دانلود رایگان / سرگرمی / دانلود بازی کامپیوتر

دانلود Carnival Games برای ویندوز

Carnival Games بازی جذابی است که هم می توانید تنهایی از آن لذت ببرید و هم می توانید آن را با دوستانتان دنبال کنید. 20 مینی گیم جذاب در این بازی گنجانده شده است. بازی های کلاسیکی نظیر انداختن دلقک ها را می توانید در Carnival Games  بیابید. دوستان و فامیلتان را به بازی دعوت کنید. 4 نفر می توانند همزمان بازی کنند. Carnival Games جو رقابتی بی نظیری را به وجود می اورد. با پیروز شدن، بلیط های بیشتری بدست آورید و از بلیط ها برای خرید لباس های جدید برای کاراکترهای کارنیوالتان استفاده کنید. آن ها را به گونه ای طراحی کنید که با استایل شما سازگار باشند.

این بازی جذاب به 8 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. از برخی از دسته ها نیز پشتیبانی می شود. صفحه نمایش بازی با شما و سایر پلیرهای دیگر به اشتراک گذاشته می شود تا بتوانید همزمان بازی کنید. امکان بازی کردن از راه دور نیز وجود دارد. این بازی دارای 50 اچیومنت استیمی می باشد. Carnival Games برای تمامی سنین مناسب بوده و همه می توانند از آن لذت ببرند. این بازی تازه منتشر شده است و انتظار می رود مینی گیم های تازه ای در نسخه های بعدی اضافه کند. بسیاری از بازی هایی که در شهربازی وجود دارند را در این بازی می یابید.

ادامه مطلب

دانلود Grey Skies برای کامپیوتر

Grey Skies A War of the Worlds Story بازی جذابی است که بر اساس شاهکار H.G. Wells طراحی شده است. مکان های مختلف را کاوش کنید و با مفاهیم آیکونیک مشهوری مانند دود سیاه، چمن های قرمز و ماشین های جنگی رو به رو شوید. Grey Skies A War of the Worlds Story بازی تک نفره stealth و ماجراجویانه ای است که از همان ابتدا شما را در دل حمله مارتین قرار می دهد. در نقش Harper بازی کنید. از محیط اطراف به نفع خود استفاده کنید. یا مهارت کاراکتر خود را ارتقا دهید تا اشیاء قدرتمندتری برای پرتاب ایجاد کنید. راه های خنثی کردن یا دور زدن دشمنان را یاد بگیرید.

سطح خود را به تدریج بالا ببرید. آنقدر که توانایی شرکت در نبرد مارتین را داشته باشید. Grey Skies A War of the Worlds Story اتمسفری خاص و مه آلود دارد. در محیط های مختلف کاوش خواهید کرد و وظایف متنوعی را پشت سر می گذارید. مکان های زیرزمینی، دود و آتش چیزهایی هستند که به کرات با آن ها مواجه می شوید. Grey Skies A War of the Worlds Story داستانی چذاب دارد که دنبال کردن بازی را لذت بخش می کند. این بازی از برخی از دسته ها پشتیبانی می کند. علاوه بر این اطلاعات شما در فضای ابری استیم ذخیره سازی می شود. 11 اچیونت استیمی نیز وجود دارد که با انجام کارهایی خاص قادر به دریافت آن ها هستید. اشیاء مختلفی که میسازید را آزمایش کنید تا از کاربرد آن ها با خبر شوید.

ادامه مطلب

دانلود Eldrador Creatures برای ویندوز

Eldrador Creatures همراه با مخلوفات الدرادور وارد نبرد 4 دنیا شوید و دیگر گروه ها را شکست دهید تا بر الدرادور فرمان روایی کنید. Eldrador Creatures بازی استراتژی نوبتی چذابی است که می تواند شما را برای مدت قابل توجهی سرگرم کند. 20 کاراکتر اورجینال وجود دارد که با آن ها می توانید بازی کنید. مخلوقات جدیدی نیز اضافه شده اند. از توانایی های منحصر به فرد مخلوقات خود استفاده کنید تا دشمنانتان را در نبرد های تاکتیکی شکست دهید. 4 حالت مختلف ماده مذاب، یخ، سنگ و جنگل وجود دارد. جهان های بازی پویا هستند و عناصر مختلفی را در آن ها می یابید. Eldrador Creatures به 5 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. اگر دسته یا جوی استیک در اختیار دارید می توانید بازی را با آن دنبال کنید.

Eldrador Creatures دارای 24 اچیومنت استیمی می باشد. فضای بازی دو و نیم بعدی می باشد. در مکان های مختلف با دشمنان متفاوتی رو به رو می شوید که هر کدام از آن ها دارای توانایی های منحصر به فرد خود هستند. گرافیک بازی چندان بالا نیست و جزئیات زیادی در آن به چشم نمی خورد. با این وجود گیم پلی بازی به گونه ای می باشد که می تواند شما را سرگرم کند. علاوه بر این اگر سیستمتان چندان جدید نیست و قادر به اجرای بازی های سنگین نیستید، احتمالا می توانید Eldrador Creatures را روی سیستمتان نصب و اجرا کنید.

ادامه مطلب

دانلود Raiders Forsaken Earth برای ویندوز

Raiders Forsaken Earth بازی استراتژی و مدیریتی جذابی است که در آن در نقش رهبر گروهی از غارتگران پسا آخرالزمانی بازی می کنید. با نابود کردن آخرین بازمانده های تمدن، و سرقت منابع آن ها سازمان خود را گسترش دهید. ویرانه ها به قهرمان جدیدی احتیاج ندارند. Raiders Forsaken Earth امتیاز بسیار بالایی از کاربران استیمی دریافت کرده است. سیستم استراتژی بازی بسیار گسترده است و انتخاب های متنوعی پیش روی شما قرار می گیرد. 51 اچیومنت استیمی را بدست آورید. سطح سوارکاران خود را ارتقا دهید، آن ها را مدیریت کنید و اعضای جدیدی استخدام کنید.

برای گسترش دادن نیروهایتان، به سرزمین های دیگر حمله کنید و منابع تازه ای غارت کنید. با افراد بومی تعامل داشته باشید. با آن ها همکاری کنید یا منابعشان را غارت کنید. سرزمین های وحشت خود را گسترش دهید. بازمانده هایی که دستگیر کرده اید را باید با مشت آهنین رهبری کنید تا افراد دیگر فکر خیانت و شورش به سرشان نزند. شما رهبر هولناک سوارکاران هستید. در نبرد ها شرکت کنید و هم افراد دشمن را بترسانید و هم افراد خودتان را. با افزایش دادن توانایی های ذهنی و فیزیکیتان کنترل کامل ویرانه ها را بدست آورید. قانون های دلخواه خود را برای سوارکاران تعیین کنید تا جامعه مطابق نظرات شما رهبری و مدیریت شود.

ادامه مطلب

دانلود Slasher Keep برای ویندوز

Slasher's Keep بازی اول شخص roguelite ای است که روی مبارزه های تن به تن از نزدیک، و جمع آوری غنیمت تمرکز ویژه ای کرده است. در دانجئون هایی که به شکل مرتب برای شما تولید می شوند، حمله کنید و دشمنان خود را تکه تکه نمایید. شما در اعماق Slasher's Keep به حال خود زندانی شده اید. ساختمانی مخوف که در بالای جنگل فراموش شده ای از دورترین حیات وحش Ool جای دارد. اگرچه به مرور زمان فرمانده ها عوض شدند، با این حال جایگاه نهایی تمامی عناصر شرور شناخته شده همیشه این دانجئون بوده است. بسیاری از افراد شرور تلاش کرده اند که از این دانجئون فرار کنند.

با این حال تلاش های آن ها بی سر انجام باقی مانده است. آیا شما هم با سرنوشتی مشابه آن ها رو به رو می شوید؟ یا بر چالش های که پیش روی شماست غلبه می کنید؟ سطوح این بازی به شکل تصادفی تولید می شوند. تله های مختلفی در هر سطح وجود دارد که باید مراقب آن ها باشید. علاوه بر این مکان های پنهان مختلفی در بازی گنجانده شده است. در نبرد های نزدیک، کاراکتر شما توانایی جلوگیری از جمله دشمنان را دارد. انواع مختلفی از دشمنان وجود دارد که شکست دادن هر کدام از آن ها، نیاز به استراتژی خاصی دارد. می توانید از چوب های جادویی برای حملات از راه دور استفاده کنید. با این حال تمرکز بازی بیشتر روی مبارزات از راه نزدیک می باشد.

ادامه مطلب

دانلود Impostor Inside Us برای ویندوز

Impostor Inside Us شخصی با جعل هویت و هدف نابود کردن تمام محققان، وارد سازمان تحقیقاتی زیرزمینی شده است. شما بین اعضای اعضای تیم یا فرد جاعل انتخاب خواهید کرد. اگر نقش یکی از اعضای سازمان تحقیقاتی را انتخاب کنید، باید با سرنخ های مختلفی که به جای مانده است و اعضای دیگر آن ها را به شما پیشنهاد می دهند فرد فریبکار را پیدا کنید. اگر نقش فریبکار را انتخاب کنید، باید از هر فرصتی برای نابود کردن اعضا استفاده کنید. نظر خود را در مورد افرادی که به نظر مشکوک هستند اعلام کنید. تمام ماموریت ها را کامل کنید تا پیروز شوید. می توانید با پیدا کردن فریبکار نیز برنده شوید.

اگر در نقش قاتل بازی می کنید، برای پیروزی باید افراد دیگر را بکشید. از حیله های مخرب استفاده کنید تا آشوب به پا شود و فرصت کشتن افراد دیگر را پیدا کنید. زمانی پیروز می شوید که تنها شما و یک فرد دیگر باقی مانده باشد. Impostor Inside Us برای پلتفرم های مختلفی منتشر شده است و حالا می توانید آن را روی کامپیوتر خود نیز تجربه کنید. این بازی گرافیک قابل قبولی را داراست. در طول مدت زمانی که در اختیارتان قرار می گیرد باید فعالیت های مختلفی را انجام دهید. این بازی دارای 27 اچیومنت استیمی می باشد و تنها در حالت تک نفره و به شکل آفلاین می توانید آ« را دنبال کنید. Impostor Inside Us بر روی سیستم های نسبتا قدیمی نیز اجرا می شود.

ادامه مطلب
گیفت کارت