دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی KAKU Ancient Seal بازی کاکو مهرباستانی برای PC

بازی KAKU Ancient Seal یک گیم جذاب و سرگرم‌کننده که دارای مراحل و ماموریت‌های متنوع می‌باشد، به عنوان پسری ماجراجو به نام کاکو، در جنگل‌های سرسبز، بیابان‌های سوزان، و آتشفشان‌های خشمگین در جستجوی آثار باستانی که کلید بازگرداندن صلح و هماهنگی به جهان هستند، سفر خواهید کرد. در طول مسیر، با پازل‌های مختلفی روبرو خواهید شد که هوش و چابکی شما را محک می‌زند و همچنین با مبارزات پویا که مهارت‌های شما را به حداکثر می‌رساند. در طول سفر خود، شما همچنین با گروه بازیگران متنوعی از شخصیت‌ها روبرو خواهید شد که هر کدام داستان‌ها و ماموریت‌های خاص خود را دارند. به آنها در مبارزاتشان کمک کنید و آنها نیز ممکن است به نوبه خود در تلاش برای شکست دادن اربابان و بازگرداندن تعادل به زمین به شما کمک کنند.

بازی KAKU Ancient Seal دارای انواع مختلف مکان‌ها و غارها می‌باشد که می‌بایست تمامی آنها را کشف نمایید، با Piggy در کنار شما، یک همراه قدرتمند که می‌تواند بین فرم‌های عنصری جابجا شود، قدرت و تطبیق پذیری لازم برای غلبه بر هر چالشی را خواهید داشت. از توانایی‌های منحصربه فرد Piggy برای حل پازل‌ها، عبور از زمین‌های خائنانه و پیشی گرفتن از دشمنان خود در نبرد استفاده کنید. در دنیایی پر جنب و جوش غوطه ور شوید که پر از اسرار برای کشف، کردن می‌باشد. آیا آنچه لازم است برای بازگرداندن تعادل به زمین و نجات آن از نابودی در اختیار خواهید داشت؟ سرنوشت قاره در دستان توست. انواع مختلف سلاح‌ها، زره‌ها و لوازم جانبی در گیم وجود داشته که به سادگی می‌توانید هر کدام را انتخاب نمایید.

ادامه مطلب

دانلود بازی Songs of Silence بازی آهنگ های سکوت برای PC

بازی Songs of Silence عنوان یک گیم جذاب که امکان می‌دهد بازیکنان گروهی از قهرمانان شجاع را در تلاش برای دفع سکوت و بازگرداندن قدرت به زمین جمع آوری کنند. به عنوان حاکم یک پادشاهی کوچک، باید تصمیمات عاقلانه‌ای در مورد مدیریت منابع، ساخت و ارتقاء ساختارها، استخدام نیرو و ایجاد اتحاد با پادشاهی‌های دیگر بگیرند. هرچه بازیکنان پیشروی می‌کنند، رازهای پشت سکوت اصلی را کشف می‌کنند و آثار قدرتمندی را بدست می‌آورند که به آنها در ماموریت خود کمک می‌کند.

بازی Songs of Silence قابلیت‌های بسیاری را دارا می‌باشد، بازیکنان قهرمانان خود را برای مبارزه با نیروهای Silence در درگیری‌های استراتژیک سریع به کار می‌گیرند. هر قهرمان دارای توانایی‌ها و مهارت‌های منحصر به فردی است که می‌تواند جریان نبرد را تغییر دهد و بازیکنان باید با دقت ترکیب و موقعیت خود را برای رسیدن به پیروزی انتخاب کنند. توسعه قهرمان یکی از جنبه‌های کلیدی بازی است، زیرا بازیکنان باید قهرمانان خود را بالا ببرند، آنها را به تجهیزات قدرتمند مجهز کنند و توانایی‌های جدیدی را باز کنند تا پتانسیل کامل خود را آزاد کنند. همانطور که بازیکنان در طول بازی پیشرفت می‌کنند، اسرار منشا Silence را کشف خواهند کرد تا به آنها در تلاش خود کمک کنند.

ادامه مطلب

دانلود بازی Sneak Out بازی یواشکی بیرون برای PC

بازی Sneak Out هر بازیکن کنترل شخصیتی را بر عهده خواهد گرفت یا نقش یک مخفی‌کار یا شکارچی که باید به خوبی از ویژگی‌های کاراکتر استفاده نمایید و همچنین پنهان‌کنندگان سعی می‌کنند وظایف مختلفی را در سراسر قلعه انجام دهند و در عین حال از شکارچی دوری کنند. وظایف می‌تواند از پیدا کردن اشیاء پنهان تا حل پازل و معماها باشد.

بازی Sneak Out امکان می‌دهد به عنوان یک پنهان‌کننده، باید از مخفی کاری و حیله‌گری خود برای پیشی گرفتن از شکارچی استفاده کنید و بدون اینکه گرفتار شوید از قلعه عبور کنید. شما باید با همکار خود کار کرده تا حواس شکارچی را پرت کنید و فرصت‌هایی برای تکمیل وظایف ایجاد نمایید. بازی در قسمت‌ها و بخش‌های متنوع انجام خواهد شد و باید با کسب مهارت‌های مختلف از دست حریفان پیش روی خودتان فرار نمایید البته همه چیز بستگی به نقشی که دارید داشته باید واکنش نشان دهید.

ادامه مطلب

دانلود بازی F1 2024 بازی فرمول 1 برای PC

بازی F1 2024 یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین سری بازی‌های مسابقات فرمول یک می‌باشد. این سری بازی‌ها توسط شرکت Codemasters تولید می‌شود و شامل شبیه‌سازی‌های واقع‌گرایانه از مسابقات فرمول یک و تجربه مسابقات در مدارهای مختلف است. بازی‌های سری F1 شامل انواع حالات مسابقه‌ای، مدیریت تیم، تعمیر خودرو، قسمت‌های چندنفره آنلاین و انواع حالت‌های دیگر است که علاقه‌مندان به مسابقات فرمول یک می‌توانند از آنها لذت ببرند. 

بازی F1 2024 بدون شک دارای قابلیت‌های فوق العاده می‌باشد و پلیرها قادر هستند رقابت‌های جذابی را تجربه نمایند، هر ساله یک نسخه جدید از این سری بازی‌ها منتشر می‌شود که مرتبط با مسابقات فرمول یک سال بعد است. هیجان مسابقه در EA SPORTS™ F1® 24، بسیار بالا بوده با در اختیار گرفتن ماشین‌ها با ویژگی‌ها و قدرت‌های خاص می‌توانید در رقابت‌های هیجان انگیز شرکت کرده و برای کسب پیروزی تلاش نمایید.

ادامه مطلب

دانلود بازی Venture to the Vile برای PC

| نسخه فشرده FitGirl اضافه شد |

بازی Venture to the Vile عنوان یک بازی جذاب و سرگرم‌کننده که در سبک اکشن و ماجراجویی بوده و توسط Studio Cut to Bits طراحی و توسط Aniplex Inc منتشر شده است. همانطور که در خیابان‌های وهم انگیز Rainybrook حرکت می‌کنید، با موجودات پیچ خورده و ارواح وحشتناکی روبرو می‌شوید که توسط Vile فاسد شده‌اند. تنها با هوش خود و یک طلسم مرموز که توانایی‌های ماوراء طبیعی را به شما می‌دهد، باید اسرار تاریک شهر را کشف کرده و با منبع قدرت شرور مقابله کنید.

بازی Venture to the Vile به شما امکان می‌دهد، هر رئیسی که شکست می‌دهید به شما توانایی جدیدی خواهد داد که به شما در جستجوی کمک می‌کند و امکان می‌دهد از مناطق غیرقابل دسترس قبلی عبور نمایید و اسرار پنهان را کشف کنید. از یک شمشیر شعله ور که می‌تواند درختان بزرگ را برش دهد تا سپری که می‌تواند پرتاب‌های مرگبار را منحرف کند استفاده نمایید، تسلط بر این قدرت‌ها برای بقای شما بسیار مهم است. با کسب قدرت بیشتر و بدست آوردن توانایی‌های خاص، باید خطر غرق شدن در تاریکی‌ها را به جان بخرید.

ادامه مطلب

دانلود بازی SMUTA بازی اسموتا برای PC

بازی SMUTA عنوان یک بازی جذاب و سرگرم‌کننده که توسط شرکت Cyberia Nova در سبک استراتژیک عرضه شده است، میزان شدت جنگ و درگیری‌ها در قرن 17 و سال 1612 بیشتر شده و وضعیت روسیه مناسب نیست، نیروهای بسیاری در این میان از بین می‌روند و شرایط رفته رفته بدتر خواهد شد. با در اختیار گرفتن انواع مختلف ماموریت‌های خاص و چالش برانگیز می‌توانید وضعیت را متعادل کرده و آرامش را دوباره بازگردانید.

بازی SMUTA در سبک استراتژیک و مدیریتی بوده به پلیرها این امکان را می‌دهد تا با در دست گرفتن تمامی قدرت‌های موجود به ساخت و ساز و پیروزی در جنگ‌های موجود شوند، در این سری از بازی‌ها می‌بایست منابع و امکانات خودتان را بطور کامل مدیریت کرده و با پیش روی درست در هر یک از ماموریت‌ها در نهایت بخش‌های مختلف کشور را بهبود بخشید. بازی Smuta با به نمایش گذاشتن بخشی از تاریخچه جنگ‌های روسی کمک می‌کند وضعیت آن زمان را بهتر درک کنید.

ادامه مطلب