آروان
آروان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی 2.2 GyroSphere Trials کنترل توپ در فضای سه بعدی برای اندروید با مود

دانلود GyroSphere Trial برای اندروید

GyroSphere Trials مهارت های را به چالش بکشید و به استاد GyroSphere تبدیل شوید. این بازی موانعی غیر قابل پیشبینی را در سر راه شما قرار می دهد و در عین حال محدودیت زمانی خواهید داشت. توپ را بچرخانید، بپرید اما مراقب باشید که نیوفتید وگرنه زندگی خود را از دست خواهید داد. در این کورس چالش برانگیز به نقش آفرینی بپردازید. با کمی بازی کردن، کنترل GyroSphere را می آموزید اما آیا می توانید به استاد آن تبدیل شوید؟ زمان دارای اهمیت بالایی است. تنها سرعت و تمرکز بالا به شما در باز کردن مراحل و چالش های جدید کمک می کند. سعی کنید که مهارت های خود را بهبود بخشید.

با یک انگشت می توان توپ را کنترل کرد. فیزیک بازی کاملا واقع گرایانه می باشد. با باز کردن آرناهای جدید، امتیاز بدست آورید. فضاهای متنوعی برای نقش آفرینی وجود دارد. در بعضی از سناریو های بازی باید روی مسیر هایی بسیار نازک حرکت کنید بدون آن که از روی آن بیوفتید. در بعضی مراحل نیز، سراشیبی های بزرگی در سر راهتان قرار می گیرد و در همین بین، محدودیت زمانی نیز وجود دارد و نمی توانید آرام حرکت کنید. GyroSphere Trials بر روی اندروید 5.1 به بالا قابل اجرا می باشد.


دانلود GyroSphere Trials

✅ نام نرم افزارGyroSphere Trials❤️ تعداد دانلود1775
⭐نسخه نرم افزار2.2🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم اندروید 6 به بالا🔆 حجم فایل48 و 53 مگابایت

ویژگی های بازی GyroSphere Trials


- گرافیک سه بعدی و جذاب

- فیزیک کاملا واقع گرایانه

- وجود محدودیت زمانی برای هر مرحله

- باز کردن چالش های جدید با کامل کردن مراحل قبلی

- کنترل توپ، تنها با یک انگشت

- به آسانی بیاموزید و به سختی استاد شوید.

- با دقت توپ را برانید تا زندگی خود را از دست ندهید.

تصاویری از محیط بازی GyroSphere Trials


دانلود GyroSphere Trial برای اندروید  دانلود GyroSphere Trial برای اندروید  دانلود GyroSphere Trial برای اندروید  دانلود GyroSphere Trial برای اندروید  دانلود GyroSphere Trial برای اندروید


پسورد فایل :
کپی