آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود 1.0.5 Goetia بازی گوئیتیا برای اندروید

دانلود Goetia برای اندروید

Goetia خرابه های هر دهکده ای گویای وصیت نامه ای ساکت از آخرین لحظات آن است. خرابه های اوکمارش نیز همینگونه است. این خرابه ها سکوت را بازگو میکنند، خاک چیزی را که قبلا دهکده ای آرام در نزدیکی coventry بود را پوشانده است. من ابیگل هستم، ابیگل بلکوود. به تازگی از قبر برخواسته ام و هیچ چیز راجب تاریخ چهل سال خانواده ام نمی دانم. اما به وضوح کسی به دنبال من برای پرده برداشتن از حقیقت خراب شدن اوکمارش است. و به نظر می رسد که انتخابی در این زمینه ندارم. جهانی فانتزی و دو بعدی که دوره ی ویکتوریایی را بازگو می کند تجربه کنید.

در بیش از نود اتاق مختلف به گشت و گذار بپردازید و از قرت خود برای حرکت در بین دیوار ها برای کسب دسترسی به اتاق ها سری و پنهان استفاده کنید. پازل ها را با بیش از یک روش حل کنید و اتاق های مخفی را بیابید. وارد عمق داستان و اسرار خانواده بلکوود شوید. چهل سال گذشته است و بسیاری چیز ها پس از مرگ ابیگل تغییر کرده است. ماجراجویی کنید و به هر آنگونه که می خواهید در جهان گوئتیا حرکت کنید. اگر در جایی گیر افتادید تنها از مسیری که آمده اید باز گردید و مکان های دیگر را کاوش کنید.


ویژگی های بازی Goetia :


- داستانی غنی و مهیج
- قدرت های ماوراطبیعی ارواح
- جهانی دو بعدی با اتمسفر دوره ویکتوریایی
- حل پازل ها، با شیوه های مختلف
- بیش از نود اتاق برای کاوش
- کنترل کردن و حرکت اشیاء
- مکان هایی وسیع برای گشت و گذار


آموزش نصب بازی Goetia :

1 - ابتدا فایل نصبی را دانلود کنید و روی گوشی نصب کنید.
2 - فایل دیتا طبق دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.
3 - پوشه com.forever.goetiagame را باید در مسیر Android/Obb کپی کنید.


تصاویری از محیط بازی Goetia:


دانلود Goetia برای اندروید  دانلود Goetia برای اندروید  دانلود Goetia برای اندروید  دانلود Goetia برای اندروید  دانلود Goetia برای اندروید


پسورد فایل :
کپی