دانلود رایگان / سرگرمی / دانلود بازی کامپیوتر

دانلود Killsquad برای ویندوز

KillSquad

در نبرد های اکشن مهیج بازی جهنم به پا کنید. به سیارات مختلف حمله کنید و افتخار کسب کنید. در فضای آنلاین بازی؛ با دیگران پیمان ببندید. مهارت های خود را آزاد کنید و با سلاح های منحصر به فرد خود رقبایتان را شکست دهید. با به کار بردن مواد مختلف آن ها را قوی تر کنید. و، اگر جان سالم به در بردید، از چیزی که بدست آورده اید استفاده کنید تا یک روز بیشتر زنده باقی بمانید. در KillSquad بیش از هر چیزی، کنترل توانایی های قهرمان اهمیت دارد. در طول نبرد ها با لشکر هیولاها و باس های قدرتمندی مواجه خواهید شد. با شکست دادن دشمنان و کسب تجربه می توانید شاخه های مختلف درخت مهارت های کاراکتر خود را آزاد کنید تا توانایی های جدیدی بدست آورید.

مهارت های قهرمانان به گونه ای طراحی شده است که گیم پلی منحصر به فردی را با کیبورد یا گیم پد به وجود بیاوردند. به شکل خلاصه، هدف توسعه دهندان این بازی ترشح هر چه بیشتر آدرنالین در خون شما می باشد. از بین یکی از 4 کلاس موجود انتخاب کنید. هر کدام از آن ها در ابتدا توانایی های محدودی دارند. پس از انجام ماموریت ها، قادر به شخصی سازی کاراکتر خود با توانایی های جدید خواهید بود. زمانی که ماموریتان تمام شد، تازه وارد نبرد های رنکینگ خواهید شد و در آن جا می توانید چیز های مختلفی از جمله مقام یا توانایی های منحصر به فرد بدست آورید. پیش از شروع ماموریت با دیگران پیام ببندید یا مستقیم وارد ماموریت شوید. انتخاب با شما خواهد بود. در بخش دانلود بازی کامپیوتر شما می توانید به آرشیو کامل دسترسی داشته باشید.

ادامه مطلب

دانلود DreadOut 2 برای ویندوز

DreadOut 2

بازی سوم شخص ماوراطبیعی وحشتناکی است که در آن شما در نقش لیندا، دانش آموز دبیرستانی گرفتار شده در دهکده ای متروکه بازی خواهید کرد. در این بازی ترسناک کامپیوتر لیندا با اسمارتفون قابل اعتمادش با هیولاهای وحشتناک مقابله می کند و باید به او کمک کنید که پازل های مختلف را حل کند. تصمیم های شما سرنوشت او را در نهایت مشخص خواهد کرد. DreadOut 2 امتیاز بالایی از کاربران استیمی دریافت کرده است. گروهی از دانش آموزان دبیرستانی از حوزه اردوی تفریحی خود خارج می شوند و با چیزی غیر منتظره رو به رو می شوند: دهکده ای فراموش شده و خالی از سکنه. در ابتدا آن ها متوجه نمی شوند که چه چیزی داخل این دهکده کمین کرده است.
قدم زدن معمولی آن ها به فاجعه ای هولناک تبدیل می شود که هر لحظه، بدتر از لحظات قبل به نظر می رسد. اما در نهایت همه چیز به لیندا ختم می شود. او در طول ماجراجویی خود با قدرت های ناشناخته ای رو به رو می شود که از درونش ظاهر می شوند. این توانایی ها ممکن است تنها راه نجات او و دوستانش باشد. در مکان های تسخیر شده اندوزی ماجراجویی کنید. با موجودات مخوف ماوراطبیعی مبارزه کنید و پازل های مختلفی که راه شما را سد می کنند حل کنید. بین دو حالت اول شخص و دوم شخص سویچ کنید. با داستان مهیج بازی همراه شوید. DreadOut 2 بیش از 42 اچیومنت استیمی دارد و به 10 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. از برخی از دسته ها نیز پشتیبانی می شود.

دانلود بازی Vampire و

ادامه مطلب

دانلود Tony Stewart's Sprint Car Racing برای ویندوز

Tony Stewarts Sprint Car Racing

در حالی که گاز می دهید خاک زیر ماشینتان به هوا پراکنده می شود. ابتدا در مود های مختلف بازی کنید و زمانی که به اندازه کافی اماده شدید در رقابت های 25 نفره آنلاین این بازی شرکت کنید و قدرت واقعی خود را به دیگران نشان دهید. در حالی که رقیبان خود را شکست می دهید؛ از راننده ای گمنام و بی نام و نشان تبدیل به قهرمان سری مسابقات حالت Career خواهید شد. در Stewarts Sprint Car Racing می توانید با ماشین های قدرتمند 900 HP 410 یا TQ Midget ها نقش آفرینی کنید.
با اسپانسرها قرارداد ببندید و ماشین های خود را ارتقا دهید. از فردی بی سابقه به فردی با مهارت های بین المللی تبدیل شوید. با 24 نفر از دوستان خود رقابت کنید. تورنومنت های هفتگی جذابی در بازی برگزار می شود که خون شما را به تقلا در خواهد آورد. Tony Stewarts Sprint Car Racing از حالت Split Screen پشتیبانی می کند. می توانید صفحه نمایش مانیتور خود را به دو قسمت تقسیم کنید تا شما و دوستتان در یک صفحه باهم دیگر بازی کنید. 24 زمین خاکی طراحی شده است. در رقابت های مختلف سراسر کشور بازی کنید و از دهکده ای کوچک شروع کنید و به استادیوم های حرفه ای برسید. ماشین خود را از جنبه های مختلف شخصی سازی کنید و هم به داخل آن برسید و هم ظاهری جدید به آن ببخشید. Tony Stewarts Sprint Car Racing بازی رسمی مسابقات تونی استوارت است. دانلود بازی Need for Speed Shift و بازی Super Street: The Game از دیگر بازی در این سبک می باشند.
ادامه مطلب

دانلود E-Ball برای ویندوز

E Ball

بازی پلتفرمر ایزومتریک جذابی است که در آن بازیکنان باید ای بال خودشان را به سمت خط پایان هدایت کنند و همزمان در طول مسابقه توپ های ارزشمند را هم جمع کنند و مراقب زمان باشند. در 4 مکان مختلف مسابقه دهید و خود را به چالش بکشید. E Ball دارای 14 اچیومنت استیمی متنوع می باشد که در طول بازی ان ها را کسب خواهید کرد. این بازی به شکل کامل از دسته ها پشتیبانی می کند.

E Ball با ترکیب گیم پلی کلاسیک با طراحی و گرافیک مدرن توانسته نظر مثبت پلیر ها را به خود حلب کند. این بازی کامپیوتر می تواند اعتیاد آور هم باشد. هر کدام از مراحل بازی دارای سوپرایز های غیر منتظره ای است که جذابیت بیشتری به آن ها می بخشد. تعداد اورب های لازم در پایین صفحه نشان داده می شود که مدام به شما یاد آوری می کند باید دنبال آن ها باشید. در بالای صفحه نیز زمان را می توانید مشاهده کنید و در سمت چپ صفحه میزان خون شما نشان داده می شود. نقشه کوچکی نیز در بالا سمت راست وجود دارد که به شما کمک می کند توپ خود را در مکان های نسبتا پیچیده راحت تر هدایت کنید. E Ball به شکل کامل از انواع دسته ها و گیم پد ها پشتیبانی می کند و توصیه می شود که با دسته این بازی را دنبال کنید در غیر این صورت ممکن است کنترل توپ کمی برایتان دشوار باشد. مکان های مختلفی برای مسابقات در E Ball طراحی شده است.

ادامه مطلب

دانلود Townsmen برای ویندوز

Townsmen

مردم خود را هدایت کنید. تاج پادشاهی به شما داده شده است و باید به مردم سرزمینتان کمک کنید تا از دهکده ای کوچک به کشوری بزرگ با امکانات مختلف تبدیل شوید. مهندسان و معماران خود را فرابخوانید تا شهرتان توسعه پیدا کند. البته حواستان باشد که نجارها و معدن چی ها را نیز ارسال کنید. آن ها منابع ضروری برای ساخت و ساز را جمع آوری می کنند. از هموار بودن و حاصل خیز بودن زمینی که می خواهید ساحتمان های خود را در آن بنا کنید اطمینان حاصل کنید. به چالش های پیشروی خود غلبه کنید. مردم دهکده شما به چیزهای مختلفی برای شاد ماندن نیاز دارند.
و شما مجبور هستید که آن ها را شاد نگه دارید؛ چرا که نیاز به مالیات آن ها خواهید داشت. اما مراقب باشید، چیز هایی در جهان وجود دارد که ممکن است آرامش را از ردم شما بگیرد. به عنوان مثال تغییر فصل باعث تغییر نیاز غذایی مردم می شود. در طول تابستان به آب بیشتری نیاز دارید، در طول زمستان به لباس های گرم بیشتر. شرایط هولناکی مانند طاعون، آتش سوزی و ... نیز ممکن است رخ دهد. حتی ممکن است سارقان به شهر شما حمله کنند. باید برای تمامی این موارد خود را آماده کنید. مجموعه بزرگی از خانه های مختلف برای ساخت وس از وجود دارد. شغل های مختلفی را باید افتتاح کنید و مردم خود را مشغول نگه دارید. سلاح های مختلف بسازید، غذا تولید کنید و منابع بیشتری مع آوری کنید. هر چیزی را می توانید از فروشگاه خریداری کنید.
ادامه مطلب

دانلود Lair of the Clockwork God برای ویندوز

Lair of the Clockwork God

بازی پلتفرمر، ماجراجویانه، کلیکی، و سریعی است که می تواند شما را برای مدت قابل توجهی سرگرم کند. این بازی جز بازی کم حجم کامپیوتر می باشد. به بن و دن در مسابقه آن ها با زمان بپیوندید و جلوی رخ دادن فجایع را بگیرید. یکی از پاهای بن در سال 90 گیر افتاده است و هیچ وقت از سطح زمین جدا نمی شود. اگر برایش اجسام به درد نخور جمع آوری کنید؛ خوش حال می شود. او می تواند با ترکیب آن ها پازل های مختلفی را حل کند. دن، همکار او است. دن می خواهد به بزرگترین کاراکتر پلتفرمر تبدیل شود و هر چیزی را که لازم باشد در این زمینه دارد. او حساس است و بینی ای دارد هیچ هم خوانی ای با صورتش ندارد. پازل های کلاسیک کلیکی مختلف را حل کنید. کاراکتر های خود را ارتقا دهید. آن ها می تواند پرش های بلندتری انجام دهند، سریع تر بدوند، و با تفنگ درخشان خود هر چیزی را منفجر کنند.

دن مکان های جدیدی را برای شما آزاد خواهد کرد و بن به شما کمک می کند که پازل های مختلف را حل کنید. اگر بازی های قدیمی دان و بن را دنبال نکرده اید (که باید دنبال کنید) یا به یاد نمی آورید که چه اتفاقاتی در گذشته افتاده است نگران نباشید. این بازی به شکل کاملا مستقل توسعه داده شده است و برای سر در آوردن از آن نیازی نیست که بازی های سری قبل را دنبال کرده باشید. Lair of the Clockwork God  21 اچیومنت استیمی دارد و از برخی از دسته ها نیز پشتیبانی می کند. این بازی با استقبال بی نظیری از کاربران رو به رو شده است.

ادامه مطلب
online×