دانلود رایگان » سرگرمی » دانلود بازی کامپیوتر

Bootleggers Mafia Racing Story

Bootleggers Mafia Racing Story یک بازی اکشن و ماجراجویی است که در دنیای مافیایی و جنایی اتفاق می افتد. شما در نقش یکی از اعضای مافیایی هستید ، بازی شما را به دوران پر شور در دهه 1930 آمریکا می برد. در این بازی نقش جان همرتون، مهندس و مکانیک بازنشسته را بر عهده می گیرید که برای نجات خانه خود از مصادره مجبور به روی آوردن به قاچاق می شود.

در این بازی شما باید با دشمنان خود رقابت کنید، ماموریت های مختلف را انجام دهید و از تمامی تلاش خود برای برتری در مسابقات استفاده کنید. همچنین باید از تمامی تاکتیک های خلافکارانه و جنایی برای افزایش قدرت و توانایی خود استفاده کنید.

بازی Bootleggers Mafia Racing Story دارای گرافیک بالا و محیط بازی زیبا است که شما را به دنیای تاریک مافیایی می کشاند. آیا شما می توانید به یکی از برترین اعضای مافیایی تبدیل شوید و همه را شوکه کنید؟ بازی کنید و این امر را اثبات کنید.

ادامه مطلب

بازی Tools Up

Tools Up یک بازی ماجراجویی و شبیه سازی است که توسط استودیو The Knights of Unity توسعه یافته است. در این بازی، شما و دوستانتان به عنوان گروهی از معماران و سازندگان داخلی کار می کنید و باید به تیم های ساخت و تعمیر خود کمک کنید تا پروژه های ساختمانی مختلف را به پایان برسانند.

در طول بازی، شما باید اتاق ها را طراحی کرده و مبلمان و تجهیزات مورد نیاز را به موقع برای تیم های ساخت و تعمیر فراهم کنید. با گذراندن از مراحل مختلف، شما با چالش های مختلفی روبرو خواهید شد که نیازمند هماهنگی و همکاری با تیمتان است.

بازی Tools Up دارای گرافیک رنگارنگ و زیبا، موسیقی جذاب و چالش های متنوع است که شما را به چالش می کشاند و ساعات خوش گذرانی را برای شما و دوستانتان فراهم می کند.

شما می توانید تا چهار نفر به صورت چندنفره بازی کنید و همکاری کنید تا پروژه های ساختمانی را به پایان برسانید. هر بازیکن می تواند نقش یکی از اعضای تیم را انتخاب کند و وظایف مختلفی از جمله طراحی اتاق، حمل و نقل مواد ساختمانی، و تعمیرات را بر عهده بگیرد.

ادامه مطلب

بازی Rising Lords

Rising Lords یک بازی استراتژیک تاکتیکال است که توسط شرکت Argonwood توسعه یافته است. در این بازی، شما به عنوان یک لرد در دوره وسطی بازی می کنید و باید امپراتوری خود را بسازید، منابع را به دست آورید، ارتش خود را تشکیل دهید و با دشمنان خود مبارزه کنید.

بازی Rising Lords دارای گرافیک زیبا و گیم پلی عمیقی است که شامل مدیریت منابع، ارتش، اقتصاد و دیپلماسی می شود. بازیکنان می توانند با دیگر بازیکنان به صورت چند نفره آنلاین بازی کنند یا به صورت تک نفره در حالت داستانی بازی کنند.

در این بازی شما باید به دقت برنامه ریزی کنید و تصمیم های استراتژیکی در مورد توسعه امپراتوری، مدیریت منابع، ساختار ارتش و ارتباطات دیپلماتیک بگیرید. هر تصمیمی که می گیرید، تأثیر مستقیم بر پیشرفت و پیروزی های شما در بازی خواهد داشت.

ادامه مطلب

بازی Frontline World At War

Frontline World At War نام بازی در سبک ترکیبی اکشن و استراتژیک است که در سال 2023 توسط استودیو Frontline: Games Series برای کامپیوتر منتشر شد. این بازی دوست داران سبک استراتژیک را به دل نبردهای نفس گیر جنگ جهانی دوم می برد و فرصتی برای تجربه روایت های داستانی این دوره پرالتهاب را فراهم می کند.
ترکیب عناصر اکشن و استراتژیک، امکان انتخاب جناح و تنوع بالای واحدها، از نقاط قوت این بازی به شمار می روند. در این بازی شما باید با دشمنان خود مبارزه کنید و ماموریت های مختلفی را انجام دهید تا به پیروزی برسید. 

ادامه مطلب

بازی Delivery Impossible

Delivery Impossible نام بازی شبیه سازی رانندگی با کامیون است که در سال 2024 توسط Drunk Fly Oy برای پلتفرم کامپیوتر PC منتشر شده است. در بازی Delivery Impossible شما در نقش شخصیت اصلی با نام "تام" قرار می گیرید، او یک  راننده اخراج شده که تصمیم می گیرد کسب و کار خود را راه اندازی کند. شما باید با انجام سفارشات عجیب و غریب، از تحویل پیتزا تا حمل و نقل مواد منفجره، کسب درآمد کنید.

گیم پلی این بازی حول محور رانندگی در محیط های مختلف و رساندن محموله ها به مقصد می چرخد. تنوع محموله ها، چالش های مختلفی را برای شما ایجاد می کند. از بارهای لغزنده تا موانع جاده ای، باید مهارت رانندگی خود را به کار بگیرید تا محموله را سالم به مقصد برسانید.

ادامه مطلب

بازی House Flipper 2

House Flipper 2 یک بازی شبیه سازی بازسازی خانه است که توسط Frozen District توسعه یافته و توسط Frozen District و Merge Games منتشر شده است. این بازی دنباله بازی House Flipper 2018 است و در 14 سپتامبر 2023 عرضه شده است.
در House Flipper 2، بازیکنان در نقش یک بازسازی خانه تازه کار قرار می گیرند که باید خانه ها و املاک فرسوده را خریداری و بازسازی کنند تا آنها را برای فروش یا اجاره آماده کنند.

گرافیک بهبود یافته بازی باعث می شود که خانه ها و املاک واقع گرایانه تر به نظر برسند. مکان جدید بازی، Pinnacove، یک شهر کوچک ایتالیایی است که دارای ساختمان های تاریخی و زیبا است. مکانیک جدید بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا کارهای ساختمانی پیچیده تری را انجام دهند، مانند ساخت دیوارها و سقف های جدید. محتوای بیشتر بازی شامل آیتم های جدید، پروژه های جدید و چالش های جدید است.

ادامه مطلب