دانلود رایگان / سرگرمی / دانلود بازی کامپیوتر

دانلود Sunset Harbor برای ویندوز

Cities Skylines Sunset Harbor بازی جذابی است که تمامی رده های سنی می توانند از آن لذت ببرند. این بازی توسط کمپانی محبوب Paradox Interactive توسعه پیدا کرده است و به 9 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. این بازی صنعت ماهیگیری را شبیه سازی می کند و در آن به توسعه شهر خود خواهید پرداخت. گزینه های جدیدی برای انتقال ماهی ها در اختیار خواهید داشت. سرگرمی شهرتان را افزایش دهید. در 5 نقشه جدید بازی شهرهایتان را گسترش دهید و بیش از پیش ماهی بگیرید.

صنعت جدید ماهی گیری را با تحت کنترل گرفتن قایق های ماهی گیری تجربه کنید. Sunset Harbor یکی از پچ های Cities Skylines است که بیش از هر چیزی روی ماهیگیری تمرکز دارد. از گیاهان تصفیه کننده آب استفاده کنید. آن ها آب های آلوده را سالم می کنند تا بار دیگر بتوانید از آن استفاده کنید. سیستم جدید اتوبوس رانی را تجربه کنید. سرویس حمل و نقل بین شهری ایجاد کنید و مسافران را سر وقت برسانید. مکان مناسب را برای ساخت شهرتان بیابید. این بازی مجموعه ای از نقشه ها را ارائه می کند که هر کدام دارای موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی متفاوتی می باشد. Cities Skylines Sunset Harbor گرافیک سه بعدی جذابی دارد که جزئیات بالایی در آن به کار گرفته شده است. بازی Fishing Sim World و دانلود بازی Euro Fishing: Hunters Lake از سری بازی های ماهیگیری کامپیوتر می باشند.

ادامه مطلب

دانلود Two Point Hospital برای ویندوز

Two Point Hospital بازی کامپیوتری جذابی است که در آن بیمارستان خود را خواهید ساخت. می توانید بیمارستان بسیار زیبا یا کارآمدی بسازید که اداره امور کل کشور دو نقطه را بر عهده بگیرد. طراحی بیمارستانتان را به گونه ای بهینه کنید که تعداد افرادی که می پذیرید بالاتر برود و در نتیجه سوددهی بیشتری داشته باشید. اتاق ها و مکان های انتظار را مطابق انتظار هایتان طراحی کنید. بیمارستانتان را بزرگ و بزرگ تر کنید تا جایی که چند ساختمان داشته باشد.

آیتم های دکوری و زیبا را در بیمارستانتان قرار دهید تا بیکاری بیماران کاهش پیدا کند و شادتر شوند. انتظار نداشته باشید که بیشتر بیماران شما مریضی های معمولی داشته باشند. در این جهان با انواع بیماری های عجیب و غریب از کیوبیسم تا بسیاری دیگر مواجه خواهید شد. هر کدام از آن ها نیاز به تجهیزات ویژه خود برای درمان دارند. بیماران را بررسی کنید و اتاق هایی مناسب در این زمینه بسازید. شاید بتوانید یک بیمار را درمان کنید. ولی آیا قادر هستید که با اپیدمی ها و بیماری های فراگیر رو به رو شوید؟ ماشین هایتان را ارتقا دهید تا پول بیشتری را در زمان کمتری بدست آورید.

ادامه مطلب

دانلود SolSuite Sudoku Up برای اندروید

SolSuite Sudoku Up با میلیون ها پازل مختلف می تواند شما را برای سال ها سرگرم کند! دیگر نیازی نیست به دنبال بازی های دیگر برای سودوکو باشید. این بازی با ارائه 5 درجه سختی، انواع سودوکوها را در اختیار شما قرار می دهد تا اوقات خود را با لذت سپری کنید. جزئیات آماری هر بازی در قالب نموداری، 3D pie و نمودارهای نواری به نمایش در خواهد آمد. با توجه به آن ها می توانید از مهارت خود در این بازی جذاب با خبر شوید. اطلاعات نظیر تمام بازی ها، آمار تمام بازی ها، مجموعه برد و باخت ها و بسیاری دیگر در این برنامه ذخیره سازی می شوند و به شما نشان داده می شوند. در این بازی حتی می توانید سودوکو یتان را پرینت بگیرید و به شکل فیزیکی آن را حل کنید.

درجات سختی این بازی شامل بسیار ساده، ساده، متوسط، دشوار و بسیار دشوار است. حروف، تصاویر، و اعداد در سودوکوها وجود دارد. حروف جدید را امتحان کنید و تصاویر را کامل کنید. تم بازی را تغییر دهید و در محیطی که علاقه دارید سودوکوهایتان را حل کنید. بیشترین امتیاز را در هر قالب بدست آورید. گرافیک سه بعدی این بازی ظاهری جذاب و چشم نواز دارد. SolSuite Sudoku Up دارای سیستم منحصر به فردی در امتیاز دهی و جمع آوری آمار مختلف می باشد که اطلاعات را با جزئیات بالا به شما نشان می دهد.

ادامه مطلب

دانلود Generation Zero برای ویندوز

Generation Zero سال 1980 است. در سوئد هستید. افراد بومی ناپدید شده اند و ماشین های ناشناخته ای در خیابان ها پرسه می زنند. جهان باز و بزرگ این بازی را کاوش کنید تا از اسرار مهاجمان با خبر شوید، استراتژی های خود را بهبود بخشید تا بتوانید به حمله آن ها پاسخ مناسب بدهید. در Generation Zero، زنده ماندن خود نوعی پیروزی به شمار می رود. ماموریت ها را پشت سر بگذارید و از سلاح های مختلف و منابعی که در اختیار دارید استفاده کنید تا با دشمنانی که چند برابر از شما قوی تر هستند رو به رو شوید. با تاکتیک مناسب سلاح ها، مهارت ها و تجهیزات مختلف را کنار هم قرار دهید و دشمنانتان را نابود کنید. Generation Zero را می توانید به شکل تک نفره یا چند نفره بازی کنید.

حالت چند نفره و تیمی بازی حتی جذاب تر از مود تک نفره آن است. باید با دوستان خود به شکل تیمی بازی کنید و از مهارت های اختفایتان استفاده کنید تا دشمنان از محلتان با خبر نشوند. برخی از دشمنان برای حمله مستقیم زیادی قوی هستند. تحت چنین شرایطی باید به شکل پنهانی به آ« ها نزدیک شوید، نقاط ضعف آن ها را بیابید و سپس حمله کنید. Generation Zero نوستالوژی های 1980 را در قالب مدرن و جذاب به نمایش می گذارد. این بازی دارای گرافیک بالا با جزئیات فراوانی می باشد.

ادامه مطلب

دانلود Frontline Zed برای ویندوز

Frontline Zed ZiGen Science Facility تا جایی که می توانید سلاح جمع آوری کنید. زمان خود را مدیریت کنید. آیا ساعت ها از وقت ارزشمند خود را برای تعمیر کردن پایگاه دفاعی خود صرف می کنید، یا به دنبال بازمانده های دیگر می روید تا به شما در جنگتان کمک کنند. زمانتان را به شکل روزانه مدیریت کنید. به دنبال سلاح ها و بازمانده ها بروید یا دفاع پایگاهتان را تقویت کنید. از پایگاه خود در مقابل حملات شبانه دفاع کنید. دو ساعت گیم پلی اکشن و جذاب بریا شما طراحی شده است. سلاح های جدید، دشمنان تازه، و حالت دو نفره از ویژگی های تازه این بازی هستند. Frontline Zed ZiGen Science Facility نظرات متفاوتی در استیم دریافت کرده است.

این بازی با ترکیب سبک اکشن، استراتژی، و وحشت فضای متفاوتی به وجود آورده که می تواند شما را به خوبی مشغول خود کند. این بازی به 7 زبان زنده دنیا ترجمه شده، به شکل کامل از کنترلر ها و دسته ها پشتیبانی می کند، و دارای 17 اچیومنت استیمی نیز هست. می توانید صفحه نمایش مانیتور را به دو بخش تقسیم کنید و همراه با دوستتان بازی کنید. از مسلسل، تا کلت و دیگر سلاح ها در اختیار شما قرار می گیرند. Frontline Zed ZiGen Science Facility خود نوعی دفاع از تاور هم به شمار می رود.

ادامه مطلب

دانلود BomberX برای ویندوز

BomberX کنترل کاراکترهای غیر معمول را در دست بگیرید و دشمنان خود را تا جای ممکن منفجر کنید. در حالت یک نفره یا چند نفره رقابت کنید. برای ثروت یا بدست آوردن تجهیزات نهایت قدرت خود را نشان دهید. مجموعه بزرگی از آیتم ها وجود دارند که با آن ها می توانید میزان خون، اثر بمب ها، و عملکر بازیتان را بهبود بخشید. رنج انفجار، سرعت، تعداد برخی از بمب ها، و امتیاز خون بالاتر رفته، و بنابرین حملات خشن تری را تجربه خواهید کرد. سه مود مختلف برای نقش آفرینی، امکان انجام بازی در حالت آفلاین، گرفتن بمب ها و کاراکترهای جدید، کنترل بازی با جوی استیک، گیم پلی به شدت اعتیاد آور و سه کارت انحصاری از جمله ویژگی های جذاب این بازی هستند.

BomberX گرافیک پیکسلی دو و نیم بعدی جذابی دارد که می تواند شما را به خوبی مشغول خود کند. نبرد های آنلاین PVP از جذابیت خاصی برخوردار هستند و در آن ها نه تنها سرعت عمل بلکه استراتژی مناسب اهمیت بالایی دارد. BomberX در استیم با استقبال مثبت کاربران رو به رو شده است. هر کدام از نقشه ها دارای ساختار منحصر به فرد خود است. با توجه به نقشه ای که در آن هستید باید تصمیم بگیرید که از چه کاراکتر و بمبی استفاده کنید. پلیرها در هر بازی رتبه بندی می شوند و تعداد کسانی که کشته اند نشان داده می شود.

ادامه مطلب
گیفت کارت