل کردن مسائل است. با کمک داستان شما پازل هایی که در محوطه گنجانده شده اند را حل کنید تا به پایان این ماجراجویی برسید. هرچقدر که بخواهید می توانید برای حل پازل ها زمان صرف کنید. هیچ کس شما را در این جا اذیت نخواهد کرد. پازل ها نه خیلی راحت هستند و نه خیلی سختند، درست مانند طول ماجراجویی که نه طولانی است و نه کوتاه.
ادامه مطلب