عضویت در سایت   ورود به سایت
ورود به سایت
بازی

بازی ندامتگاه استون وال برای کامپیوتر Stonewall Penitentiary

تاریخ : 29 خرداد 1397
دسته بندی : سرگرمی بازی
توسط : nreern
بازدید : 935

دانلود Stonewall Penitentiary برای کامپیوتر

Stonewall Penitentiary از بازی های اسرار آمیز مربوط به قتل می باشد که مانند داستان های تصویری عرضه شده است. 7 متهم وجود دارد و یک نفر قاتل. شما باید کشف کنید که چرا همراه با 6 نفر دیگر توسط اسیر کننده در زندانی گرفتار شده اید. برای این منظور باید پازل های مختلف و پیچیده ای را حل کنید. آیا در نهایت می توانید در استون وال جان سالم به سر ببرید یا آن جا به آرامگاهتان تبدیل خواهد شد؟ این بازی بر روی روایت داستان و کاوش تمرکز کرده است. جایی که کاراکتر ها باید رهیافتی برای کشف کردن اسرار بازی پیدا کنند. در طول بازی انتخاب هایی انجام می دهید که در سر نوشت شما اثر گذار خواهند بود. این بازی دارای تمامی عناصر سبک ماجراجویانه نیز می باشد. باید آیتم های مختلف را جمع آوری کنید و از آن ها در مکان های مناسب استفاده نمایید. با کاراکتر های مختلف تعامل داشته باشید و پازل های مشکلی را حل کنید. شما از خواب بیدار می شوید و خود را در حالی می یابید که آخرین چیزی که به خاطر می آورید این است که در خانه بر روی تخت خوابیده بوده اید. اما اکنون دیگر در خانه نیستید. با نگاه در اطراف تنها یک چیز را مشاهده می کنید، در زندان هستید و لباس هایتان تغییر کرده است.

ادامه مطلب

دانلود بازی Bulletstorm Full Clip Edition طوفان گلوله ها برای کامپیوتر

تاریخ : 29 خرداد 1397
دسته بندی : سرگرمی بازی
توسط : nreern
بازدید : 800

دانلود Bulletstorm برای ویندوز

Bulletstorm: Full Clip Edition از بازی های اکشن بی نظیر با کیفیتی خارق العاده می باشد که امتیاز بسیار مثبت را در استیم بدست آورده است. وارد سرزمینی مخروبه و فراموش شده شوید، جایی که باید تصمیمی سخت بین زنده ماندن یا انتقام گرفتن بگیرید. از توانایی های منحصر به فرد خود استفاده کنید، سیستم این بازی در صورتی که کشتار های شما خلاقانه باشد به شما جایزه می دهد. راه خود را در میان ساکنان این سرزمین که در اثر تغییرات ژنتیکی جهش یافته اند باز کنید و جلو بروید. شما می توانید در حالت تک نفره به مبارزه با هوش مصنوعی بپردازید و مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید یا در رقابت های چند نفره با دیگر بازیکنان از سراسر جهان مسابقه دهید و آن ها را شکست دهید. در نقشه های مختلف به نقش آفرینی بپردازید و گرافیکی بی نظیر با جزئیات زیاد را تجربه کنید. توجه داشته باشید که برای اجرای بدون مشکل این بازی باید سیستم شما توانایی لازم را داشته باشد، در غیر این صورت با مشکل لگ مواجه خواهید شد. Bulletstorm: Full Clip Edition دارای 60 اچیومنت در استیم می باشد.

ادامه مطلب

دانلود بازی Light Fall زوال نور برای کامپیوتر

تاریخ : 29 خرداد 1397
دسته بندی : سرگرمی بازی
توسط : nreern
بازدید : 410

دانلود Light Fall برای ویندوز

Light Fall وارد جهانی دو بعدی با رویداد های مختلف شوید. به استاد پلتفرم خود تبدیل شده و در جهان Numbera به ماجراجویی بپردازید و آن را از تهدیدی خطرناک نجات دهید. کنترل Shadow core را در دست بگیرید و از آن به شکلی برای رویارویی با چالش های مختلف مناسب می بینید استفاده کنید. شما می توانید جعبه ای جادویی را در زیر پای خود احضار کنید و سپس در هوا معلق شوید و در سراسر سرزمین بزرگ این بازی به کاوش بپردازید. با استفاده از Shdow core می توانید بر اطراف خود غلبه پیدا کنید. در این جهان تاریکی بر نور غلبه کرده است، جغدی پیر در ماجراهایتان شما را همراهی خواهد کرد و به شما مشورت و راهنمایی ارائه می کند. البته این بستگی به وضعیت او دارد، گاهی ممکن است توسط او به علت اشتباهاتی که انجام داده اید مورد تمسخر واقع شوید! با داشتن Shadow core در دستانتان به ارتفاعات بلند بروید و هر بخش از این سرزمین را کاوش کنید. مجموعه های پنهان مختلفی انتظار شما را می کشند، آن ها را بیابید و اسرار بازی را کشف نمایید.

ادامه مطلب

دانلود بازی MachiaVillain قصر شیطانی برای کامپیوتر

تاریخ : 29 خرداد 1397
دسته بندی : سرگرمی بازی
توسط : nreern
بازدید : 415

دانلود MachiaVillain برای ویندوز

MachiaVillain از بازی های استراتژی می باشد که از Dungeon Keeper الهام گرفته شده است و دارای تمامی کلیشه های فیلم های ترسناک است. قلعه مخصوص خود را بسازید، هیولاها را پرورش دهید و تله های مختلفی را در کمین قربانیان خود قرار دهید. برای بدست آوردن احترام، باید قربانیان خود را نابود سازید. از قاتلان تا دانشمندان دیوانه این مکان را به عنوان خانه خود می شناسند. اینجا بهترین مکان برای استراحت کردن جنایتکاران است! با کمک مینیون های خود و تعداد زیادی از قاتلان می توانید این خانه را به تله ای ترسناک بدل کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید گول زدن افراد بومی و هدایت آن ها به سمت این تله ها می باشد. هر شب شما میزان درجه شیطانیت خود را بالاتر می برید تا جایی که همه قلعه شما را ترسناک و هولناک توصیف کنند. بهترین دخمه ها را برای خون آشمان خود فراهم سازید و برای دانشمندان دیوانه، مکانی برای تحقیقات شیطانی ایجاد کنید. هر کدام از هیولاها و جنایتکاران دارای قدرت های منحصر به فرد خود می باشند.
ادامه مطلب

دانلود بازی Aven Colony کلونی آون برای کامپیوتر

تاریخ : 29 خرداد 1397
دسته بندی : سرگرمی بازی
توسط : nreern
بازدید : 425

دانلود Aven Colony برای ویندوز

Aven Colony خانه ای جدید برای انسان ها با کلونی آون ایجاد نمایید. سیاره ای بیگانه که دارای جنگل ها، صحرا ها و دشت های مختلفی می باشد را کاوش کنید. شما باید انسان ها را بر روی سیاره ای که چندین سال نوری با زمین فاصله دارد مستقر کنید و کلونی های کوچک خود را گسترش دهید. منابعی که در اختیارتان قرار می گیرد را مدیریت کنید و از کلونی خود در مقابل شرایط وخیم محافظت کنید و آن را در جهتی مناسب هدایت کنید. در این جهان اکسیژن کم می باشد و طوفان های الکتریکی شدیدی رخ می دهد. باید با گاز های سمی و بسیاری دیگر از مشکلات سر و کله بزنید. با گونه های بیگانه مختلف رو به رو شوید، بسیاری از آن ها خطرناک و کشنده هستند. از 12 گونه مختلف نمایش ساختمان ها استفاده کنید تا میزان کسب رضایت، نیاز های کارکنان، شکل ظاهری ساختمان ها و بسیاری دیگر را مشاهده کنید. احترام اعضای کلونی های خود را بدست آورید و رانک خود را بهبود بخشید. این جهان اسرار پنهان زیادی را درون خود مخفی کرده است، آن ها را بیابید.

ادامه مطلب

دانلود بازی TD Ultimate (Restocked) دفاع از تاور نهایی برای کامپیوتر

تاریخ : 25 خرداد 1397
دسته بندی : سرگرمی بازی
توسط : nreern
بازدید : 1555

بازی دفاع از تاور نهایی برای کامپیوتر TD Ultimate (Restocked)

TD Ultimate (Restocked) آیا از انجام بازی های تکراری TD خسته شده اید و به دنبال تجربه ای جدید هستید؟ این بازی ترکیبی از سبک دفاع از تاور و نقش آفرینی با عناصر شوتر می باشد. از هر ژانری، بهترین و لذت بخش ترین قسمت جدا شده و در این بازی به کار رفته است. بازیکنان می توانند تاکتیک های دلخواه خود را در سطوح چالش بر انگیز این بازی به کار ببرند. اگر می خواهید کمی شلوغی و خرابی به بار بیاورید، از تاور کوچک استفاده کنید و با تفنگ های مینی یا پلاسمایی، دشمنان خود را نابود سازید. اگر نیاز به بهبود قدرتهای خود را لول آپ کردن، استفاده از تیرهای ویژه و ... دارید حالت بازی را تغییر دهید و به عنوان تیرکمان دار دشمنان را نابود سازید. فراموش نکنید که با ساخت تاورهای جدید می توانید دشمنان را زودتر از پای در بیاورید. هر کدام از این تاورها دارای قدرت های منحصر به فرد خود می باشند. برخی از آن ها قادر هستند که دشمنان شما را در آتش بیاندازند و برخی از آن ها به منظور کند کردن حمله به کار می روند. با استراتژی مناسب، این تاور ها را با یک دیگر ترکیب کنید و دشمنان خود را از پای در بیاورید.

ادامه مطلب