آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » بازی اندروید » دانلود بازی Three Defenders 2 – Ranger 1.5.8 نصب بازی سه مدافع 2 برای اندروید

دانلود Three Defenders برای اندروید

Three Defenders 2 بازی در سبک اکشن و دفاع از قلعه است. در نقش یک کمان دار بازی کنید و از ساکنان دهکده در مقابل لشکر شیاطین محافظت نمایید. سلاح های جدید را بخرید و آن ها را ارتقا دهید تا با افکت های ویژه و متنوع آن ها، آسیب وارد شده به دشمن را بالا ببرید. مهارت های مختلفی را در طول بازی توسعه دهید. جهان های مختلف را کاوش کنید و با هیولاهای مختلف مواجه شوید، باس های قدرتمندی در سر راه شما سبز خواهند شد که باید آن ها را شکست دهید. جهانی فانتزی و حماسی را تجربه کنید. بیش از 150 سطح مختلف برای بازی طراحی شده است که شما را برای مدتی طولانی سرگرم می سازد.

همراه با انجام بازی، از داستان آن نیز لذت ببرید. 35 مهارت مختلف برای یادگیری و ارتقا وجود دارد. در بیش از 5 جهان مختلف به کاوش بپردازید و سطوح مختلف را کامل کنید. در حال حاضر بیش از 25 سلاح مختلف در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید آن ها را ارتقا دهید. Three Defenders 2 بازی جذاب و به شدت اعتیاد آوری می باشد که با گرافیکی منحصر به فرد همراه شده است. این بازی را می توانید بر روی اندروید 4.2 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های بازی Three Defenders 2


- بیش از 5 جهان مختلف برای کاوش

- 35 مهارت مختلف برای ارتقا

- امکان جمع آوری بیش از 25 سلاح مختلف

- مبارزه با باس های قدرتمند

- دارای 150 سطح حماسی و سرگرم کننده

- داستانی جذاب و غنی با روایتی دلنشین

- نقش آفرینی در نقش یک کماندار

تصاویری از محیط بازی Three Defenders 2 :


دانلود Three Defenders برای اندروید  دانلود Three Defenders برای اندروید  دانلود Three Defenders برای اندروید  دانلود Three Defenders برای اندروید  دانلود Three Defenders برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 61 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت