حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود و نصب بازی Matchington Mansion 1.134 تزیین قلعه برای اندروید

دانلود Matchington Mansion برای اندروید

Matchington Mansion قلعه خود را با آیتم های مختلف مزین کنید و ظاهری جدید به آن ببخشید. مهارت خود را در زمینه طراحی داخلی خانه بهبود بخشید و مراقب عموزاده های شیطان خود باشید. اتاق های جدید را آزاد کنید و از اسرار پنهان در میان وسایل مختلف پرده بردارید. شما حتی می توانید اتاق همسایه ها را نگاه کنید تا از طراحی آن ها الهام بگیرید. آیا آماده این بازی پازلی جذاب هستید؟ تمامی اشیاء پنهان را به یک دیگر متصل کنید تا از اسرار پنهان با خبر شوید. با کاراکتر های بازی تعامل خواهید داشت. با آیتم های مختلفی که در اختیارتان قرار می گیرد هزاران راه پیش روی شما برای تزیین قلعه باز می گردد.

از پاورآپ ها و انواع تقویت کننده ها استفاده کنید. گیم پلی ای متفاوت در بین بازی های پازلی تجربه کنید. Matchington Mansion بازی جذابی می باشد که با داشتن بیش از 10 میلوین کاربر امتیاز 4.6 از 5 را کسب کرده است. با مناسبت های مختلف ظاهر بازی و اشیاء داخل آن تغییر می کند. با داستان زندگی افرادی که با شما ملاقات می کنند همراه شوید. مکان های مخفی را آزاد کنید تا جایزه بدست آورید. Matchington Mansion بر روی اندروید 4.0.3 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های بازی Matchington Mansion


- از بروزرسانی های منظم بازی لذت ببرید.

- توانایی خود را در طراحی داخلی خانه بهبود بخشید.

- از دکوراسیون همسایه ها الهام بگیرید.

- اتاق های پنهان را آزاد کنید.

- از پاورآپ ها و تقویت کننده های مختلف استفاده کنید.

- با آیتم های مختلفی که در اختیارتان قرار می گیرد
به شکل دلخواه دکوراسیون انجام دهید.

- با کاراکتر های مختلف تعامل داشته باشید.

تصاویری از محیط بازی Matchington Mansion :


دانلود Matchington Mansion برای اندروید  دانلود Matchington Mansion برای اندروید  دانلود Matchington Mansion برای اندروید  دانلود Matchington Mansion برای اندروید  دانلود Matchington Mansion برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 37 و 80 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت